Skocz do zawartości
Stochastic

Przebieg na wahaczach - Paski 3b i 3bg.

Rekomendowane odpowiedzi

gorgon, podjedź do sklepu Auto-Partner w Lublinie i kup/zamów zestaw lemfordera ;) na hasło klub passata otrzymasz ~40% zniżki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie załatwi ktoś takiej zniżki w w-wie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo w Trójmieście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego adams o na jakiej ulicy mieści się Auto-Partner czy na wojciechowskiej ???

Bo jest kilka w Lublinie filii tego sklepu ? I niby sprzedawcy mam powiedzieć te hasło i ot tak sobie zniżki otrzymam 40% ? Jak to możliwe ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams to jak to w końcu jest z tym rabatem ? i na jakiej ulicy jest ten sklep ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem już o to, ale nie było odpowiedzi.

 

Czy jeżdżenie po tzw. kocich łbach jest tak samo destrukcyjne w skutkach dla wahaczy, co wpadanie w dziury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lublin, Auto Partner Wojciechowska 21B

 

Jeden z userów z forum jest pracowników tej firmy i załatwił nam tą super promocję ;-)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki byłem tam dzisiaj i faktycznie dostałem rabat około 20% na wahacze - po tej zniżce górny tylny wahacz kosztował 156 pln. Gdybym go kupił na allegro wyszło by tak samo, ale dostałbym paczkę po 3 dniach. Tak czy inaczej Auto-Partner na Wojciechowskiej jest ok. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ori zawieszenie 230000 tkm w tym 15000 tkm po polskich drogach,wymiana przednie górne i tylne górne,pozatem wszysko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcioskinny

u umnie po 170 tys wymiana na Nowiutkie Lemfordery i jak narazie 35 tys przejechane i nic :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wymienilem tydzien temu wszystkie na lem zobaczymy ile wytrzymaja u ojca 200 tys na ori i cisza jednak 170 tys na zachodnich drogach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

328xxx km w zeszłym tygodniu wymieniłem kpl. na swaga. Teraz zobaczę jak będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu wymieniłem 3 górne i 1 dolny na lmo. Jazda teraz może uzależnić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

268000, z czego 118000 w PL i wszystkie wahacze 100% oryginał. Od kilku tys. km stuka prawa końcówka drążka, w przyszłym miesiącu do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Panowie nie dołujcie mnie :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały nowy zawias febi. zawiodłem się troszkę 30000 km szybkiej jazdy po fatalnych małopolskich drogach i stukają obydwa dolne tylne wachacze :( pojeżdże trochę i zmienię wszystko na lemfordera. zobaczymy ile wytrzyma. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swojego passka od niemca przy przebiegu 166tys. Zawiecha jest ori. Jeżdzę nim dopiero 4 m-ce i jest wpożo, chociaż podczas przeglądu diagnosta stwierdził lewy łącznik stabilizatora do wymiany(rzekomo coś tam wyczuł niepokojącego)... Ja nic nie czuję i dalej śmigam, ale dziury staram sie omijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak to czytam to nie dowierzam. Mam paska od 2 tygodni, wg mechanika mam do wymiany jeden drążek kierownicy, przebieg 370k, ale już po wymianie zawszenia, nie wiem przy ilu. Jedno mnie zastanawia. Do tej pory jeździłem od nowości Toyotą Auris po polskich 2 lata która ma 230K przebiegu i kompletnie nic nie było robione przy zawieszeniu. I nic się nie zanosi. Czy paski 3b maja to do siebie że te zawieszenie aż tak bardzo leci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde jak to czytam to nie dowierzam. Mam paska od 2 tygodni, wg mechanika mam do wymiany jeden drążek kierownicy, przebieg 370k, ale już po wymianie zawszenia, nie wiem przy ilu. Jedno mnie zastanawia. Do tej pory jeździłem od nowości Toyotą Auris po polskich 2 lata która ma 230K przebiegu i kompletnie nic nie było robione przy zawieszeniu. I nic się nie zanosi. Czy paski 3b maja to do siebie że te zawieszenie aż tak bardzo leci?

 

Paski 3B i 3BG maja komfortowe zawieszenie ale niestaty awaryjne i drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Lemfordach mam 43 tyś i jest w porządku jestem właśnie po przeglądzie i oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności