Skocz do zawartości
jsxx

Ile dales/as za swojego Passata ??? Dotyczy UK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ja za swojego Passata 02r dałem 3300funtów prawie dwa miesiące temu. W momencie zakupu na liczniku miał 98000ty mil od drugiego właściciela z pełną książką serwisową. Olej, komplet filtrów wymieniłem części kosztowały mnie ponad 100funtów a robocizna to własne rączki bo to w końcu mój zawód. Szykuje się do wymiany rozrządu ale to na spokojnie kompletuje części.

Z auta jestem zadowolony ma kilka wad ale to w końcu siedmnio letnie auto.

Pozdrawiam

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2001 rok, 1800 turbo w tiptropnicu , 2000 f , przebieg 108 tys mil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.W czerwcu kupilem passata reg.56,a dokladnie 22grudzien.Z drugiej reki pierwszym wlascicielem byl VW dealer.Full servis 2.0tdi 140km.Opony noweczki,nie mam z nim problemu mimo ze przebieg 80tys,teraz juz 90.Rozrzad wymienialem koszt z czesciami ok 300F.Jesli chodzi o GAP-mam zaplacilem 300funtow na 3 lata.Koszt auta w CarGiancie 6300 Funtow.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po cenach to jest idealny czas do kupna vw:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazde auto straci na pewno juz w tym momencie na cenie.Bo koniec roku ale z tego co zauwazylem samochody bardzo dobrze trzymaja cene(jak nie podrozaly) mowa o tych uzywanych.Mimo ze na wyspach sporo aut,ciezko znalezc cos idealnego dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to do rodzinki na wyspach dolancza sie passat z 2001 roku z silnikiem 1.6 kupiony 9.12.09 za 3200euro w wexford na liczniku ma 91tys pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xxthree

2600 fuli za 52 reg 2.0 sport 130 z 91k przejechane i fsh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiony 06/01/2008 B6 Kombi 2007 140 Km przebieg 41 tyś mil kiedy kupiłem obecnie 54 tyś mil wersja komfort + navi Ł 7.366 z licytacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony grudzien 2007.1,9 tdi 90Km.Przy kupnie 119000tys mil, obecnie 168000.1999r.i nadal daje rade.Pozdro.:):provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dopisz za ile go kupiłeś I będzie cacy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiony 06/01/2008 B6 Kombi 2007 140 Km przebieg 41 tyś mil kiedy kupiłem obecnie 54 tyś mil wersja komfort + navi Ł 7.366 z licytacji

na jakiej aukcji wylicytowałeś autko jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na jakiej aukcji wylicytowałeś autko jeśli to nie tajemnica?

 

to żadna tajemnica :)

tu mas stronkę tam znajdziesz gdzie się takie aukcje znajdują :

http://www.manheim.co.uk/

 

teraz się tam pozmieniało, bo jak ja kupowałem auto to nie wiadomo od ilu będzie dane auto startować a teraz już piszę na kartkach jak wykupujesz żeby sprawdzić ile mil, rok itp. Mój startował od Ł6.000 a skończyło się na Ł7.000 + jeszcze podatek to doszło Ł366 wsumie Ł7.366 ale opłacało mi się i tak i tak bo autko pierwsza klasa.

Edytowane przez marcin9962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiony 06/2009 passat 2.0 benzyna 2001 z popsutym sprzęgłem i kołem dwumasowym za 1000funi

wymiana sprzęgła i koła dwumasowego plus olej i filtr oleju kosztowała mnie 590funi

przy zakupie przebieg 175k full service history

obecnie prawie 195k i nic w niego nie włożyłem

nie długo szykuje się wymiana rozrządu to ok 300funi pójdzie ALE WARTO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoje B6 2.0TDi 140km z przebiegiem 55000 mil dalem 10500. Po tygodniu padlo lozysko w DSG, wymiana prawie 5000Ł ( na szczescie jeszcze objela gwarancja ). rozrzad serwisy na czas i teraz dopadla mnie nieszczesna kolumna kierownicy z komfortem za 1000Ł ktorej nie mam zamiaru placic. Juz raczej sie nie pokusze na VW w przyszlosci. Moim zdaniem te auta juz sie dawno skonczyly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VW
nie gadaj, tylko przyjezdzaj na spota pod ake ;)

nie masz daleko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecuje ze przyjade do ACE jak sie tylko uporam z ta blokada nieszczesna. Odwiedze starych znajomych jesli jeszcze tam pracuja. :D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam sprzedaje swojego passka jak by ktos chcial to bede wyjmowal wszystko z niego bo sprzedaje go w orginale a wiec radio skora felgi caly sprzet do sprzedania xsenon jak czegos nie napisalem to pisac na priv

wiem ze tu tego nie powinienem pisac tylko w dziale sprzedam wszelkie info na priv

 

 

możesz zrobić edit i wrzucić link ze zdjęciami paska?

////pobs////

WSZYSTKIE ZDJECIA SA NA LINKU PONIZEJ

Edytowane przez rafalcabrio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---------- Post added at 14:12 ---------- Previous post was at 14:11 ----------

 

No to dopisz za ile go kupiłeś I będzie cacy :-)
Sorki.Kupilem za 1,700f.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B5 1.8 20v SE 98r - 1000£. Trochę już w niego włożyłem ale sądzę że to dopiero początek :/ zawsze miałem pecha do samochodów i ciągle jakieś problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tak już jest gdy się kupuje tanie samochody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności