Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

no to nowy passat bedzie nieco zblizony wyglądem do CC, ale nie jego kopią bo i po co?jak komus sie podoba cc to niech sobie kupi,w koncu cena podobna,te auta muszą sie róźnić, zwykły model nie bedzie coupe tylko rodzinnym sedanem i podkreslac włąsnie te cechy,absolutnie prawidłowa strategia VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odgrzeje kotleta :) , szkoda ze nie będzie już 6 cylindrów :(

http://www.auto-swiat.pl/artykuly,Volkswagen-Passat-B7-Atak-na-klase-premium,26738,1.html

 

Pozdrawiam

Nie wiem dlaczego w tytule piszą o B7, a w artykule już, że jest to tylko grubszy lifting. Mechanicznie praktycznie bez zmian.

B7 ma być ponoć dopiero 2013 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlueMotion pewnie fajna sprawa tylko ciekawe kto to naprawi:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak się będzie to 1,2 TSI sprawowało aczkolwiek to dopiero od 2011. W Octavi już jest montowany.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, ale rezygnacja z VR6.... porażka ..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie brzydki przód... Niewiadomo co to, w artykule piszą o "B7" (...) będzie szerszy i dłuższy od poprzednika, (...) pikanterii dodaje fakt, że w 2013 r. zadebiutuje kolejna generacja... To jakieś niedoinformowanie pewnie... Stylistycznie jednak bryła się pewnie zmieni, ale z punktu technicznego niby nic, zawieszenie to samo tylko polepszą właściwości jezdne. Także to dziwny lifting, coś pewnie jak z golfem VI.

Edytowane przez theOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu prawdopodobnie zaszła pomyłka,model który sie ukaże w tym roku przejdzie głęboki FL, ale rzeczywiscie wzorem b5/b5FL tez moze miec oznaczenie b6FL.Ale to nie wiadomo.A zmiany które zamiescił AŚ dotyczące np nowej platformy na pewno dopiero bedą w zupełnie nowym modelu który pojawi gdzies w 13/14roku.Silnik 1.2 na pewno pojawi sie juz w tym modelu bo 1.6 nie spelnia Euro5 ktora juz zacznie obowiazywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny lifting skoro zmienią się ogólne wymiary auta, na miejscu VW bym wpierał, że to next gen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsensu, chca konkurowac z mercem i daja tylko 4 cylindrowe silniki. Juz by dali jescze ten r36 w tym liftingu(2010r). A potem by cos wymyslili w tej nowej generacji. (2013r)

 

Tak jak tu.

http://www.dziennik.pl/auto/article299615/Uwaga_Nowy_Volkswagen_Passat.html

 

Fajnie ze lifting ale dali by ten jeden mocniejszy do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się przód tego "tworu" wcale nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co oni chca zrobic z passata, audi ze znaczkiem vw?

nie widzi mi sie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten super passat 400km moze byc fajny :P

 

nie rozumiem dlaczego dziwicie się, że ma to być b7. A jak było z b3/b4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
le rezygnacja z VR6.... porażka ..........

 

Jestem dokładnie tego samego zdania... Auto klasy średniej, które dotychczas się wyróżniało właśnie topowymi wersjami jak B2 z R5, B3 i B4 VR6, B5 z V6,B5 FL z W8 czy R36 w 3C a nowy ma mieć teraz pospolitą R4? Mogli by chociaż pomyśleć nad 5 turbodoładowanymi garami jak jest w TT-RS.. TO chociaż inaczej brzmi niż te żałosne 4 gary..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie sa V :confused::confused::confused:Po cichu mam nadzieje ze passata troche wydluza;)zeby w sedanie kufer byl dluzszy a w srodku wiecej placu:Dtakie marzenie dwumetrowca:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba owszem ale w każdym począwszy od B% jest coraz coaraz więcej elektroniki systemów różnego rodzaju i kupe innych smieci ktore mi sie enie podobaja ogolnie to stwierdzam ze teraz robai samochody na 5 lat pozniej zaczyna sie coraz bardziej kopsac wszystko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Brevka

Teraz na rynek wchodzi tez nowy Touareg, według mnie Touareg został porządnie odświeżony i wyszło mu to na dobre, trochę może drażnić, że VW upodabnia wszystkie modele do siebie ale aktualnie mamy taki trend w Europie więc nie ma co się dziwić...

 

http://autofoto.pl/blogs/brevka/archive/2010/02/11/volkswagen-touareg-ii-premiera.aspx

 

500x333.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oto zdjęcie, które znalazłem na niemieckiej stronie magazynu "Auto Motor und Sport". Jest to wizualizacja jak mógłby wyglądać nowy model Passata (B7). Piszcie jak się wam podoba, bo mi zajebiś...e :)

 

61ae792a71a800a8.jpg

Mi tu przód za bardzo przypomina Golfa (chyba przez ten wąski grill), powinien być bardziej puszczony w dół tak jak idą załamania na zderzaku. Ale ogólnie to jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no piękny ten toureg i tak podobnie powinien wygladac PASSAT !! :)

 

bo ten wyzej to niezbyt mi sie podoba. Reflektory moglby miec jak toureg ;)

 

Mam nadzieje ze zrobia cos ciekawego i pieknego jak do tej pory.

Wazne aby go nie zepsuli, a szczegolnie tymi silnikami (same 4 cyl)

Edytowane przez MaxX93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności