Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

500x210.aspx

 

Szkic Passata plus. Dla przypomnienia będzie to odpowiednik audi a6, bmw 5 i mb e-klase.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkic Passata plus.
Robi wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko szkic na pewno będzie wyglądał zupełnie inaczej... Choć szkic fajny, linia dachu raczej MB cls czy jakoś tak a przód faktycznie od nowych audi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tylko szkic na pewno będzie wyglądał zupełnie inaczej... Choć szkic fajny, linia dachu raczej MB cls czy jakoś tak a przód faktycznie od nowych audi.

Najprawdopodobniej jest to szkic tego samochodu:

pas2.jpg

500x281.aspx

 

Na salonie w Szanghaju VW przedstawił przeznaczonego wyłącznie na rynek chiński Passata Lingyu. Jest to klasyczna limuzyna o stonowanej stylistyce.

 

Auto bazuje na Skodzie Superb poprzedniej generacji, która z kolei wykorzystywała powiększoną płytę podłogową Passata B5. Konstrukcja pojazdu nie jest więc zbyt nowoczesna. Samochód ma o 9 cm większy rozstaw osi w stosunku do normalnego, europejskiego Passata (2803 mm), dzięki czemu wewnątrz wygospodarowano więcej miejsca, szczególnie dla pasażerów tylnej kanapy.

 

Więc na zdjęcia nowego passata, przyjdzie nam jeszcze troszkę poczekać. Choć ja obstawiam, że od tego nie będzie wiele odbiegał.

Edytowane przez John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat Allroad?

0512volkpavacr-217649_enlarged.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś kolejne VT ,Passat allroad pewnie by miał inne koła tzn oponę o większym balonie no i felgi pewnie o innej stylistyce bo te według mnie nie pasują do takiej wersji Passata jak by była oczywiście ;)

Edytowane przez Jaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś kolejne VT ,Passat allroad pewnie by miał inne koła tzn oponę o większym balonie no i felgi pewnie o innej stylistyce bo te według mnie nie pasują do takiej wersji Passata jak by była oczywiście ;)

Możliwe, że to VT, jak większość zdjęć z tego tematu, ale pogdybać niezaszkodzi.

 

Moim skromnym zdaniem, jeśli to nie jest VT AutoZeitung'a to tak będzie wyglądał passat AD 2012:

vwpassat2011.jpg

vw%2Bpassat%2B2011%2B2.jpg

 

Coś mi się wydaje, że nowy passat zadebiutuje około 2012 roku, a końcem 2009 lub początkiem 2010 zobaczyby facelift obecnej wersji z nowym silnikiem 2.0 Tdi 204KM/332Nm.

 

A jeśli chodzi o Virtuale to zapraszam do oglądania:

passat2.jpg

passat3.jpg

passat4g.jpg

vwpassat.jpg

vwpassat2011.jpg

2008vwpassatcoup.jpg

nie widze twoich zdjec JOHN

Poprawione :)

Edytowane przez John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze twoich zdjec JOHN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś część fotek oplem insignią mi zalatuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podobaja mi sie teraz te twoje fotki John:) ogolnie ten czerwony wyglada jakos jak golf

czarny wyglada jak jakis koreanski wymysl

przod teraz tak troche w scirocco nowe podchodzi na tych pierwszych fotkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość galaqxus

dobrze,że nie ma tych nieestetycznych kierunkowskazów oddzielnych, ale beznadziejnie jego nowa twarz wygląda, mało szlachetnie w porównaniu z aktualnym, za prosto zrobili, mam nadzieje przynajmniej że tylne światła będzie miał podwójne wszystkie (ta nowa moda na pojedyncze cofania i przeciwmgłowe jest według mnie mało urodziwa!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypominam zdanie które wypwiedział Walter de'Silva (obecny stylista VAG), "Ostatnia generacja passata (B6) to najgorsza jaką stworzono do tej pory, nie przemyślana, nie spójna i wogóle nie nawiązująca do poprzednich modeli passatów"

 

Ja jakoś podzielam jego zdanie, mnie się ten passat nie podoba wcale, mam nadzieję, że ten po lifcie (2009/2010) będzie lepszy, a ten nowy już będzie super fajny.

 

PS: Upolowałem nową koncepcje: (to jest tylko rendery!)

2012_volkswagen_passat_preview_rendering_main630-0325.jpg

volkswagen-passat-promotor-101.jpg

volkswagen-passat-promotor-102.jpg

Edytowane przez John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
, nie przemyślana, nie spójna i wogóle nie nawiązująca do poprzednich modeli passatów"

 

Ja się nie zgadzam - widać podobieństwa między b4 a b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie zgadzam - widać podobieństwa między b4 a b6

 

Cieżko mi znaleźć ten jego tekst, gdyż był to wywiad przeprowadzony, gdy rozpoczynał prace w VAG, ale pamiętam, że dokładnie wyjaśnił dlaczego tak twierdzi i miał w tym sporo racji. Ja tylko liczę, że wielki chromowany grill pójdzie weck! Ale patrząc na kolejne jego modele mogę być o to spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, godny następca

Edytowane przez Urban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego da silva miałby coś takiego powiedzieć, skoro b6 był już projektowany za jego czasów? oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autobild uraczył nas kolejną wizją, i patrząc na panujący stylistyczny trend, mógłby to być b6 facelift :)az1809008neupassat.jpg

 

Swoją drogą pogodziłbym się z tym wyglądem, jeśli to jest tylko facelift, jeśli tak miała by wyglądać kolejna generacja to straszna kiszka. Rozumiem, że jak się projektantowi uda jakiś projekt to próbuje swoje wizje umieścić na jak największej ilości modeli, ale na miłość boską nie wszystkich? Jeszcze brakuje tylko phaetona z przodem a'la shirocco :( Poprzednie rendery jakie wyszły z pod desek autobilda były o kilka klas lepsze. A ten?

Niestety to samo dzieje się w audi, co również mnie smuci, dlatego czekam z niecierpliwością jak pokażą swoją perełkę a8. Ale jeśli ona będzie posiadać jakieś fikuśne led'y z przodu, faliste przetłoczenia i tylne światła jak w a5 to... wciąż moim ulubieńcem będzie d3 z pierwszych lat produkcji :)

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ogólnie design schodzi na psy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no ta wersja mi si chyba najbardziej podoba:) ale patrząc na scirocco oraz nowe polo to cos czuje ze w tym kierunku pojda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz bedzie jezdzil to kazdemu sie spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety miałem nieprzyjemność, w celu zaciągnięcia informacji o nowym passacie, odwiedziłem salon prasowy i niestety wpadł mi w ręce niemiecki Auto Moto Und Sport. Na okładce, zdjęcie nowego passata, to samo co w Auto Zeitung, niestety oprócz passata, pokazane były wszystkie inne zapowiadane nowości. W większości były to rendery i pomysły grafików. Ale wiecie co było najsmutniejsze? To:

Passat, golf, polo, touran, sharan, tuareg, a nawet Transporter. Wszystkie, po prostu wszystkie, no na litość boską WSZYSTKIE.... modele miały przód nawiązujący do vw shirocco. To po prostu nie przystoi by takiej klasy stylista był w stanie narysować ładnie tylko jeden ładny samochód, a później skopiować pomysł do wszystkich innych. Jeśli sprawdzi się ten czarny scenariusz, to niestety ale pomysł na B7 pana Silvy jest o kilka klas niżej niż jakiegoś zacnego grafika pracującego we współpracy z Auto Zeitung, bo z pewnością TEN pomysł na B7 po prostu zjada na śniadanie koncepcje B6 + przód Sirocco.

Ciekaw jestem co z tego wyniknie, ale widząc zdjęcia zamaskowanego nowego sharana i oficjalne zdjęcia nowego Transportera mam mieszane uczucia, chciałbym się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności