Skocz do zawartości
jsxx

Ile dales/as za swojego Passata ??? Dotyczy UK

Rekomendowane odpowiedzi

2.0 tdi 140 koni 2008 rok przebieg 11tys w grudnie 10500£

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1999 1.8T ma wsi procz navi i xenonu,120tys mil 2 wlasciciel,1600 4tyg temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Place co miesiac, £340...

i tak przez 3 latka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry jestes, za rok nie dostaniesz za niego nawet polowy z tego co dales, ja kupilem rocznego z przebiegiem 30k nabilem kolejne 30 i po pasku autka sie pozbylem tracac na tym jakies 3k, teraz kupilem za 1700 2001r w gazie z chyba najgorszym motorem na swiecie 2.0 8v azm, jest wolny i strasznie pali, ale watpie zebym na tym stracil cokolwiek a jezeli juz to moze kilka setek, a lansik odstawilem na bok po sprzedazy subaru...,

dodam ze servisuje samochody sam, a kazdego jakiego mialem po tym teoretycznym FSH mial powazny remont do zrobienia, dwa lata temu mialem paska 54 w awx'ie kupionego 2000mi po glownym serv u dealera, mial dziurawy filtr i zmielony wirnik od turbo. obecny tez mial FSH i jest po servisie 3k, na rachunkach stwierdzono 4-cyl misfire, wiec wymienili 1 swiece i zestaw kabli. po wejsciu autka w moje rece rozebralem wszystko i stwierdzilem ze wymienili tylko 2 kable bo pozostale znajduja sie pod przepustnica a tej sie im nie chcialo odkrecac, polaczenia zasniedzialy i dlatego 4 nie przepalal. takie sa dobre servisy aso wiec nie ma sie czym chwalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobry jestes, za rok nie dostaniesz za niego nawet polowy

Kto powiedziel ze go bede sprzedawal? Nie kupilem go zeby na nim zarabiac tylko zeby nim jezdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wykupiłeś ubezpieczenie ?

 

Jest ubepieczenie dzieki ktoremu po trzech latach ubezpieczalnia dopłaca ci po sprzedazy auta, tyle ze bez dokładania mozesz kupić nowe z salonu za te same pieniadze ktore wydales na auto ktore wlasnie sprzedales... tutaj to jest popularne... co 3 lata nófka funkiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos ci sie chyba fakty pomylily... Doplacaja do ksiazkowej wartosci auta, np po wypadku, lub kradziezy jezeli za malo ci wyplaca. GAP Insurance sie to nazywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolega ma racje oferuja ta opcje (GAP insurance) przy kupnie nowego samochodu ja dostalem na 3lata za 400 funtow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.ja kupilem mojego w marcu 2008.na szafie bylo 106 tys;).jestem drugim wlascicielem.do auta byla pelna dokumentacja.passat jest z 2005(54) i jest to wersja highline.ptrzac po cenach to chyba duzo zaplacilem:mad:6400.przepraszam

Edytowane przez gruby 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ptrzac po cenach to chyba duzo zaplacilem

No to dopisz jeszcze ile...

 

Prosze :)

Edytowane przez adam75pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.dwa tygodnie temu kupiłem passata 1.9TDI,110KM rejestracja 2000,na liczniku 78000 mil.dałem 2400 to było czwarte auto które oglądałem.

Edytowane przez edmund
poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2400 to troche bracie chyba przepłaciłeś.....takie mam wrazenie....

2 miesiace temu kupowalem z kumplem mu pasia tez tdi 1.9 ten 130km mial na desce 100 tys w serwisie vw i i dal 2500 po wymianie paska .plynow i zawieszenia ...a rok 2002(52)....ale moze sie mu trafiło.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno lecz potrzebowałem auta natychmiast moje mondeo padło i nie było sensu naprawiać(silnik)oczywiście wiedziałem że to będzie passat w dieslu a wtedy nie było wyboru albo duży przebieg albo zły stan techniczny i brałem tego który spodobał się mojemu mechanikowi(sam nie kupuje samochodu).Nie ma co gdybać jedyne co to chciałem budę b6 ale jest b5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moze i tak my sie czailismy ze 2 tydonie chyba na niego:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego kupiłem w październiku 2008r z gwarancją na rok za 4 tys funtów.Miał przejechane 214tys,a teraz ma 250tys kilometrów i oprócz standardowych wymian nic nie robione i śmiga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to troche sporo gruby 30 bo ja kupowalem w tym samym czasie

ten sam model awx higline kombi 2005 54 reg 92 tys mil fvwsh

5400 pounds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuz8

1.9 tdi 2002 67k kupilem za 3700f ale odrazu wymienilem paski 285f ogolnie nie tak zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze przeplacilem:(5400 brzmi ok.Problem ze szkocja jest taki ze wyboru tu nie ma a kombi to juz rarytas.musialem sie wybrac do angli i mialem tylko 3 dzionki.Wybralem najlepszego a ze wiecej zaplacilem trudno;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dałem za swojego

Ł5600, 75k(mill), pełen serwis z vw, od 1 właściciela, nie zrobił tylko ostatniego serwisu dlatego obniżył cenę a ze ja po kupnie śmigałem do polski to było mi to na rękę, wymieniłem płyny, opony, filtry, pasek rozrządu, pompę wody, świece

 

i wyniosło mnie to wszystko około Ł650 - ale teraz raczej mogę spać spokojnie

 

 

kupiony 1o wrzesnia 2009

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No ale kiedy kupowałeś my tyle placilismy za swoje 1,5 roku temu

teraz to oczywiste ze w tej cenie mozna kupic b6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności