Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ten Blaupunkt podaje informacje z RDS na wyświetlacz FIS?

 

Nie wiem, nie mam FIS.

Podstawowe info na stronie producenta klik TU

A klik TAM manual

Edytowane przez jzpzs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ten Blaupunkt podaje informacje z RDS na wyświetlacz FIS?

 

Raczej nie, nie ma chyba radia nie fabrycznego, które współpracuje z FISem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie, nie ma chyba radia nie fabrycznego, które współpracuje z FISem.

 

Z tego co mi wiadomo, to chyba produkty firmy ZENEC współpracują z fisem i multifunkcją. Bynajmniej ich część przeznaczona dla vw/audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o ten niebieski kabel na zdjęciu. Ogólnie to problem jest taki, że lewy przód grał jak mu się chciało, aż przestał grać wcale. Wyciągnąłem radio, żeby zobaczyć co tam jak tam no i widać, że niebieski kabel lata sobie bez sensu. Co z nim zrobić?

 

 

 

tje-Qt2d74fdePScy5trIWjCG8qZLxNnQ00PJMxJMAM?size=2048x1536&size_mode=3

 

 

 

 

EDIT: gdyby ktoś nie widział fotki to dorzucam linki

 

https://photos-5.dropbox.com/t/2/AADaE5AJMr6azCBMQSjdgRJp_kB9ya18_Cn2hrcH2UbudQ/12/77348837/jpeg/32x32/1/_/1/2/Niebieski%20kabel%20za%20radiem%201.JPG/EMSlgTwYww4gBygH/tje-Qt2d74fdePScy5trIWjCG8qZLxNnQ00PJMxJMAM?size=2048x1536&size_mode=3

https://dl.dropboxusercontent.com/u/77348837/PASSAT%20B5%20FL/Niebieski%20kabel%20za%20radiem%201.JPG

https://db.tt/mVveEeFy

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja zdjęć nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tym kablem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz dac lepsze zdjecia? 3 linki a 1 ino dziala..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się skłaniał ku markowym urządzeniom. Chociaż zauważam podobieństwo do Blaupunkt-a który za mną chodzi:

http://www.blaupunkt.com/pl/nc/produkty/samochodowe-urzadzenia-audio/car-radio/products/single/11775/

Nie znalazłem w polskim necie opinii na jego temat i trochę się waham jeszcze z zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczą. Może to przewód od separatora antenowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy sam szukam takiej stacji i ten blaupunkt jest ciekawy chciał bym tylko żeby chodziła multikiera i dobrze odbierało radio obecnie mam rcd500 i wzmacniacz oryginalny pod siedzeniem zastanawiam sie czy jak bym zamontował to radio to czy dalej będzie chodził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam w moim 3bg radio beta z zestawem głośnomówiącym nokii. Chcę zmienić na inne radyjko ale chcę zostawić ten zestaw. Jakie radio? Czym się kierować przy zakupie aby obsługiwało ten zestaw i radio się wyciszało podczas połączenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam w moim 3bg radio beta z zestawem głośnomówiącym nokii. Chcę zmienić na inne radyjko ale chcę zostawić ten zestaw. Jakie radio? Czym się kierować przy zakupie aby obsługiwało ten zestaw i radio się wyciszało podczas połączenia?

Jesli chodzi o zestaw głośnomówiący to on wycisza radio po zoltym kabelku podpisanym "mute" i chyba kazde radio to obsłuży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o zestaw głośnomówiący to on wycisza radio po zoltym kabelku podpisanym "mute" i chyba kazde radio to obsłuży.

Podłączyłem radio Sony CDX-GT45IP i niestety nawet w głośnikach nie było połączenia więc wszystko idzie przez radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie jestem maniakiem car audio. A szukam radia 2 din ktore bedzie gralo lepiej niz oryginalne MFD w passacie b5 fl. Duzo jezdze samochodem i zalezy mi najbardziej zeby bylo bluetooth. Aux mile widziany i wejscie usb. Nawigacja kompletnie nie potrzebna. Moze ktorys z kolegów poleci mi jakies radio. A co myślicie o radiu z passata b6 http://c.allegroimg.pl/original/02/54/97/95/72/5497957292

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat b6 to nie zwykle 2 din, z przyciskami jest chyba szersze i nie wejdzie w otwór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zeby łączyło sie z fis-em. Ale moze i to zbedny bajer. To ktoś cos poleci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie poleci ktoś coś żeby działało z FISem i ze sterowaniem w kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona wcześniej, mój post...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności