Skocz do zawartości
macialo

sposób na fotoradary

Rekomendowane odpowiedzi

fajny wynalazek, a naprawde to jestem ciekaw co by mi powiedziała policja jakby mnie z takim czymś zatrzymała:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 100zł za zasłanainei tablic...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole zdjąć nogę z gazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wynalazek. tylko roleta biała i z napisem MŁODA PARA to już całkiem odlot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przyznacie ze dość drobi ten wynalazek. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna powiedziec (przy zatrzymaniu szybko zwinac rolete) ze to tylko policjantowi sie przewidzialo i tablica czysciutka jest :D

ciekawe czy policja moze takie uzadzenie jakos zbadac, rozkrecic czy cokolwiek kombinowac przy takiej ramce (chodzi mi o to czy policjant moze jesli ja mu na to nie pozwole odkrecic ta ramke czy nie) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kawałek rolety, silniczek warty z 20 pln dać tyle kasiorki ? Nie było mowy przypadkiem o wykupie patentu ? ;)

 

A wracając do tego urządzenia to wyobraźcie sobie jazdę w zimie :D Śnieg, sól, błoto i to wszystko zamarznięte. Jak się rozłoży to już nie złoży :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 600 zł można kupić naprawdę dobre radyjko a i na browara zostanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super fajnie...tylko czemu nawet za dopłatą nie ma rolety na naklejkę na szybie...Na zdjęciu widać też czy mamy zapięte pasy i dodatkowa stówka gwarantowana.

A może lusterko pikające jak nam film z tyłu kręcą też już ktoś opatentował........???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może lusterko pikające jak nam film z tyłu kręcą też już ktoś opatentował........???

 

Są inne sposoby jak lusterko pikające ,ale koszty zakupu tych antyradarów są dość wysokie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naklejke na szybe trzeba przykleic jak jest w prawie w prawym dolnym rogu, najlepiej za wycieraczka, zreszta nie ma nic w prawie o zakazie zaslaniania naklejki wiec mozna kartke dac za wycieraczkę.

 

Ech gdyby spoleczenstwo usuwalo kazdy nowopostawiony fotoradar i uprzykrzalo zycie drogowce a do tego likwidowalo kamienne policjanty to to byłby najlepszym sposóbem na fotoradary, radary, lasery itp.

No ale niestety w narodzie dominuje niewolnicza mentalność i jest jak widzimy:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D Kolego zmień linka w pierwszym poście :D

Teraz zamiast tej rolki do tablicy rejestracyjnej jest Japońskie toczydełko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś wie na jaki adres zostało przeniesione forum fotoradary.x64.pl ? To z adminem o nicku "robi" czy jakoś tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naklejke na szybe trzeba przykleic jak jest w prawie w prawym dolnym rogu, najlepiej za wycieraczka, zreszta nie ma nic w prawie o zakazie zaslaniania naklejki wiec mozna kartke dac za wycieraczkę.

 

Taaa... najlepiej kupić motor - one nie mają z przodu blach i naklejek. Debilne rozwiązanie z ta zwijaną roletą pokazujące mentalność polaczków - oszukiwać i kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

 

pokazujące mentalność polaczków - oszukiwać i kombinować.

Sory a czy ty jesteś obcokrajowcem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest słowo "polaczków", a nie Polaków:) Jednak nie na nim się należy koncentrować lecz na pewnych przywarach narodowych, które znajdują wyraz poprzez rolety na tablice i pomysły z wożeniem kartki za wycieraczką hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Polacy-Polaczki kombinowali kombinują i będą kombinować tak było jest i pewnie będzie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz pare razy pisałem o tych radarach i co ja mysle o tym ..... mac i te policje również a link jest jakis zły bo wypadki sa pokazywane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności