Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym do swojego passata b5 kupić takie radio PIONEER AVH-P5000DVD

Jak to wygląda z instalacją i funkcjonalnością ?

Najlepiej by było zamienić radio z climatronickiem. Jest taka możliwość ?

Czekam na opinie co do radia z wysuwanym ekranem w naszych modelach.

 

 

Co sądzicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co myślicie na temat radia PIONEER AVH-X2500BT bo chciałbym sobie takie sprawić ale nie wiem czy warto link do radia ze strony pioneer http://www.pioneer.pl/pl/products/25/109/281/AVH-X2500BT/page.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie które radio kupić? JVC kd-lh401 czy Pioneer deh-p6800mp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kenwood kdc-w312

http://www.technoff.ru/pics/52b/51039.jpg51039.jpg

 

ładnie się prezentuje, ładnie gra tylko denerwuje mnie jedno, po zdjęciu panela (nie zostawie radia na wierzchu bo zajumają) muszę od nowa ustawiać stacje, ustawienia dzwięku.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby coś jak w Citroenie Xantii - takie chowane/zakrywane radio/kieszeń, to była chyba jedyna fajna sprawa w Cytrynie :D

gdzie jednym palcem (jak spiołka w passacie b5) można je otworzyć i zamknąć,

po otwarciu wygląda to tak jak na tym filmie:

a jak się wychodzi można jednym palcem zamknąć bez resetowania ustawień stacji i dzwięku i wygląda tak:

ładnie wygląda, nie kusi złodzieja, oszczędza radio na ciągłym zdejmowaniu i zakładaniu panelu, oraz oszczędza nerwy przy każdorazowym ustawianiu stacji w radiu

przeszukałem cały internet i nie znalazłem żadnego patentu na coś takiego w innych samochodach,

jako dowód przeszukania całego internetu wklejam takiego oto kota, którego znalazłem na samym krańcu wszechświata

caly-internet-gif.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja aktualnie zakupiłem Sony DSX-A50BT (Radio z USB i sterowaniem iPoda) szczerze wszystkim polecam ładnie gra nawet bez wzmacniacza jeśli ktoś jest zabardzo nie wymagający bo jaki dzwięk można uzyskać bez wzmacniacza.Z wzmacniaczem naprawde ładnie gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, co myślicie na temat radia PIONEER AVH-X2500BT bo chciałbym sobie takie sprawić ale nie wiem czy warto link do radia ze strony pioneer http://www.pioneer.pl/pl/products/25/109/281/AVH-X2500BT/page.html

 

Posiadam to radio w moim Passacie i powiem krótko jestem zadowolony. Bardzo ładnie gra, bardzo ładnie wpisuje się w deskę, fajnie rozbudowane dla smarphonów. Jak masz jakieś pytania to pytaj. Mogę Ci strzelić kilka fot jak będziesz chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z nawigacją na tym radyjku? Można połączyć się z telefonem i korzystać z nawigacji zainstalowanej na komórce lub google maps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak z nawigacją na tym radyjku? Można połączyć się z telefonem i korzystać z nawigacji zainstalowanej na komórce lub google maps?

 

Można. I działa to całkiem sprawnie :)

Miłego oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za kabelek? Jest w zestawie? Działa z każdym smartphonem czy tylko Jabłkiem. Sorki za pytania, ale nie mam głosu na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłem Philadelphia 835 do B6 2007r zamiast MFD2 DVD. Automapa śmiga aż miło. podłączenie bez kłopotu. Kierownica działa ok dla Audio. Radyjko uruchamia sie z 5 sekund i to jest wada. Jakość dźwięku wg mnie lepsza niż w MFD. Pozdrawiam

 

Kolego, czy w tej philadelphi masz możliwość wyłączenia przyciszania dźwięku z radia podczas podawania komunikatów z AM?

Chodzi o uzyskanie efektu, jak by działały dwa niezależne urządzenia tzn. Radio i nawigacja jedoczesnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
attachment.php?attachmentid=109298&d=1382085906

Osz ty w morde ;) , gajgerów więcej niż w airbusie i wahadłowcu razem wziętych :lol .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za kabelek? Jest w zestawie? Działa z każdym smartphonem czy tylko Jabłkiem. Sorki za pytania, ale nie mam głosu na YT.

 

Kabel jaki masz w zestawie to przedłużacz USB, do którego wpinasz kabel od telefonu taki jak masz do komputera. A na Smartphone instalujesz aplikacje od Pioneera i działa jak trzeba.

Działa z Apple jak i Androidowcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję. Także odpuszczam aktualizację mojego MFD2 DVD i kupuję Pionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to radio będzie pasować do b6? Dodatkowo co sądzicie o nim, dzięki

 

kenwood dpx-405bt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy to radio będzie pasować do b6? Dodatkowo co sądzicie o nim, dzięki

 

kenwood dpx-405bt

 

pod warunkiem, że dokupisz odpowiednią ramkę dedykowaną do B6

 

- napisz jakie masz obecnie radyjko i czego oczekujesz od nowego i ile masz $$ na wydanie

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mdf2. Zależy mi na tym, aby można było odtwarzać mp3 czt z cd czy z pendrive. DodAtkowo wiem, że idzie podłączyć przez BT iphona. Nie chcę zbyt wiele wydawać a ta cena chyba jest rozsądna.

Interesuje mnie to czy będzie działało sterowanie z kierownicy.

A jaki koszt mniejwięcej takiej ramki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz MFD, to chyba ramki Ci już nie potrzeba.

PS a może taki Pionek?

http://www.pioneer.pl/pl/products/25/109/281/AVH-X2500BT/page.html

IMO dużo lepiej będzie pasować do B6

 

No ciekawe ale i koszt automatycznie większy, a nie wiem czy aż mi zależy na takim ekranie i itp. Musiałbym to przemyśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MFD przecież możesz spieniężyć :) Więc coś tam odzyskasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności