Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie by było jakby jednak wprowadzili taką rakietę :) na pewno by się znaleźli na takie coś zapaleńcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafalpiasek

No więc według Motoru i Auto-świata niestety nie będzie tego silnika, a szkoda bo się nastawiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie bo Passat jest przeznaczony dla pewnej grupy klientów i takie silniki (niestety!) są skierowane raczej w stronę Audi. A przecież grupa VAG nie będzie mieszała w ofercie bo im się to nie kalkuluje...

A z tym oznaczeniem to fachowe pewnie będzie inne, sam się nigdzie nie mogę doszukać, ale skoro obecna wersja nazywa się "3C" to czyżby nadchodziło "3CG"? :D

A każdy kto uparcie twierdzi, że to nowy model to powtórzę, że tak nowy model nie wygląda.

Za to ma to do siebie, że jest projektowany na nowej platformie, od podstaw.

To jest tylko i wyłącznie restyling modelu, dla jednych mniejszy dla innych większy.

Ale na pewno nic innego :)

Poczekajmy dwa lata i na pewno będą krążyły po necie jakieś wstępne wizualizacje naprawdę nowego modelu, tak jak to było z obecną wersją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby jak najwięcej pojawiało się takich ciekawych informacji. Wygląda na to że oprócz zmian w wyglądzie zew. będzie również dużo innych nowości. Sporo osób na tym forum jeszcze nie tak dawno mówiło że ceny nowego modelu na pewno będą wyższe a tu proszę jaka niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wersja EXCLUSIVE xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było jakby jednak wprowadzili taką rakietę :) na pewno by się znaleźli na takie coś zapaleńcy :)

 

"Dizel" rakieta ;) na pewno zapaleńców znalazło by się tylu ile mamy członków klubu z dieslem >200 hp - garstkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam zaciekawiło to:

 

Do seryjnego wyposażenia wersji podstawowej Trendline w modelach z silnikami wysokoprężnymi z turbosprężarką należy na przykład system Start-Stop oraz system odzyskiwania energii (rekuperacja).

 

Czyli co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rekuperacja, bo tak się ten proces nazywa, pozwala na magazynowanie w akumulatorach energii powstającej podczas hamowania silnikiem, co zmniejsza opory pracy silnika i pozwala zaoszczędzić paliwo.

 

ze strony VW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko to polega na tym, że mamy większy akumulator i alternator ładuje podczas hamowania silnikiem :) Nie ma to jak dobra nazwa, by sprzedać coś starego w nowym opakowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość owin

szczerze - wole moje B5 uwielbiam prostą linie a tu jak dla mnie zaczyna za bardzo francja zajeżdzać:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu można woleć b5 od b6 lub b7 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź padła wcześniej niż pytanie:

wole moje B5 uwielbiam prostą linie
Nie rozumiem czemu można woleć b5

Wszystko rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem czemu można woleć b5 od b6 lub b7

No B6 akurat okrzyknieto jednym z brzydszych Passatow w historii, wiec nie dziwie sie komus, ze woli B5 od B6 czy B7.

Druga sprawa - po co szukacie informacji o Passacie B7 na jakis onetach i wp? Przeciez oni sa zawsze 3 lata swietlne za terazniejszoscia.

http://www.netcarshow.com/volkswagen/2011-passat_estate/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Druga sprawa - po co szukacie informacji o Passacie B7 na jakis onetach i wp? Przeciez oni sa zawsze 3 lata swietlne za terazniejszoscia.

http://www.netcarshow.com/volkswagen...passat_estate/

szkoda tylko, że te zdjęcia są robione komputerowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za roznica? Tak wyglada Passat i tyle. Lepiej widziec go dokladnie tak jak wyglada (komputerowa obrobka wykonana przez VW) niz czekac 7 tygodni na zdjecia z onetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląd??? kwestia gustu a i gustach sie nie dyskutuje?! choc kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie, mi osobiscie nowy passat sie podoba, szału nie ma ale na pewno bije na głowę wyglądem b6(moje zdanie) tylko czytając posty w tym temacie od samego początku widać ze wywiązała się mini wojna czy to b7 czy b6 po lifcie ??? itp idt! śmiać się trochę chce :) panowie skoro koncern VW nazywa to auto b7 to mamy kolejna generacje modelu passat a to czy i jak i w jakim stopniu nawiązuje do poprzedniej generacji to juz kwesta do dyskusji ... ale po co się sprzeczać o cos co jest napisane czarno na białym B7

ja wiem ze "my" forumowicze jestesmy najlepszymi znawcami marki hehe uzytkujemy te auta wiemy co je boli jakie sa plusy i itp ale trochę powagi ... no bo smieszne jest to ze dla wielu na forum to nie b7 tylko lift hehe niektórzy pisza ze b5 i b5fl to przyklad liftu bo roznia sie nieznacznie, mniej czy bardziej inni spece ze nowy passat z boku wyglada jak b6 i owszem tak wyglada ale nie zmeinia to faktu ze koncern nazwał go b7 a jeśli tak to jest to kolejna generacja,

chodzi mi tylko o nazewnictwo no bo jak wyobrazić sobie sytuacje ze za kilka miesiecy ktos bedzie chcial kupic pół roczne b7 a na forum jakis spec mu napisz np. "nie kupisz b7 bo jeszcze nie ma jest b6 po lifcie" :)

sedno sprawy jest takie ze mamy nowa generacje passata nie jest to nowy model auta vw a tylko nowa generacja juz istniejacego modelu passat i tyle a skoro to auto o tej samej nazwie to chyba normalne ze nawiazuje do poprzednika czy sie komus podoba czy nie to inna sprawa co sie zmienilo kwestie techniczne tez inny temat .... ale i tak wydaje mi sie ze najważniejsze aby ta generacja miala poprawione wszystkie niedociagniecia b6 a bedzie git

zycie zweryfikuje co zmajstrowali koledzy z vw\

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności