Skocz do zawartości
jsxx

Ile dales/as za swojego Passata ??? Dotyczy UK

Rekomendowane odpowiedzi

moze taka mala sonda??? Dotyczy UK :)

 

B5 Fl 2001 130bhp 6bieg Sport

 

dwa miesiace temu £2200

Edytowane przez jsxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój wyniósł £1700 plus podróż do ie i przerejestrowanie w styczniu tego roku.

B5 3B Kombi 1,8l 125 KM ADR automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu kupiłem paska srebrny 2002 130bph 1,9 TDI przebieg (SPRAWDZONY I UDOKUMENTOWANY )75000mil dałem 3600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiony sierpien 08 2005 rok(54 REG) kombi 1.9 tdi 130 bhp , 92k mil od pierwszego wlasciciela ,FSH, skóra itp (highline) cena 5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sowjego po uzytkowaniu ponad 2.5 roku (kupilem w II/2006) za 5200£, sprzedalem kilka tyg temu za 2700.

1.9tdi 130KM(150KM remap) 140tys mil, wersja SE. Dosc bogate wyposarzenie bez skory.

Bylem 2gim wlascicielem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.korycki

2.3 V5 170 KM, 79 K mil, 2002 rok, Highline, w lipcu 2008 3100 pand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze taka mala sonda??? Dotyczy UK :)

 

B5 Fl 2001 130bhp 6bieg Sport

 

dwa miesiace temu £2200

tyle to prawie wsadziłem w swojego :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony 03.12.07. highline z przebiegiem 36.000 od pierwszego wlasciciela za 7.900£

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na te ceny co wypisujecie to az mnie trzesie z zimna ( :) )....!

styczen 2008

1.9 TDi PD 131 BHP Sport SE 03 R przebieg 65k kosztowal mnie po dlugich negocjacjach 4900,a babka chciala 5500 i jeszcze jechalem po niego ponad 200 mill w jedna strone.Aha dodam jeszcze ze po miesiacu wtyski siady.

Edytowane przez luke__t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak patrze na te ceny co wypisujecie to az mnie h.... strzela ....!

styczen 2008

1.9 TDi PD 131 BHP Sport SE 03 R przebieg 65k kosztowal mnie po dlugich negocjacjach 4900,a babka chciala 5500 i jeszcze jechalem po niego ponad 200 mill w jedna strone.Aha dodam jeszcze ze po miesiacu wtyski siady.

 

Mnie tez Grzesiek nawet Cie pociesze ja za swojego w 02.12.2007 zaplacilem 7200£:mad: przebieg 71k takze wogole nie robi reweli ale coz przyznaje sie bez bicia wiedzialem co robie i nie mialem innego wyjscia takze coz teraz moge juz tylko sie z tym pogodzic:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kveldulv

kupiony 12/2007 , furka z 03/2001 (Y reg) 2.0 115 bhp ,

75k mil od drugiego wlasciciela ,Full VW SH,

£2600 ale wlozyłem w niego 500 w pierwszych 2 miesiacach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1300 funtow we wrzesniu 2006 a sprzedalem 2 tyg. temu za 1200 a o tym co w niego wlozylem to juz nie wspomne ale coz czlowiek uczy sie na bledach.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak juz Omni81, Mr Wilkq i mandzynek opowiedzieli o soich cenach to chyba ja teraz tez moge co nie (najpierw starszyzna he he). Moj pasek kupiony 5 miesiecy temu , przebieg 73 tys.mil , pierwszy wlasciciel , po cenowych negocjacjach 3150 z road taxem na pol roku. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj passat jest (brand-new)nowiuśki.odebrałem go z salonu w kwietniu.

kwota to 19 600 funtow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość frajerek1

ja dałem za swoje autko 3000 funtow , ale musiałem przejechac po niego 1700 km warto było , spisuje sie swietnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nucek

6100pounda - jakies 2 lata temu za reg 54 ksenon, troche skórki na kierownicy i lewarkach,130bhp, kombi, alu, sat, temp, tiptr, solar w dachu, 8 bagów, no i nie nazekam aczkolwiek widze jak leci auto z ceny jakies h@#$% objechaly go kluczem a inne poocieraly nie ma tragedii dolozylem tylko wymieniajac pasek dla pewnosci z tylu klocki narzazie nie sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość redspider

2000Ł kupiony 16.11.2007 od pierwszego właściciela, na aluskach 17, pełna dokumentacja , przejechane 80 tys mil - teraz ma 96 tys mil - nie dokładałem do niego nic oprócz wymiany paska rozrządu i napinaczy - śmiga cacy, choć ostatnio denerwuje mnie bieg nr 2!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odebralem w miniona sobote brand new prosto z salonu price 24.000£. autko jak dla mnie bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leasing? czy cash? i powiedz mi jeszcze jakiego dila dostałeś ile urwałeś i czemu tak mało ;) .....???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

13.03.08(piątek) zakupiony,cena 1600 paund rok '99 (po vinie 2000) cena taka niska bo przy kupnie silnik był totalnie zmulony (a właściciel chyb anie wiedział, albo nie chciał tego robić)po wymianie przepływki -rakieta.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności