Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Kszta, koszta... Jeden projekt, kilka aut, nizsze koszta produkcji (masowka) = wiekszy zysk. W dzisiejszych czasach ksieggowi rzadza sie wszedzie, pozbawiajac normalnych ludzi wielu radosci. Tylko zysk sie liczy, oryginalnosc to rzecz drugoplanowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kszta, koszta... Jeden projekt, kilka aut, nizsze koszta produkcji (masowka) = wiekszy zysk. W dzisiejszych czasach ksieggowi rzadza sie wszedzie, pozbawiajac normalnych ludzi wielu radosci. Tylko zysk sie liczy, oryginalnosc to rzecz drugoplanowa.

Jakie koszta, przecież i tak mu płacą za to, że pracuje. Chyba nie dostaje pieniędzy za rysunki. A części, przecież nie wsadzą tych samych lamp (np od golfa) do Transportera. Najbardziej, dziwi mnie to, że tworząc praktycznie nowe auto, taki sławny stylista nie zamiaru pochwalić się nowym projektem. No ale mam nadzieję, że się mylę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie koszta, przecież i tak mu płacą za to, że pracuje. Chyba nie dostaje pieniędzy za rysunki. A części, przecież nie wsadzą tych samych lamp (np od golfa) do Transportera. Najbardziej, dziwi mnie to, że tworząc praktycznie nowe auto, taki sławny stylista nie zamiaru pochwalić się nowym projektem. No ale mam nadzieję, że się mylę :)

 

I tu się mylisz - jest ujednolicenie wyglądu ze względu na koszta - sam rysunek to nie wszystko przy projektowaniu a co dopiero mówić o produkcji części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu się mylisz - jest ujednolicenie wyglądu ze względu na koszta - sam rysunek to nie wszystko przy projektowaniu a co dopiero mówić o produkcji części

 

Jak to?

Stylista->Projektant->Inżynier->wykonawca nawet jak jakiś reflektor wygląda podobnie, to i tak w różnych samochodach ma inne uchwyty, inne wnętrze itd. O wyglądzie decyduje duet stylista-projektant, wykonać i tak trzeba te reflektory jakby od nowa. W całym łańcuszku stylista się opierd... bo ma gotowy zarys i jedyne co robi to wpasowuje gotowy projekt do nowego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie jakos nie przekonuje....niemoge sobie go wyobrazic z glebą zamiast standardowego zawiasa....jakis taki.....a niewiem moze jestem malkontentem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza prasówka (materiał w tygodniuku MOTOR) :) powiem że podoba mi sie nowy passat ale napewno nie kupie zaraz jak wejdzie do produkcji tylko odczekam :)

Gdyby ktoś chciał do poczytania to mogę przesłać w pdf, tylko niech da znac na priv, lub skaypa (czat).

 

beztytuuygo.jpgw1280.png

 

beztytuu310820090702290.jpgw1280.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciu w pierwszym poscie widze jakby sie `usmiechal` patrzac na te kratki pod zderzakiem :)

ladny, chociaz narazie zostane przy swoim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi takiego grila ciekawszego troche taki chromowany to niezle w B6 wyglada. Ale ogolnie ok :) ciekawe jak srodek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo tych szkiców.. ale każdy mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i fajny, ale na mnie nie robi żadnego większego wrażenia ten "niby nowy Passat" Wszystko podobne do Sirocco ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i fajny, ale na mnie nie robi żadnego większego wrażenia ten "niby nowy Passat" Wszystko podobne do Sirocco ...

 

Taki teraz trend w grupie VAG Audi wszystkie z wielkim grilem a VW wszystkie podobne do Sirocco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto kolejne propozycje nowego passata:

2012-volkswagen-passat-preview-rendering-001_100197826_l.jpg

2012-volkswagen-passat-preview-rendering-002_100197825_l.jpg

2012-volkswagen-passat-rendering-003_100197860_l.jpg

8704ebcaf10fde2c.jpg

4617173abe4b9c87.jpg

b22426264b65c8e7med.jpg

ca14d8bc8858653emed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to raczej na Pheatona wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno pasek, dostałem to od dealera vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pewno pasek, dostałem to od dealera vw

Który najprawdopodobniej skopiował te zdjęcia z tego forum :)

Ja mam jeszcze dwa zdjęcia wersji która najbardziej przypadła mi do gustu:

120060.jpg?r_900x600

120061.jpg?r_900x600

 

 

I jakieś dziwadło z czeluści internetu:

 

 

2010-vw-passat---neww.jpg

Edytowane przez John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oto kolejne propozycje nowego passata:

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Click image for larger version Name: 2012-volkswagen-passat-preview-rendering-001_100197826_l.jpg Views: 19 Size: 61.8 KB ID: 17298 Click image for larger version Name: 2012-volkswagen-passat-preview-rendering-002_100197825_l.jpg Views: 20 Size: 35.8 KB ID: 17299 Click image for larger version Name: 2012-volkswagen-passat-rendering-003_100197860_l.jpg Views: 18 Size: 57.5 KB ID: 17300 Click image for larger version Name: 8704ebcaf10fde2c.jpg Views: 16 Size: 46.8 KB ID: 17301 Click image for larger version Name: 4617173abe4b9c87.jpg Views: 16 Size: 55.9 KB ID: 17302

 

Click image for larger version Name: b22426264b65c8e7med.jpg Views: 15 Size: 44.7 KB ID: 17303 Click image for larger version Name: ca14d8bc8858653emed.jpg Views: 18 Size: 50.2 KB ID: 17304

 

no na tych fotach to elegancko wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze dwa zdjęcia wersji która najbardziej przypadła mi do gustu

Jeżeli tak, a chociaz podobnie bedzie wygladal nowy passat, to odpuszczam szukanie przyzwoitej A6 C6 na rzecz passata, śliczny jest, po małej wpadce stylistyczniej z B6 jak dla mnie innym sie podoba mi nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Click image for larger version Name: 4617173abe4b9c87.jpg Views: 32 Size: 55.9 KB ID: 17302

Wygląda jak DACIA SANDERO ... okropne te "wizje" Passata ... poza tym gadanie "że ja nie kupie odrazu po wprowadzeniu" bo co? Nie stać Cię ? Nie przesadzajmy z tym określeniem "choroby wieku młodzieńczego" nie jest tak źle ... Chociaz osobiście w życiu nie kupiłbym Passata B6 FL bo tak pewnie go nazwą :D

A6 C6 na rzecz passata,

A ja teraz poluję na takiego w Avant-cie z 3.0TDI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Passat.

 

Każda generacja Volkswagena Passata wzbudza ogromne emocje. Dzieję się tak, gdyż właśnie to auto od lat dyktuje trendy w klasie średniej, które mniej lub bardziej udolnie próbuje naśladować konkurencja. Dlatego z niecierpliwością wyglądamy siódmej już odsłony tej niemieckiej limuzyny dla ludu.

Następcę obecnego modelu przyłapano podczas jazd testowych. Choć kamuflaż utrudnia ocenę wyglądu samochodu, to nie ma wątpliwości, że nowy Passat, podobnie jak Polo, będzie nawiązywał do Golfa VI. Auto w całej okazałości będziemy mogli zobaczyć podczas oficjalnej prezentacji, która odbędzie się najpóźniej we wrześniu przyszłego roku.

 

83677372.jpg

 

 

 

_scalone

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności