Skocz do zawartości
jsxx

Ile dales/as za swojego Passata ??? Dotyczy UK

Rekomendowane odpowiedzi

leasing? czy cash? i powiedz mi jeszcze jakiego dila dostałeś ile urwałeś i czemu tak mało ;) .....???

 

depozyt 4500£ 34miesiace po 420£ i ostatnia rata 8800£

dostalem gratis dsg, kosmetyki do konserwacji w wewnatrz i na zewnatrz a moja kobieta bukiet kwiatow i jeszcze zaplacilem mniej o 1300£. laczny kosz po splaceniu 27500£

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu zakupiony za 2800 L 1,9 TDI 130KM reg 51,105K full historia jak narazie pracuje wzorowo

Edytowane przez SirPawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj pierszy B5 z przebiegiem 88tys mil (faktycznie mial 180tysmil) za 2500£ kwiecen 2006, poszedl za 2200£ w marcu 2007 (z xenonami, navi, z nowym zawieszeniem, z turbo od AVF)

B5 po lifcie, sport 53, model z 2004 roku, lusterka z kierunkami 88tys mil kwiecen 2007 kupiony za 6900£, poszedl we wrzesniu 2008 z navi, xenonami, z nowym turbo, po wypadku za 4000£

wszytskie moje navi mozecie zobaczyc w dziale navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
depozyt 4500£ 34miesiace po 420£ i ostatnia rata 8800£

dostalem gratis dsg, kosmetyki do konserwacji w wewnatrz i na zewnatrz a moja kobieta bukiet kwiatow i jeszcze zaplacilem mniej o 1300£. laczny kosz po splaceniu 27500£

Dobra - to wrzuta cię czeka na forum "Mój passat" - i tam pokaż parę fotek i krótki opis ;)

 

i kończymy OT :P .

:634:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra - to wrzuta cię czeka na forum "Mój passat" - i tam pokaż parę fotek i krótki opis ;)

 

i kończymy OT :P .

:634:

 

spox. jak tylko znajde wolna chwilke to porobie fotki i wrzuce. 3maj sie .

pozdrawiam wszystkich passatowiczow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa70

Dwa tygodnie temu ja za swojego B6 PASKA ESTATE SPORT 2.0TDI 140PS.Rok produkcji2005. Pierwsza rejestracja12.12.2005. 6000 funtów. 100mil full service history. Udokumentowane. POZDRAWIAM

2322.JPG

Edytowane przez szansa70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jakies 3mce temu B5 Sedan '99 1.9TDI Sport ...1500Ł .Od czegos trzeba zaczac:)Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za passata kombi z silnikiem 2.0 8v 115 KM (2001r) w lutym dalem 2300 -(road tax 6miesiecy) - w lipcu sie rozbił nie z mojej winy - z ubezpieczenia dostałem 2850 -takze wyszedlem na zero bo kupilem mu 2 nowe opony i wymienilem olej i pasek rozrzadu - po rozbiciu tamtego w sierpniu kupilem paska 2.3 V5 (170KM) (2001r) dosc bogata wersja (skóra) tuz po przegladzie w vw service z gwarancja na 3 miesiace - pelna historia serwisowa (road tax 5 miesiecy ) - 3200 - jak dotad bardzo dobrze sie sprawuje - jeszcze grosza nie dolozylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupno 19/10/2008 po wywalczeniu na E Bayu wyszlo 1080 funtow, w sumie nie duzo Full Service History z VW, jestem drugim wlascicielem przebieg 122 tys........tylko teraz mam problem z akumulatorem bo sie rozladowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale

 

Kupno 22.10.2008

VW Passat 1.8T - kolor "gray", beżowe wnętrze, climatronic, pozatym to norma

Cena 970 funtów

Przebieg w dniu zakupu niecałe 114 tys mil

Full VW Service History

Delikatnie przetarte tylne lewe drzwi i błotnik

Od 2 właściciela

Na starcie wymiana włącznika świateł

Przy 115 tys oleje i filtry do wymiany

Na początku listopada w "downpipe" wyrwało dziure więc poszło do wymiany

Narazie to tyle

Z końcem lutego MOT więc dopiero wtedy zobacze ile jeszcze trzeba dołożyć

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiony 2 lata temu za 1850 Funtow Passat 1999 1.9tdi przejezdzilem rok i 5 miesiecy. Sprzedany 5 miesiecy temu, po wymianie uszczelki pod glowica sprzegla zawieszenia byl super :D wyszedlem na swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipiec 2008 kupiłem 1,9TDI 101KM 2001r, cena 3400GBP

Edytowane przez Andrii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51reg,1.9tdi(130) wersja Sport,skrzynia 6 bieg,skóra+alcantara,zmieniarka w desce,koła 18",nowe opony i hamulce, 88k mil,bez rys czy stoneczipsów:D. Wygrałem aukcję na Ebay-u za 2950L (20.11.08). Mogłem wychaczyć coś za 500 taniej ale z wyższym przebiegiem i drelichowym środkiem;),poza tym po auto nie musiałem jechać na drugi koniec Wyspy bo tylko 60 mil. Tydzień po zakupie bateria wyzionęła ducha;) a niedawno pojawiło się pękniecie na przedniej szybie:633:,przed MOT-em będzie trzeba 60 funtów wyłożyć na nową. Poza tym autko śmiga jak z bajki,przyspieszenia na każdym biegu niesamowicie, v-max 120mil/h + :634: spalnie w cyklu mieszanym 40mpg. W planach wirus, gleba,listwy boczne od highline(najlepiej od wersji amerykańskiej)ksenony i oczywiście wlepa ;) PozdraVWiam.:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2001rok, 130KM, listopad 2008- 69k mil -L3250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , od niedawna jestem popsiadaczem passata a moj to 2.0 TDI sport 140KM 09.2005r 82 tys mil. :) cena L6300

pozdrawiam wszytskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiony w czerwcu 2007-1.9TDI (90km) kombi rok 1998. nastukane mial 125tys. teraz 155tys. zaplacilem 2200.

i kupilem teraz audi A4 1.8T 130 tys.na blacie- tez kombi, P reg za 340 funtow musze tylko immo zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nigdys Lagune 2001 Y 1.9 tdi 95000 mil Full opcja za która dałem 3000 funciakow

ale niestety zaczela sie sypac strasznie to chamulce to sprerzyny wyciek oleju turbo padło to przepływomierz

Przez 2 miesiace sie z tym autem meczyłem az zamieniłem na Passka 2001 Wersja podstawowa zero dopłat jak dotad zero problemów no ale wlorzylem troche kasy na poprawienie wygladu ala highline :)

Edytowane przez arekmalisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony styczeń 2009 - 2.0 20V 130bhp ALT (110k mil) od pierwszego właściciela, full service history VW wymieniany rozrząd, cena 2600Ł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony w kwietniu 2007 roku passat 1.9 tdi 101ps z 2001r. z przebiegiem 154tyś za 3600Ł, Teraz ma nakrecone 186tys, + nowe większe turbo od pana roberta z tune-up i dalej lata jak zły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony w kwietniu zeszłego roku z komisu.07.03.2003 rok pr.(jestem 2 wlascicielem)full service z przebiegiem 88tys teraz 109tys mil! Cena 4990 plus 3 miesiące gwarancji! 2 wymiany oleju ,guma na przegubie filtr paliwa plyn hamulcowy zgodnie z serwisem!Obnizony 30mm to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności