-
Liczba zawartości
124 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O gawin82
- Urodziny 04/18/1982
Informacje osobiste
-
Imię
Piotrek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
WKZ
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
-
Rok produkcji
2002
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
gawin82 obserwuje zawartość → brak nawiewu powietrza z okragłych kratek, Kurz na samochodzie po polerowaniu, ile pali wasz AVF i oraz 1 inny
-
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
gawin82 odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam ponownie. Potrzebuję kompletny zestaw rozrządu do polo 1,2 12V AZQ rok 2004, najchętniej oryginał ale podaj też cenę dobrego zamiennika. Pozdrawiam -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
gawin82 odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam. Potrzebuję do polo 9n 2004 rok: - 6Q0075101 chlapacze tył - 6Q0075111 chlapacze przód Pozdrawiam -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
gawin82 odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam:) Potrzebuję komplet na przód: tarcze + klocki - 1,9 AVF 2002 rok. Proszę o wycenę. Pozdrawiam:) -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
gawin82 odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam:) jak co roku chciałbym zamówić: - olej Motul Specyfic 505.01 (5 litrów) - filtr oleju Mann lub Knecht - filtr powietrza Mann lub Knecht VW Passat 1,9 AVF 2002r. vin:WVWZZZ3BZ2P238737 Proszę o dobre ceny oraz koszt wysyłki. Pozdro -
ja też zmieniałem 2 miesiące temu na nrf - cena w sklepie motoryzacyjnym to 255zł ( na zamówienie na nastepny dzień). więc polecam
-
Pytanie do użytkowników Passatów na felgach 17" Phoenix
gawin82 odpowiedział temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Jeżdżę na Phoenixach i oponach 225/45/17 już ponad 2 lata i według mnie są to bardzo mocne i odporne na skrzywienia felgi. Co sezon wyważam je i wszystko jest ok pomimo naszych dziurawych dróg... A może Twoje felgi to jakieś podrobione chińczyki??? Daj fotkę oznaczeń pod kapslem zakrywającym śruby. Pozdrawiam -
[B5] Jakie tarcze hamulcowe i jakie klocki?
gawin82 odpowiedział cooler → na temat → Hamulce, felgi, opony
ACMEUS nie kupuj Power Disców. mam ATE PD i ich nie polecam ze względu na te nacięcia, które się zapychają pyłem z klocków i tarcze zaczynają wtedy bić przy każdej zmianie kół z letnich na zimowe i odwrotnie muszę rozbierać zacisk, wyciągać tarcze i dokładnie czyścić rowki. Tak jest co najmniej 2 razy w roku, a robię tylko 10-12 tyś km na rok. Z tyłu bez nacięć jest ok. -
odgrzybiłem klimę i założyłem letnie Phoenixy:)
-
ja myślałem nad czymś takim: http://allegro.pl/oslona-zimowa-heko-vw-passat-b5-2001-2005r-i2075037651.html ale poczytałem opinie o tych osłonach i zrezygnowałem. Jeśli termostat i układ jest sprawny stosowanie osłony nie ma sensu.
-
Przy ruszaniu, puszczaniu sprzęgła na zimnym silniku wyrywa sie..avf
gawin82 odpowiedział selega1 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Koledzy z pracy robią swoje samochody i polecają ten zakład: Auto Service Dariusz Panek ul. Warszawska 67 b 26-600 Radom Chwalą normalne ceny, fachową obsługę i podejście do klienta. Masz blisko, więc możesz podjechać i zapytać. -
dzięki Trend za Twoje opinie. jednak dołożyłem trochę i już są u mnie Fulda Sport Control, na wiosnę zobaczę jak będą się spisywały (cena 395zł/szt , przesyłka gratis). pozdrawiam:)
-
pierwszy raz o takiej marce słyszę. poszukałem trochę i znalazłem je w "ceneo" - Achilles ATR Sport 225/45/17 kosztuje 334zł... opony made in Indonesia. jakoś niezbyt jestem przekonany do tej opony, chyba wolałbym dołożyć trochę i kupić Barum Bravuris 2 za 356zł lub Fuldę sport Control którą można kupić za 395zł na "oponeo".
-
witam:) mimo że idzie zima to już szukam opon letnich w rozmiarze 225/45/17. Wybrałem Nokian ZG2. Znalazłem je w bardzo dobrej cenie ok. 420zł za sztukę w sklepie internetowym, jednak mam jedno ważne pytanie - czy posiadają one rant ochronny??? Bo chcę kupić opony z rantem. Ma ktoś takie Nokiany w tym rozmiarze??? pozdrawiam
-
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
gawin82 odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
witam potrzebuję plastikowy, harmonijkowy łącznik na wlocie do filtra powietrza do passata jak w opisie, nr części to 3BO 129 617 F -
Jakie amortyzatory - firmy, ceny.
gawin82 odpowiedział MrWho → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
ja też mam komplet Sachs Advantage na eibachach -30mm, wprawdzie zrobiłem na nich dopiero ok 5 tyś km ale wszystko jest ok. dałem za komplet + odboje i osłony 1064zł u naszego forumowego sprzedawcy kmalinka w PartCar. jak ktoś może dołożyć trochę pieniędzy to również polecam:)
