Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne! Pewnie 2 tys. kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajne! Pewnie 2 tys. kosztuje.

kosztuje niecałe 1500,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kosztuje niecałe 1500,

 

No to w moim wypadku znacznie ponad 10% wartości auta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy. Nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu. Sporo się tutaj naczytałem na temat zmiany radia z MCD na MFD i w ogóle. Chciałbym zmienić radio w swoim Passacie B5fl modelowo 2004 rok z licznikiem 3B0 920 849A (pełen FIS) kodowanie 21115. Poprzednio była to radionawigacja MCD do której w czerwonej wtyczce były tylko 2 kabelki. I teraz pytanko i prośba jakie radio fabryczne tzn MFD wersja lub nie fabryczne zamontować tak aby komunikowało mi się z FIS`em??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sporo osob szuka radyjka do swojego paska :) Zaciekawil mnie jeden model BLAUPUNKT SAN FRANCISCO 320 bo mozna go kupic za 300 zl a mi zalezy zeby wrzucic SD albo pena i niech gra :) Nie slucham muzy nie wiadomo jak wiec wystarczy zeby bylo przyzwoicie :)

Pytanie tylko jedno: Mam glosniki w drzwiach przednich plus na slupku 2 gwizdki i z tylu w boczkach 2 glosniki i 2 gwizdki. Czy wszystko podlacze plug and play ? Czy bede musial cos przerabiac? Obecnie mam BLAUPUNKT RNS-149 Travel Pilot. Slyszalem cos o jakims wzmacniaczu anteny czy cos takiego ? Tez mam to dokupic ?

 

Dzieki z gory za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odradzam produkty tej firmy. Miałem do czynienia z kilkoma produktami,i i zawsze byłem zwiedzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkt zły? To raczej dość renomowana niemiecka marka. Dandek88, podłączenie to nic trudnego. Kostka ISO załatwia wszystko. Jedyny haczyk to ewentualna zamiana żółtego przewodu z czerwonym na złączkach gdyby radio gubiło pamięć po wyjęciu kluczyka. Separator antenowy trzeba dokupić - zdecydowanie poprawia jakość odbioru sygnału radiowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej. Chce sie przed wymiana uzbroic jeszcze troche w wiedze :) Nie zawsze gra mi lewy glosnik. Ten w drzwiach od kierowcy. Wydaje mi sie jakby ten dolny zawsze gral a tweeter nie. Kupilem juz inny podmienilem ale nic to nie dalo. Jak podlacze go np do odtwarzacza Mp3 gra super - bez szmerow itd. A na aucie jak juz dziala to harczy niemilosiernie. Gdzie sprawdzic polaczenia ? Moze ktos zna rezystancje przewodow miedzy kostka przy radiu na zlaczka w drzwiach ? Moze gdzies lubi sie przecierac albo na ktores styki zwrocic uwage ? A najlepiej jakby ktos mial schemat audio z passacika b5 fl :)

Takiego jak mam RNS 149 travel pilot da sie jeszcze sprzedac ?

Z gory dzieki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze ktos ? Zauwazylem ze na dziure czy mocniejszym skrecie czasem ten glosnik w lewych gra czasem nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Motam się z zakupem i trafiłem na KENWOOD DDX4023BT DVD 2 DIN USB BLUETOOTH, tym bardziej że obsługuje MirrorLink, a telefon mam

z androidem.

Czy ktoś zetknął się z tym sprzętem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że mirror dla S4 to duży kłopot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam problem ze swoim radiem PIONEER AVH-3300BT i kamera cofania. Zaraz po uruchomieniu wyświetla komunikat "Screen image may appear reversed". Ten sam komunikat pojawia się, gdy uruchomię radio, które chwile pochodzi i wyskakuje czarny ekran z tym komunikatem. zasilanie kamery podłączone pod wsteczny w lampie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcje po szwabsku nie ułatwiają oceny tych ofert. Wizualnie najbardziej pasują przedostatni i ostatni link. Na Twoim miejscu szukałbym czegoś z obsługą kart pamięci - zajebista wygoda. Np. coś takiego:

http://allegro.pl/kenwood-kdc-4751sd-usb-sd-cd-mp3-promocja-i4360132400.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po szwabsku bo akurat jestem w robocie w niemcowni a jezdzić bez radia to lipa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to drugie

Kenwood KDC U31R

Fajnie się prezentuje w Pasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu mam problem ze swoim radiem PIONEER AVH-3300BT i kamera cofania. Zaraz po uruchomieniu wyświetla komunikat "Screen image may appear reversed". Ten sam komunikat pojawia się, gdy uruchomię radio, które chwile pochodzi i wyskakuje czarny ekran z tym komunikatem. zasilanie kamery podłączone pod wsteczny w lampie.

 

mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy które radio Pioneera ze zmiennym podświetleniem I BT ma wbudowany mikrofon? Co byście polecili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy które radio Pioneera ze zmiennym podświetleniem I BT ma wbudowany mikrofon? Co byście polecili?

 

wbudowany to nie tylko musisz sobie podłączyć mikrofon i gdzieś sprytnie wypuścić, mój brat ma Pioneera ze zmiennym podświetleniem i oczywiście BT z micro dał coś koło 500 zł powiem Ci że kolorki super idzie dopasować pod paska oświetlenie

 

dokładnie ma model DEH-X5600BT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przejdę gdzieś z mikrofonem z tyłu deski w okolice słupka/ lampki bez ściągania dechy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności