Skocz do zawartości
jsxx

Ile dales/as za swojego Passata ??? Dotyczy UK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość goldpedro

no to i ja sie dopisze passtor b5 rok 2000 2.3 VR5 150km przebieg przy zakupie 123tys mil 2 wlascicieli pelna historja serwisowa z vw wszystkie stare MOTy TAXy i wszelkie rachunki cena £550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze i ja sie pochwale. Dwa tygodnie temu kupilem Passata Trendline 130bhp, 90k przebiegu, 05 reg (pierwsza rejestracja 06/2005). Za auto zaplacilem 4k z motem na 12 miesiecy i taxem na 6. W sumie cena zadna rewelacja, ale bylem juz tak zmeczony szukaniem auta, ze kupilem co bylo. W aucie oczywiscie pare rzeczy do poprawek, ale raczej nic wielkiego takie tam bits and bobs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sie dopisze drugi raz miesiac temu nabylem drugiego passata 2.5 TDI V6 2002 rok 116 tys mil przebiegu kosztowal mnie po negocjacjach £2500 i jak na razie igielka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał marcin9962

ostatnio we wtorek byłem na tej licytacji co kupiłem mojego paska, był fajny pasio 2.0TDI 170 rok 2009 wersja sport i highline sedan czarny metalic, przebieg 20 tyś mil... za 7000 tyś funtów nic tylko kupować

 

 

kurcze, no ciekawe, za ta cene? daj znac gdzie to takie ciekawe licytacje sa? ta cena to ostateczna byla czy poczatkowa

 

Ceny owszem sa takie jednak nieraz mozna sie niezle wpakowac....

Pare razy udalo sie kupic juz auto i zarobic na nim po malutkiej naprawie jednak musialbyc kiedys ten pierwszy raz .... Audi TT 2004r 3.2 quatro .... Cena koncowa 4500 f z malym przebiegiem ... jak sie okazalo padniety naped i silnik do kapitalnego remontu. Autem uciekal gosc przed poscigiem policji i zajechal je na smierc.

Na niektorych aukcjach pozwola ci chociaz silnik odpalic a gdzie indziej tylko zobaczyc wizualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zapoznajesz się z watkami ;) - dobrze :dobrze

trochę czasu już minęło od napisania tego posta, którego zacytowałeś, i również trochę się więcej wiem o kupowaniu na aukcji, niż w tamtym momencie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomu kupił A4 cabrio, 3.0 auto, tylko zderzak tylny do wymiany i parę rys na lakierze...

Zapomnieli dodać że jeszcze 1 wałek rozrządu "się ukręcił"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomnieli dodać że jeszcze 1 wałek rozrządu "się ukręcił"

taki mały szczegół:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b4 gl tdi 77k - 950

b4 cl tdi 103k - 430

b4 vr6 estate 81k na czesci - 240

lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kupiony 21-05-2011 Combi wersja sport 2002 107tys mil tip tronic cena 2850F po negocjacjach pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passaty zostaly sprzedane a w to miejsce VW TOURAN 2.0 tdi dsg 2005 modelowo 2006 przebieg w dniu zakupu 68 tys mil cena 7800 ale w tym ubezpieczenie calego srodka (mam male dziecko wiec sie przyda ) na lakier i dodatkowe w razie wypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dopisze. Tym razem Skoda Octavia Kombi Laurin & Klement 1.9 TDI cale 105 rozgalopowanych koni, 108tys mil, 2007r. 4800 pounds:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności