Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie nadal się nie podoba brak tradycyjnego hamulca ręcznego i to że wszystkie volkswageny zaczynają wyglądać tak samo różnią się tylko wielkością, no i przy pierwszym otwarciu zdjęcia przodu pod kątem pomyślałem: co to mondeo jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...podoba się czy nie to kwestia czasu ;) Jak u niektórych mi też B6 z początku średnio podchodził, a dopiero z czasem nabrałem przekonania.

Ale tekst na jego temat za strony VW trochę mnie rozbawił :D :

"Jego wygląd poddany został daleko idącym zmianom, które nawiązując częściowo do zaprezentowanego w połowie roku Phaetona, podkreślają indywidualny charakter Passata"...nazwałbym to raczej kosmetyką z dodatkiem unowocześnionych gadżetów.

Chwilami jak się ogląda te filmiki to z profilu trudno byłoby go odróżnić od poprzednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet, nawet. :D Niech pokażą jeszcze silniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przychylam si eku slowom kserksesa , ze VW wszystkie sa teraz podobne do siebie co mnie sie zbytnio nie podoba.

A co do nowego passka to moim zdaniem jest teraz zbyt "skodowaty"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nikt nie ukrywal ze to lift.Bosowie VW mowili ze nowy model bedzie pod koniec 2012 roku wiec trudno zeby model co dwa lata zmieniali , to tylko lifcik.A co do sytlistyki to mnie sie podoba bo podobnie jak nowe POLO jak sie na niego patrzy z gory wyglada dosc agresywnie (chodzi o ten wysunety zderzak razem z reflektorami) taki rekin.Ale wazniejsze zeby poprawil sobie opinie poprostu niz cala stylistyka.Podobny do Phaetona ktory tez jest tylko po lifcie.Mylicie sie takze co do zegarka niby z Mondeo. Popatrzcie na PHAETONA to z niego ten zegarek Passat dostal.PHAETON mial taki zegarek juz od 2002 roku kiedy sie pojawil na rynku.

Edytowane przez fenomen2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudów nie ma, ale lepsze to niż chrom na kilogramy jaki serwowano nam na zderzaku poprzedniego modelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są zdjęcia :) zobaczymy jak będzie się prezentował w realu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak [ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tył jak w superbie , lekko pochylona krótka klapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej dziwi nazwa b7 - przeciez to podobne zmiany do tych z b5fl...

co do wnetrza - deska praktycznie taka sama jak w ostatnich b6 (mam takiego - panel klimy taki sam reszta poza zegarkiem wyglada praktycznie tak samo - widze tylko inny display na zegarach). no coz, polityka vw dziwna... czekam na ceny, silniki pozostaly bez zmian praktycznie. 1,6tdi byl tez w b6. pol roku temu zastanawialem sie czy nie czekac na fl, teraz widze ze dobrze zrobilem (brakuje tylko dziennych ledow).

 

i jesli dobrze widze to pojawil sie zegarek analogowy a zniknely te dwie szufladki pod nawiewami?

Edytowane przez makaveli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten zegarek pasuje do tej deski... tak samo jak te awaryjne pod radiem :D

To jest B6 FL a nazwali B7 zeby sie lepiej pewno sprzedawal... przecież on nic nie urósł [no może kilka cm] :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4mm urosl... zderzakiem to zalatwili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zaczyna przypominac SKODE co jest raczej na minus bo jak ktos chce SKODE to sobie idzie kupic SKODE. Chodzi mi o linie boczna i tylna czesc auta troche zbyt SKODowa. Ciekawi mnie jednak czy PASSATA CC tez czeka taki los czyli FL?Miejmy nadzieje ze nie bo wtedy beda bardziej odrebne od siebie a tak to oba modele byly podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam podoba, tył mogli jakoś lepiej rozwiązać. Ale nie grymasił bym na takiego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tym oznaczeniem B7 to jest błąd tych idiotów z portali motoryzacyjnych.

B7 to się będzie nazywał - ale następny model.

Wprowadzają ludzi w błąd żeby się lepiej news sprzedawał, wszędzie krzyczą "nowy model VW"

Ech, media motoryzacyjne to my w tym kraju (zwłaszcza w internecie!) mamy na żałosnym poziomie.

Jak ktoś wpada czasem z braku laku m. in na Onet to wie co mam na myśli :)

A Passat B6FL - podoba mi się z tyłu bardziej od obecnego.

Ale ogólnie - na minus, przegięli pałę jak dla mnie z tym dopasowaniem do DNA marki.

Jak dla mnie stylistycznie niewybaczalne!

Passat B6 był projektowany od podstaw.

Tymczasem tutaj za wszelką cenę chcieli włożyć nowe światła.

Takie zabiegi nie wychodzą smacznie i jak dla mnie podobnie jest w tym wypadku.

Passat po faceliftingu jest nijaki, taki wygląd mi się kojarzy z Jettą/Borą, która zawsze była autem trochę na siłę.

Jeszcze dodam:

Białym zegarom mówię zdecydowane i stanowcze NIE!

Tu czerwony, tam biały, tam niebieski. Ktoś tu się zdecydować nie może.

Diodowym światłom dayline mówię NIE! Co to za jakaś moda dziwna ładowania tego na siłę gdzie popadnie.

O ile pierwsze takie Audi wyglądają super o tyle wszystko później jest jak dla mnie przekombinowane (następne A6 pewnie będzie miało na szerokość całej maski wywaloną tą dekorację świąteczną)

Nie leżą mi te choinki zdecydowanie.

Tyle ode mnie :)

 

P.S myśl z ostatniej chwili - ładny Ford Mondeo z tego nowego Volkswagena :D

14-vw-passat-1285847635.jpg

Edytowane przez Matee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S myśl z ostatniej chwili - ładny Ford Mondeo z tego nowego Volkswagena

 

napisałem to samo wyżej i widzę że nie tylko ja mam takie skojarzenia, jakiś plagiat ten passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dyskusja odbywa się głównie odnośnie wyglądu zewnętrznego. Dla mnie ważniejszą sprawą jest to co zostało poprawione oprócz wyglądu. Mam nadzieję że poprawiono jakość materiałów, że fotele będą wygodniejsze, że ceny nie będą wyższe, że będzie się jeszcze lepiej prowadził, że usunięto wszystkie niedoskonałości poprzedniego modelu. Jeśli w nowym mondeo który przeszedł również tylko FL jest ponad 1300 nowych elementów to zapewne passat nie będzie pod tym względem gorszy. To że została ta sama deska też mi nie przeszkadza byle tylko nie skrzypiała zimą tak jak w obecnym modelu. Całkiem nowy passat pojawi się najwcześniej za 3 lata i zapewne będzie miał sporo niedociągnięć jak to bywa z autami z pierwszych lat produkcki.

Czekam z niecierpliwością na to aż model po FL pojawi się w salonach i na pierwsze testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(brakuje tylko dziennych ledow)

ledy to widać że ma np. na zdjęciach zamieszczonych tu:

http://www.volkswagen.pl/firma/nowosci/504

Jak dla mnie, gdyby był dostępny 2.0TFSI 4Motion DSG, to mogę przeboleć ten lifting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności