Skocz do zawartości
jsxx

Ile dales/as za swojego Passata ??? Dotyczy UK

Rekomendowane odpowiedzi

witamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio we wtorek byłem na tej licytacji co kupiłem mojego paska, był fajny pasio 2.0TDI 170 rok 2009 wersja sport i highline sedan czarny metalic, przebieg 20 tyś mil... za 7000 tyś funtów nic tylko kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio we wtorek byłem na tej licytacji co kupiłem mojego paska, był fajny pasio 2.0TDI 170 rok 2009 wersja sport i highline sedan czarny metalic, przebieg 20 tyś mil... za 7000 tyś funtów nic tylko kupować

 

kurcze, no ciekawe, za ta cene? daj znac gdzie to takie ciekawe licytacje sa? ta cena to ostateczna byla czy poczatkowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze, no ciekawe, za ta cene? daj znac gdzie to takie ciekawe licytacje sa? ta cena to ostateczna byla czy poczatkowa

za 7000 tyś poszedł plus do tego jeszcze wat jakieś 300 i auto twoje

a tu masz stronkę i dni i gdzie takie licytacje są.

http://www.manheim.co.uk/find_buy/cars.html?nav=topmenu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój w 2007 kosztował mnie 7tysi. Szukałem czegoś w dieslu, kombi ze skórą i automatem. Padło na paska. Na początku byłem zawiedziony i rozczarowany czym to się ludzie tak podniecali. Miałem sprzedać, ale jakoś tak został, aż w końcu zbędny stał mi się drugi samochód i go sprzedałem i dopiero wtedy się do paska przyzwyczaiłem (tamtym tak dobrze mi się jeździło, że po przesiadce do paska krew mnie zalewała, ale był starszy o 6 lat i 3.0 V6, a ja miałem dziecko kilkumiesięczne, więc wybór choć nie łatwy dla mnie mógł być tylko jeden)

No a zbiegiem czasu doceniłem nie zawodność tego auta i póki co jestem zadowolony. Choć wciąż marze o czymś mocniejszym, większym i bardziej komfortowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marzec 2008.2.0 tdi140km,kombi,srebrny metalic,skrzynia dsg,kupiony miesiac temu,przebieg 59000mil,L9000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke ja mam konto na tej aukcji, i nie sadze zeby poszedl za takie pieniadze. Moze zostal wylicytowany ale daje sobie dwie rece obciac ze cena byla zarezerwowana i nie osiagnela minimalnej ceny. Tez nabywam auta wlasnie na aukcji manheim i wiem o czym pisze. Sam nie raz wylicytowalem auto i jak przyszlo do placenia to sie zdziwilem ze cena minimalna jest 1000£ wyzsza he he, Wiecej info podam na zlocie, Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kosztował 1490 funtów ale ostatecznie utargowałem go za 1290. Autko było od pierwszego właściciela i wymagało jedynie wymiany paska rozrządu z napinaczami oraz przejrzenia przewodów powietrznych przy turbinie. Łapał fałszywe powietrze i zamulało go. Przebieg już miał słuszny i w sumie to było ryzyko, które myślę że mi się jednak opłaciło bo już trzy razy w ciągu roku był w Polsce i zero problemów. W momencie zakupu na liczniku miał 190 tysięcy mil, także żadna okazja w sumie, ale nie narzekam. Autko żyje i żyć będzie jeszcze sporo czasu. ;) Szykuje się teraz wymiana zawieszenia z przodu, ale to raczej nie problem... :) Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za swojego dałem 700f 60k przebiegu po starym dziadku cala historia serwisowa no i ten dziadek był pierwszym właścicielem oczywiście pasek stal w garażu... no rocznik 97 ale bardziej podobają mi się przed lifty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra cena :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem swojego jakies 18 miechow temu od 3 wlasciciela przebieg 86 tys mil pełna historia serwisowa za £2850 ,Jak narazie zero problemów przebieg na dzień dzisiejszy 133tys mil .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość asda

Ja natomiast zakupilem w zeszly wtorek 3 letniego paska (57 reg) b6 2.0 (140Km) tdi sport sedan 58k mil za £8574 (finance) ze stronki autoquake.com

 

 

53d36bbcb603.jpg

7b937af7238f.jpg

Edytowane przez asda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sport tdi 130 2002 przebieg 85 tys. pełna historia ASO sprawdzone kupiony we wrześniu 2010 za 3500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O swoim już pisałem, ale przypomniało mi się, że jeszcze dla rodziców udało mi się trafić super okazję. Styczeń 2009 kupiłem Identycznego jak mój tylko w manualu i innym kolorze lakieru i wnętrza AVB 2004 Highline, 125 tys przebieg, z pełną historią i od pierwszego właściciela-salonu VW. I najlepsze-cena 3100 funtów. Musiałem jechać po niego, aż 250 mil na północ, ale warto było, bo w tym czasie takie same chodziły najtaniej po 4.500, a ten był w stanie wręcz fabrycznym. Dziś cieszy mojego tatę w Polsce, a cały koszt na gotowo wyszedł 25 tyś złotych. Wtedy za 25 tyś w PL to z bidą można było 2001 kupić z niewiadomą przeszłością...

Znalazłem go tak jak i mojego w Autotraderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem tydzien temu vw passat estate 1.9 tdi AVB 2003 rok, 155K mil cena £2550, jestem drugim wlascicielem, autko bardzo zadbane w srodku i na zewnatrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupilem tydzien temu vw passat estate 1.9 tdi AVB 2003 rok, 155K mil cena £2550, jestem drugim wlascicielem, autko bardzo zadbane w srodku i na zewnatrz.
zycze zeby sie dobrze spawowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za swojego paszczurka 7 miesiecy temu dalem 2600 gosc chcial 2800 ale zszedl z ceny jestem 3 wlascicielem auto podczas zakupu mialo przejechane 89tys mil serwisioany a gosc tylko dlatego sprzedal ze jednak diesel mu nie odpowiada i przezucil sie na astre w benzynce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w naprawdę b. dobrym stanie widziałem ostatnio tdi złoty 2004 sedan za 3200 z przebiegiem 160tysi - kali sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głowy sobie nie dam urwać, ale widziałem nie dawno takie roczniki za podobne ceny z mniejszym przebiegiem-w okolicach 120tyś.

Ja sam wyrwałem takiego paska tylko kombi highline dwa lata temu za 3100-przebieg 125 tys i poprzedni właściciel to salon vw był. Nie mam pojęcia ile ten handlarzyna co mi go sprzedał zarobił na nim, ale auto prześwietliłem doszczętnie i wszystko jest ok i rodzice do tej pory zadowoleni na maxa są. Kupiłem go w Bradford na północy-kawał drogi, ale warto było-tam sporo tańsze auta są. No i wtedy niby recesja była, więc auta tańsze były, ale to i tak na ówczesne czasy takie paski tu na południu po 4500 chodziły, więc cały czas miałem uczucie, że to wał jakiś, ale postanowiłem zaryzykować i polegać na szczęściu i zdobytej wiedzy od technicznej strony na temat paska...i warto było.

Dwa tygodnie dzień w dzień po kilka godzin autotradera i ebaya przeglądałem, aż trafiłem na niego, więc myślę, że trochę cierpliwości i znajdziesz, jeśli szukasz.

Aczkolwiek jeśli auto zadbane to 160 tyś to nic dla niego-wiem po swoim, już mam ponad 152 tysiące, a stan praktycznie taki jak w 2007 kiedy go kupiłem.

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności