Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a czemu nie odezwiesz się do kolegi kacperwww tylko szukasz dziadostwa na allegro :lol

 

tym samym kacper jak możesz podaj aktual cennik na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie odezwiesz się do kolegi kacperwww tylko szukasz dziadostwa na allegro :lol

 

tym samym kacper jak możesz podaj aktual cennik na PW

 

Rozumiem , ale czy możesz mi odpowiedzieć na moje pytanie?

Piszę już kolejny raz i wszyscy piszą bez konkretów.

Zadałem proste pytanie dotyczace aukcji a dostalem odpowiedź dlaczego tu a nie tam ( nie rozumiem).

 

Zatem ponawiam pytanie dotyczące w/w aukcji: czy tego typu kabelki będą ok?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem , ale czy możesz mi odpowiedzieć na moje pytanie?

Piszę już kolejny raz i wszyscy piszą bez konkretów.

Zadałem proste pytanie dotyczace aukcji a dostalem odpowiedź dlaczego tu a nie tam ( nie rozumiem).

 

Zatem ponawiam pytanie dotyczące w/w aukcji: czy tego typu kabelki będą ok?

 

pozdro

 

zależy do czego, z tego co się orientuję (jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi..) to do podstawowej diagnostyki wózka się nadadzą ale jak pisałes wyżej, że np. chciałbyś coś zmienić/dopisać/przestawić/uruchomić itp. np. wspomniany wyżej bluetooth to w pasku b6 będzie to tymi kablami niemozliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kabel dla Ciebie to VCDS i takiego masz szukać!!

Na aledrogo mogą być tylko orginały w cenie 1,5-1,8 tys.

Jak masz tyle na wydanie to kup,jak nie to szukaj tzw. chińskiego klona!

Klona szukaj w necie ,albo na forach lub sam sprowadź z chin przez ebay.

Czy ten post jest dla Ciebie zrozumiały?

Ps.O BT zapomnij.....Na BT działa ELM (z którego nie będziesz miał pożytku) i VAS ale ori z aktualizacją droższy od VCDS-a.

Edytowane przez marek29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kabel dla Ciebie to VCDS i takiego masz szukać!!

Na aledrogo mogą być tylko orginały w cenie 1,5-1,8 tys.

Jak masz tyle na wydanie to kup,jak nie to szukaj tzw. chińskiego klona!

Klona szukaj w necie ,albo na forach lub sam sprowadź z chin przez ebay.

Czy ten post jest dla Ciebie zrozumiały?

Ps.O BT zapomnij.....Na BT działa ELM (z którego nie będziesz miał pożytku) i VAS ale ori z aktualizacją droższy od VCDS-a.

 

Dzięki za odpowiedź Marku, ale czy te linki to nie tak zwane klony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź Marku, ale czy te linki to nie tak zwane klony?

I wracamy do punktu wyjścia.......Czy znalazłeś w opisie VCDS?.....

Uprzedzę Twoją odpowiedź....NIE!

Napisałem:

 

Kabel dla Ciebie to VCDS i takiego masz szukać!!

 

Czy nadal nie wiesz czego masz szukać?

 

Generalnie chodzi np. o to:

http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=12

 

Tu masz resztę.....

http://www.google.pl/#hl=pl&q=vcds+sprzedam&revid=421555102&sa=X&ei=z0lrUMXJIYqk4gTKrYCQBQ&sqi=2&ved=0CH8Q1QIoAA&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=da81453addaf9784&biw=1024&bih=614

 

I generalnie dlatego odsyłaliśmy Cię do kacperwww......

Chyba już trybisz.....

Jeżeli nie ,to mnie już brak sił......

Edytowane przez marek29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi już trybię ,rozumiem,kumam itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zatem ponawiam pytanie dotyczące w/w aukcji: czy tego typu kabelki będą ok?

 

Jak chcesz nimi odczytywac tylko błędy i posprawdzac sobie kilka dupereli w samochodzie to tak ale jak chcesz coś więcej czyli kodowania itp to większośc nie wykonasz. Wiem bo przerabiałem takie kabelki zaraz po zakupie auta i jak szybko je miałem tak szybko się pozbywałem ich. Dlatego teraz wolę dac ciut więcej i posiadać kabelek co nim wszystko porobię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz nimi odczytywac tylko błędy i posprawdzac sobie kilka dupereli w samochodzie to tak ale jak chcesz coś więcej czyli kodowania itp to większośc nie wykonasz. Wiem bo przerabiałem takie kabelki zaraz po zakupie auta i jak szybko je miałem tak szybko się pozbywałem ich. Dlatego teraz wolę dac ciut więcej i posiadać kabelek co nim wszystko porobię:)

 

Bardzo słuszna wypowiedź popieram. Stary passat kabel za 50zł, nowy passat kabel dużo droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem VAG-KKL Jak to uruchomić, co jeszcze potrzebne oprócz laptopa i czy sa polskie wersje.Dostałem z płyta ale jestem ciemny jak to uruchomić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem VAG-KKL Jak to uruchomić

Jak każdy inny program...

 

co jeszcze potrzebne oprócz laptopa

Nic.Ew. 10 minut myślenia z google.

 

czy sa polskie wersje

Tak ,są ale o kant dupy rozbić...

Poszukaj VagCom 311-2 EN (czyli angielska wersja) z "witaminą" (chyba wiesz co to jest..).

Dostałem z płyta

Z płyty na pewno potrzebujesz sterownik (nie wiem co tam więcej w "promocji dostałeś).

ale jestem ciemny jak to uruchomić

Nie jesteś ciemny tylko żałośnie leniwy....

To wszystko na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem VAG-KKL Jak to uruchomić, co jeszcze potrzebne oprócz laptopa i czy sa polskie wersje.Dostałem z płyta ale jestem ciemny jak to uruchomić.

 

Sprzedawca wie najlepiej co z tym robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

---------- Dodano o 13:39 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:36 ----------

 

Zaczne od poczatku.Dostałem płyte w wersji angielskiej do interfejsu VAG KKL pobrałem sterowniki do VIAKENA i czy to wystarczy? Ktos w warsztacie pisze że trzeba zainstalować program SETUP.EXE. do konfiguracji portów.Nie wiem co jeszcze musze mieć bo im wiecej sie czyta tym mniej sie wie. Może ktos opisze od początku do konca po kolei jak to uruchomić, tu czy na PW.Będę b. wdzieczny.Jak podłącze laptopa slysze że że urzadzenie zainstalowane ale nic sie nie wyświetla.

 

---------- Dodano o 13:39 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:39 ----------

 

Edytowane przez zbigniewz01@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam troche poczytalem goscie z Touran forum polecają kabel VAG 002 z e-service.pl za 148zł po kontakcie z eservice polecają wersję VCDS 11.3 Millenium lub 11.02 (ENG. wersje)

 

-kupował to ktoś?

-warto wytestować? (chyba najtańsza opcja do b6.1.9tdi)

Edytowane przez gw87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam troche poczytalem goscie z Touran forum polecają kabel VAG 002 z e-service.pl za 148zł po kontakcie z eservice polecają wersję VCDS 11.3 Millenium lub 11.02 (ENG. wersje)

 

-kupował to ktoś?

-warto wytestować? (chyba najtańsza opcja do b6.1.9tdi)

 

Ludzie kupują i działa, dużo takich naprawiałem/przerabiałem(od eservice).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam troche poczytalem goscie z Touran forum polecają kabel VAG 002 z e-service.pl za 148zł po kontakcie z eservice polecają wersję VCDS 11.3 Millenium lub 11.02 (ENG. wersje)

 

 

-warto wytestować? (chyba najtańsza opcja do b6.1.9tdi)

 

Najtańsza opcja to kupić samemu u chyńczyków na dhgate lub aliexpres, jakies 25$ z przesyłką :D a co do jakości to pewnie takie same jak z eservice i tez mozna przerobić jak pisze kacperwww

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zamierzam kupić kabel diagnostyczny do swojego samochodu (VW Passat CC 2.0 TDI z 2008 roku) i nie wiem jaki wybrać.

 

VAG K+CAN COMMANDER 1.4 lub VAG K+CAN COMMANDER 2.5 niby działają z wszystkimi samochodami do 2008 roku a ponieważ mój modelowo jest z 2009 obawiam się że te kable mogą nie działać w pełni.

 

Czy VAG K+CAN COMMANDER 3.0 będzie działał? Czy może 1.4 też w zupełności wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam kupić kabel diagnostyczny do swojego samochodu (VW Passat CC 2.0 TDI z 2008 roku)

 

no właśnie jak piszesz kabel diagnostyczny

 

VAG K+CAN COMMANDER 1.4 lub VAG K+CAN COMMANDER 2.5 niby działają z wszystkimi samochodami do 2008 roku a ponieważ mój modelowo jest z 2009 obawiam się że te kable mogą nie działać w pełni.

 

Czy VAG K+CAN COMMANDER 3.0 będzie działał? Czy może 1.4 też w zupełności wystarczy?

 

Tyle razy już było :sciana ale napisze jeszcze raz:wsciekly

 

Te kable nie są do diagnostyki i umożliwiają co najwyżej odczyt błędów silnika i to nie wszystkich.

 

Do diagnostyki to VCDS lub tańsza wersja w ori . Vag Can Pro ewentualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki - jest już działający 11.11.4PL :D

Długo oczekiwany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności