Skocz do zawartości
Stochastic

Przebieg na wahaczach - Paski 3b i 3bg.

Rekomendowane odpowiedzi

Passat mojej małżonki ( sam nim wcześniej jeździłem ) ma w tej chwili 330 tys. i do wachaczy nikt nie zaglądał. Ciągle oryginał, jak wyjechał z salonu w 2002.

Sam sie zastanawiam, czy to w porządku ?

Tylko amortyzatory na tyle wymieniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przejechał 330tyś i nic nie stuka nic nie puka, a samochód nie ściąga, drży i nie buja to jak najbardziej jest wszystko ok :)

Pod warunkiem, że to faktycznie oryginały :P

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak tak, oryginały, no chyba że ktoś pod moją nieobecność coś porobił i kasy za to nie wziął.

-:)

Chciałbym go sprzedać...., czas mu do ludzi iść.... obcych:-((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ori miesiąc temu sprawdzane żadnych stuków :) oby tak zostało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko ori miesiąc temu sprawdzane żadnych stuków :) oby tak zostało

 

I tak powinno być :)

Ja właśnie przymierzam się do kupna Passacika. Znalazłem już fajne wozidełko, w piątek jadę oglądać. Zobacze jak zawieszenie wygląda tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie ponad 92 tys. km. i żadnych stuków. Przebieg w zasadzie całkowicie po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie 178 tys km i wymieniony w ASO przez poprzedniego właściciela jeden wachacz (prawa strona ,dolny) reszta jak narazie OK, zero stuków.:D Oczywiście amorki wymieniłem przy 175kkm bo cos prawe koło podskakiwało na mokrym asfalcie przy ostrym ruszaniu.(na suchym wszystko było OK)

Jazda typowo miejska.

Edytowane przez KrisT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

170 tyś. od nowości i nic sie nie dzieje złego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tutaj moge zdac to pytanie, bo zastanawialem sie nad sportowym zaiweszeniu amorki+sprezyny sport, znajomy ma do oddania taki komplecik za 200 czy tam 300zl, ale wszyscy mi odradzaja bo niby wachacze sie szybciej psuja itd, powiedzcie mi jaka jest prawda ?

JAk bym zalozyl sportowe zawieszenie to o ile szybciej zuzywaja sie wachacze ? hmm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by ktoś napisał, kto zmieniał wachacze razem z amortyzatorami, jakiej firmy i ile wytrzymały. Bo chyba zakładanie nowych wachaczy, czy to oryginalnych czy zamienników na wyrąbane amortyzatory mija się z celem, czy może się myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może by ktoś napisał, kto zmieniał wachacze razem z amortyzatorami, jakiej firmy i ile wytrzymały. Bo chyba zakładanie nowych wachaczy, czy to oryginalnych czy zamienników na wyrąbane amortyzatory mija się z celem, czy może się myle?

 

Przy wymianie amortyzatorow (popukiwaly) wymienilem kpl wahaczy na NIBY k... oryginalne i po przejechaniu 20 tys. polecialy 2 gorne, banan juz nie domagal plus wahacz nosny (trzymajacy amort). Teraz natomiast wymienilem wlasnie te niby kk.... oryg. na LMO kupione w IC i oslony przegubow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kk.... oryg. na LMO kupione w IC i oslony przegubow

Masz zawieche seryjną czy obniżoną?? Ile dałeś za te pierwsze niby oryginalne a ile za te drugie??No i dylemat wydać 1000-1500zl za te Lemfordery i za 20tyś znowu :confused:??, Czy kupić coś tańszego np te MSporty(czytałem że ktoś robił na nich 30-50tyś km) i wymienić amortyzatory na jakieś Bilstein??

O to jest pytanie.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

214 tys i cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie lecialy regularnie co 15-20 tys km zakladalem jakies podroby.Dopiero potem jak zaczalem regenerowac to gosc dawal gwarancje na 60tys km i faktycznie mialem spokoj do konca oczywiscie cenowo tez bylo atrakcyjnie polecam regenerowanie ale w sprawdzonych warsztatach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie stan 202 000 nic nie puka nie stuka - nie wiem czy od nowości siedzą te wahacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezłe przebiegi ludzie mają na oryginalnych wahaczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz zawieche seryjną czy obniżoną?? Ile dałeś za te pierwsze niby oryginalne a ile za te drugie??No i dylemat wydać 1000-1500zl za te Lemfordery i za 20tyś znowu

 

zawieszenie seria, za niby "oryginalne" dalem 1900zł. nic doadac nic ujac :)

 

Całkiem niezłe przebiegi ludzie mają na oryginalnych wahaczach.

 

a moze nie wiedza ze juz bylo zmieniane :D ...tak u kolegi bylo w A4. Dopiero jak sie wczytal w historie to sie zdziwił. Moza tez sprawdzic po nr wahaczy: np wahacz nosny (trzymajacy amortyaztor) ma rozne literki na koncu a nawet sa bez niej. Wahacze z literka K zostaly np. wycofane w 2006 roku.

Edytowane przez midqard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

a moze nie wiedza ze juz bylo zmieniane :D ...tak u kolegi bylo w A4.

Jak bede kiedys wymienial to dokladnie je oblookam. Na chwile obecna z dokumentacji wynika, ze nic nie bylo robione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całkiem niezłe przebiegi ludzie mają na oryginalnych wahaczach

pytanie tylko czy te przebiegi to po polskich drogach??? czy tez większość za granicą a reszta po sprowadzeniu do Polski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie tylko czy te przebiegi to po polskich drogach??? czy tez większość za granicą a reszta po sprowadzeniu do Polski...

Moje wahacze mają się dobrze, samochód mam od nowości - wczoraj pękło 205000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności