Skocz do zawartości

Nord

  • Liczba zawartości

    592
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Nord

  • Urodziny 10/09/1990

Informacje osobiste

  • Imię
    Patryk
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Kraków

Samochód

  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2006

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Nord

    Pogaduchy Małopolskie

    siema, powiecie Ci mi czy na forum jest jakiś post, gdzie mogę wpisać co potrzebuję do samochodu? Sklep z nowymi lub używanymi częściami. Nie pamiętam czy na giełdzie jest taki post, gdzie coś można szukać, trochę się pozmieniało pozdro
  2. Dziękuje Panowie za życzenia! pozdrawiam
  3. Nord

    Pogaduchy Małopolskie

    Witam :kawka wczoraj pod młotek poszedł mój passek b5, więc jak ktoś go zobaczy, to z nowym właścicielem Jedynie co to zapomniałem ściągnąć ramki ze swoim nickiem więc co złego to już nie ja.. pozdro Małopolanie
  4. Nord

    Pogaduchy Małopolskie

    powitać w weekend co prawda jeszcze jutro ale tylko do 13
  5. Nord

    Pogaduchy Małopolskie

    najlepszego w nowym roku :bry2
  6. Nord

    Pogaduchy Małopolskie

    Wesołych Świąt dla wszystkich !! dużo zdrowia i szczęścia Małopolanie !
  7. Nord

    Pogaduchy Małopolskie

    witam witam dobry temat wygrzebaliście, dobre teksty :haha
  8. Witam, planuję zakupić akumulator do swojego modelu i zastanawiam się nad paroma opcjami: BOSCH SILVER S5 52Ah 520A - cena 230 VARTA BLUE 52Ah 470A - cena 190 VARTA SILVER 54Ah 530A - cena 210 i jest jakaś znaczna różnica między silver a blue? pozdrawiam
  9. Nord

    Pogaduchy Małopolskie

    Witam wszystkich miłego weekendu
  10. nie jest to passat, ale przód znajomy dziwnie wygląda ale ciekawie. Z tego co wyczytałem jest to front z meksykańskiej wersji Jetty GLI
  11. Nord

    Pogaduchy Małopolskie

    witajcie niestety tylko mam tylny :doh, jeśli potrzebujesz daj znać ale Ci dobrze, narobiłeś smaka
  12. Nord

    Pogaduchy Małopolskie

    witam to elegancko musi tam być Willy chyba tam zawitam dzisiaj raczej jakiś plażing i kocing :marecek pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności