Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

a mi się podoba,ale na milion procent go nie kupie, nie chce więcej takiej "kupy" jak VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polo ryjek mnie rozwalił

Phaeton ryjek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak będzie wersja r-line wyglądać
to jest R-line byl osobno prezentowany i krecil sie na podescie nie kazdy mogl do niego zagladac,p.s jezdzilem nim(tdi 1,6) zadnej rewelacji raczej normalnie jak to passat,teraz wlasnie trwa prezentacja na Sardyni dla VIP-ow 24dni potrwa od 20 pazdziernika fajna impreza

Zdj_cie306.jpg

Zdj_cie307.jpg

Edytowane przez olekot13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez bardzo sie podoba ;) Moze kiedys, za 15 lat ;)

 

Sobie skonfigurowałem za 36 tys euro na vw.de ;) Drogie to cholerstwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest źle. To film z testu na autoweek.tv Co innego zdjęcia, co innego samochód w ruchu.

No wygląda lepiej w ruchu fakt, ale jednak b6 sporo ładniejsze (wg. mnie oczywiście i tyczy się przodu, tył jest b. fajny). Ze względu na mało zmian technicznych i przód, choć dużo fajnych (zapewne drogich) gadżetów, nie stanie w garażu, teraz raczej skłaniam się ku golfowi gti + dsg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania, że konstruktorzy się nie postarali. :dupabladaTakie duże auto a face ma jak od samochodu 2 segmenty niżej. :doh

 

Dla mnie B6 wciąż pozostaje THE BEST.

:dobrze

PS Oczywiście to czy się auto podoba czy nie to kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w polsce kiedy ?? Bo bym sobie go przynajmniej w salonie zobaczyl. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w polsce kiedy ?? Bo bym sobie go przynajmniej w salonie zobaczyl.

W motorze czy tam auto świecie pisali że w listopadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyglądem też nie powala. Porównując go do B6 czy CC nie ma szans. Wydaje mi się że nowy Passat powinien iść stylistycznie bardziej w stronę CC a nie polo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba. Poza tym wielcy znawcy , Passat nie poszedł w ślady POLO tylko POLO poszło w ślady TRANSPORTERA , bo pierwszy był właśnie dostawczak z tym nowym "ryjkiem". Mi się podoba, ładny nie dość ,że w srebrnym prezentuje się kapitalnie, to nadal jest do bólu poprawny. A jak się nie podoba to zawsze można kupić dziesięć razy tańszą B4 :D.

 

CC to jest dopiero fura, nie ma co porównywać samochodu dla "wybranych" indywidualistów bez dzieci . Bo w BLACKU na 18'-19' CC jest KAPITALNE! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie i nie tylko jest to passat po lifcie zmieniono lampy zegarek siedzenia i ma być ponoć jeszcze oszczędniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na temat wyglądu nie będę sie wypowiadał , być może aż takiej tragedi nie ma ;) . Poza tym :kumple niedługo oblukamy nowego passata w realu i wtedy można będzie podyskutować :fajny . Podejrzewam że będzie to jednak lifting modelu B6 , gdyż aż takich wielkich zmian wewnątrz jak i na zewnątrz nie ma , na pewno w nowym modelu będzie wiecej gadzetów , a co za tym idzie i elektroniki . A cóż to będzie za model pewnie wyjdzie za niedługo w praniu ;) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to tylko lifting.

Profil auta z boku jest ten sam, deska rozdzielcza również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A cóż to będzie za model pewnie wyjdzie za niedługo w praniu

 

Jak zawsze gorszy od poprzedniego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Wy dalej z tym liftem o_O co to zmieni co ktoś myśli?nazwą ta zapewne B7 bo tak bedzie ładniej, a i lepiej dla ich kieszeni, bo to przyciągnie nowych chętnych :) i nie ma co dalej o tym dywagować, bo to sie mija z celem.

 

mi się on podoba.i nie ma zo narzekać, że jest podobny do innego modelu.vw nie pierwszy i nie ostatni zastosował tą metode.zobaczcie np nową astre i insignie.jak 2 krople wody do przednich słupków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uważam, że nowy Ford Mondeo MY2011 wygląda lepiej...

 

Też tak sądzę. Zresztą mondeo mk4 jest ładniejsze już od b6 a od tego "liftingu" to już w ogóle, o wiele lepiej mondek wygląda ;) Dobrze że VW ma jeszcze chociaż coś co ładnie wygląda czyli PASSATA CC I SIROCCO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że kupiłem nową B6-kę...Mam nadzieję ,że tego "nowego B7" nie będą długo produkować.Boki i tył O.K..Ale przód to istny koszmar.Ten "mądry" co wymyślił DNA VW powinien zamiatać ulice.Ogólnie dla mnie to lift (niekoniecznie udany) a nie nowy model.Naprawdę nie rozumiem dlaczego tak zeszpecili ten samochód.Audi nadal preferuje duże,ociekające chromem grille a tu taka porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności