Skocz do zawartości

porki

  • Liczba zawartości

    151
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O porki

  • Urodziny 11/02/1987

Informacje osobiste

  • Imię
    Bartek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    piekary śląskie

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 2.0 TDI-PD 140KM (BKP)
  • Rok produkcji
    2007

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Co daje adaptacja skrzyni dq200 ? Robił ktoś może ?
  2. Jaki profil wybrać ? Passat b8 1.8 tsi
  3. Z tego co kojarzę to 30cm musisz mieć na proride wiec nie wiem ile ci zostanie na boks z Max 30cm
  4. porki

    Hak holowniczy B8

    Skąd jesteś może jak blisko to Podjadęi pomożesz w montażu
  5. co daje, ten worekeczek ? Czy jak się go wyciągnie to będzie to samo gdybym zastosował nowy zbiorniczek bez woreczka? Przy wymianie zbiorniczka trzeba wymieniać cały płyn ?
  6. a czy masz również zmienioną lampkę na LED w podsufitce ? jeśli tak to jaką tam włożyć ? Albo może ktoś inny wie ? Dzięki
  7. Witam nadal polecacie 1.8 tsi? jestem w trakcie szukania passata i prawdopodobnie padnie na benzynę bo większość cykl mieszany niż autostrada . Myślicie se będę zadowolony ? jak z usterkami ? Co w pierwszej kolejności wymienić na co zwrócić uwagę
  8. Ja proszę o radę czy benzyna będzie lepsza do takich warunków, w których jeżdżę. i pytam się czy warto brać benzynę
  9. jak dobrze rozumiem czy okresie pogwarancyjnym, to części do ASO można swoje przywozić a oni robią robociznę + ewentualnie coś co musi być wymienione, a tego nie uwzględniłem zrobią sami i wbijają do historii ?
  10. takie coś, co myślicie, wystarczy do podstawowych rzeczy? VIAKEN 5053C ITS
  11. Mam pytanie do was, mam na oku b8 jednak byłbym 3 właścicielem czy to już przesada czy nie patrzeć na to ?
  12. w tym roku wypozyczalem box facet powiedział thule i montblanc to jak mercedes czyli klasa, później taurus czyli już troszkę niżej
  13. Ile kosztuje rozrząd 2015/190km/dsg a dodatkowo ile dwumas w takim Passacie ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności