Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

mowisz o oryginalnym czy do chinola?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak z innej beczki - jest już działający 11.11.4PL

Długo oczekiwany.

Muszę kupić kabel ,czy "wyślesz" wsad za $ :))

Bo nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę kupić kabel ,czy "wyślesz" wsad za $ :))

Bo nie mogę znaleźć.

 

Wsadu nie znajdziesz!

Kup ory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wsadu nie znajdziesz!

Kup ory

Wiesz że nie jest mi potrzebny.

Ale jak to mówią "od przybytku głowa nie boli" :) GDYBY była taka opcja.....

Awaryjnie EN wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem polski VAG 2.5 i wydawalo mi sie że za mało ma możliwości i dokupiłem 4.9. Są różnice bo jest więcej możliwości w silniku, jest licznik,klima i coś jeszcze, ale nie ma wejścia do centralnej elektryki,elektryki silnika i wiekszości funkcji. Moje pytanie-czy to tak jest czy nie? Prosze o pomoc. Może jezeli już tu jestem,żeby sie nie rozpisywć zapytam: jeżeli VAG pokazuje, przerwa na grzejniku i brak zmian napięcia na sondzie lambda to znaczy ze do wymiany i jeszcze wyswietla ze nie zwiazane ze sprzętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem polski VAG 2.5 i wydawalo mi sie że za mało ma możliwości i dokupiłem 4.9.

Obydwa te programy są :dodupy

 

---------- Dodano o 12:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:41 ----------

 

ale nie ma wejścia do centralnej elektryki,elektryki silnika i wiekszości funkcji.

W twoim roczniku to raczej żadnym programem w to nie wejdzie,bo tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obydwa te programy są

 

To jakie polecacie, do passka z 2003r?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakie polecacie, do passka z 2003r?

 

Nie tylko do passka ele do całej grupy Vag (diagnoza po lini K) vag com 311.2 pełna wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obydwa te programy są :dodupy

 

---------- Dodano o 12:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:41 ----------

 

W twoim roczniku to raczej żadnym programem w to nie wejdzie,bo tego nie ma.

Ja nie jestem fachowcem w tej dziedzinie. W samej diagnozie silnika jest jak dla mnie wystarczająco.Najwazniejsze można sprawdzić. Poza tym jest klima, komfort,abs itd. zresztą sam wiesz. Podstawowe sobie sprawdze, żeby za każdym razem nie biegać do diagnosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Badziewie, za 20zł znajdziesz tez vag kkl, na tym samym serwisie. Do twojego auta starczy, 2002r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jaki interfejs kupic by odczytac przebieg passat 2004r/leon 2003r?

obydwa pojazdy PD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie jaki interfejs kupic by odczytac przebieg passat 2004r/leon 2003r?

obydwa pojazdy PD

Jeżeli chcesz odczytać przebieg ze sterownika silnika, gdyż podejrzewasz że wskazanie na liczniku jest zaniżone to polecam interfejs ''VCDS".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co polecacie do mnie Passat b6 2,0tdi pd 2007r oraz b5 1,9tdi pd 2000r ? ?

Interesuje mnie silnik webasto climatronik dsg acc komfort abs, fajnie by urządzenie działało z wieloma oprogramowaniami.

Czy do 300zł się zmieszcze ? Mile widziane są też polskie lub angielskie opisy takie jak ma "elsa"

Interfejs VAG K+CAN+UDS Commander 3.6 FULL we wtyku OBD2 - ten fejs z viakena da rade ?

Edytowane przez djbasen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz odczytać przebieg ze sterownika silnika, gdyż podejrzewasz że wskazanie na liczniku jest zaniżone to polecam interfejs ''VCDS".

Ja zamontowałem VCDS,wszystko było ok.cały zestaw w laptopie,tylko problem taki: Po odpaleniu strony pojawia się informacja że nie odnaleziono pliku konfiguracyjnego-interfejs nie wykryto pomimo udanego testu COM i led nie mozna zapisać. Mam oczywiście z internetu a na str.VCDS jest napisane że program działa tylko na oryginalnych interfejsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-vag-obd-ii-i2691180890.html

 

Mam to auto: VW Passat 2003 r. - 1.9 TDI 130KM Automat Highline.

 

Coś tym zdziałam - czy tylko odczytam błędy i nic więcej ?

 

Coś zdziałasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego drzazga78, testowałeś już kabelek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi, że temat ma 111 stron i wręcz nierealne jest przeczytanie wszystkiego to mam pytanie czy do sprawdzenia podstawowych rzeczy jak błędy, kasowanie, zaprogramowanie tempomatu (bo chcę zamontować) wystarczy coś takiego:

http://moto.allegro.pl/interfejs-vag-kkl-obd2-audi-skoda-seat-vw-pl-fv-i2738344627.html

 

Czy może lepiej dopłacić i wziąć coś takiego?

http://moto.allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i2707078369.html

Edytowane przez alchemic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z uwagi, że temat ma 111 stron i wręcz nierealne jest przeczytanie wszystkiego to mam pytanie czy do sprawdzenia podstawowych rzeczy jak błędy, kasowanie, zaprogramowanie tempomatu (bo chcę zamontować) wystarczy coś takiego:

http://moto.allegro.pl/interfejs-vag-kkl-obd2-audi-skoda-seat-vw-pl-fv-i2738344627.html

 

Czy może lepiej dopłacić i wziąć coś takiego?

http://moto.allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i2707078369.html

 

Funkcjonalnie obydwa to to samo i wystarczy do twojego samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności