Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to będzie przód nowej golfiny z tyłu będzie podobnie to b6 :D środek... kierka od CC środek nic nie zmienią podejrzewam za dużo bo i po co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie skoku b5fl-b6 ;) Wtedy zmienili wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie bedzie oznaczenie B6FL czy B7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że FL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zegary przeniosą z Golfa VI, natomiast światła tylne będą nawiązywać w jakiś sposób do nowego Polo-diody już zniknęły w Passacie CC, teraz przyjdzie czas na "światłowody"-no wiecie o co mi chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzeba chwile poczekać. Ciekawe jakie silniki bedą i wyposażenie. ;)

do B6 dodali ostatnio ciekawy silnik 1.6 3.2l/100 km :P

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na 100% jest to FL, nowa generacja passata będzie zbudowana na platformie MQB, która wejdzie w życie dopiero w 2010 roku, więc nowy passat najprawdopodobniej pojawi się 2011 / 1212.

To jest tylko FL więc rewolucji w wyglądzie nie będzie, z pewnością dodadzą jakiś nowy silnik i odświeżą środek. Na nową generacje przyjdzie nam jeszcze poczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które zdjęcia to niby FL? Wszystkie te z przodem przypominającym golfa 6 to nowa generacja czyli b7... Przecież jest inna bryła i wszystko inne, VW lubi nazywać FL nową generacją, ale nie na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Które zdjęcia to niby FL? Wszystkie te z przodem przypominającym golfa 6 to nowa generacja czyli b7... Przecież jest inna bryła i wszystko inne, VW lubi nazywać FL nową generacją, ale nie na odwrót.

Co według ciebie oznacza nową generacje? Inne błotniki, zderzaki, światła i odświeżone wnętrze? To tylko lifting, w końcu tak samo twierdzi szef Vw dementując plotki o nowym Passacie :)

 

"Martin Winterkorn has also pulled the Passat facelift forward from 2010 to 2009, and the all-new B7/VW47X will now be launched in 2012, not 2013/2014"

 

"The facelift includes the usual cosmetic changes which should reduce the chrome content, add new lights, restyle the bumpers and spice up the equipment with goodies like a rear-view camera and automatic parking aids.

 

The diesel engines switch to common-rail injection, and we should also see a new base unit in the shape of the 110bhp/184lb ft 2.0-litre EU5 motor as well as more potent 2.0-litre TDIs mustering 204bhp/332lb ft"

 

 

Taki 2.0 200hp z dsg będzie zacnie jeździć, ciekawe czy to dsg będzie mieć 7 biegów :)

Edytowane przez John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to idąc tym tokiem myślenia czemu obecny golf nie jest golfem VFL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to idąc tym tokiem myślenia czemu obecny golf nie jest golfem VFL?

 

"Nowa generacja przeboju z Wolfsburga przejęła ze swojego poprzednika płytę podłogową oraz konstrukcję dachu. Reszta elementów nadwozia została zaprojektowana na nowo lub poddana modernizacji."

 

To chyba już dość sporo by móc nazwać ją 6, a już na pewno jest to spora różnica jeśli weźmiemy pod uwagę passata b6.5: "includes the usual cosmetic changes" + 2 "nowe" silniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale B4 to też B3 po lifcie.

Wszystkiego się dowiemy w przyszłym roku :)

Autko nawet nieźle wygląda,ale nic więcej nie mogę powiedzieć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowy Passat, podobnie jak Polo

zajebiste tekst:) prawie jak porownanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie troszkę mi brakować chromowanego zderzaka, jaki był (jest) w B6 3C...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co według ciebie oznacza nową generacje? Inne błotniki, zderzaki, światła i odświeżone wnętrze? To tylko lifting, w końcu tak samo twierdzi szef Vw dementując plotki o nowym Passacie :)

Sorry, przypatrzyłem się i faktycznie linia okien i boczna jest taka sama, zmiany objęły nowe lusterka, światła, zmodyfikowane zderzaki... Jeśli to by nazwali nową generacją to faktycznie śmiech na sali ;) Tył w sumie ok jest, ale przód kojarzący się z golfem mi nie podchodzi... Ale mądrze z ich strony, części praktycznie te same (oszczędzą), a auto będzie wyglądać inaczej, więc przyciągnie klientów jak nowa generacja, no ale prawda jest taka, że nawet obecny passat może konkurować z nową "vectrą", mondeo czy accordem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie VW jest za sprytny na to zeby juz po 5ciu latach wypuscic na rynek nowe auto,jesli to faktyczna karoseria a nie muł testowy to zmiania bedzie analogiczna jak z Golfa V na VI,czyli dosc obszerny FL z trąbieniem ze mamy całkiem nowy model.Wymiary głowne zpstaną te same,czyli na pewno rozstaw osi bo to pokazuje czy wóz jest na nowej platformie.Długosc sie moze zmienic ciut przez przemodelowane zderzaki ale rozstaw osi 271 cm pewnie bedzie ten sam,zmieniony troche przód plus tył,troszke wnetrze i ot nowy model.Czyli jak w Golfie V/VI.Ale zasadniczy kształt ten sam.Całkiem nowy model z wiekszym rozstawem osi zapewne na miare zmiany z B5 na B6 dopiero ok2013/2014. Czyli teraz cos w stylu B5/B5 FL w 2000r.

+ nowy silnik 2.0 TDI biturbo o prawdopodbnej mocy 204KM/400-450NM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże .Moim zdaniem jak czytałemm w gazecie ,,Auto świat" będzie nawiązywać do audi a6 passat tu jest recenzja i opis z zdjęciem http://www.dziennik.pl/auto/article299615/Uwaga_Nowy_Volkswagen_Passat.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie postarali się passat cc o wiele ładniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

patrzac na nowy styl VW,np Polo, jestem spokojny o wuygląd noweego Paska,raczej nie bedzie sie rzucał w oczy,tylko spokojna,stonowana,elegancka i ponadczasowa stylistyka,a z boku kształt jak w obecnym modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie nowe polo nie podoba ...a passacik cc baaardzo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności