Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

MFD, ma ,,gadane,, z licznikiem.

.... i grubo ponad tysiaka w portfelu zostawi.

Pozdro.

 

dorzucę ewentualnie nawigację MCD :) jeszcze taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zabrałem się ostatnio za poprawę audio w pasku, przód, tył i suba planuje podłączyć pod wzmaki. Radio mam nie najlepsze, więc szukam czegoś do maks 800-900zł. Zależy mi głównie na jakości brzmienia, rozbudowanych opcjach konfiguracji (sterownie subem, czasówka itp), 2 a jeszcze bardziej 3 pary wyjść RCA najlepiej min 4v, usb, obsługa ipod, bluetooth również mile widziany no i żeby to pasowało jakoś w 3bg. Zaczynam przygodę z CA więc sam nie jestem zbyt poinformowany co oferuje nasz rynek, myślałem nad starszymi alpinkami z seri cda, ale jednak nie bardzo chyba pasowałyby optycznie... i wolałbym coś nowego. Jeżeli ktoś mógłby pomóc w wyborze, będę naprawdę wdzięczny;) Pzdrrr...

 

brak odzewu... w takim razie inaczej:

 

Clarion CZ703E vs Kenwood XXV-01D

 

Które z tych byście polecili?

Edytowane przez podobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nabyłem AVH-X8500BT jest wypasione ma tylko problem z programem ARLiberator który w pełni przekazuje zawartość smartfona na radyjko nie moge lub nie umiem go sparować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja go nie wziąłem bo myślałem że nie będzie pasować:( i kupiłem chyba starszy model avh-x5500bt ale też nie jest źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

obecnie mam RNS 300 i niestety oprocz archaicznej nawigacji nic tam nie ma (np modulu bluetooth

ostatnio natknalem sie na allegro na taki sprzet 8" NAWIGACJA VW TV CYFROWA DVB-T INTERNET DVD http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3874003392

 

zadalem kilka pytan sprzedajacemu na allegro i wszystko wygladasuper, sprzet posiada wszystko to kombajn za ok 1600 zl wg sprzedajacego sprzet jest wysylany z UK i nie posiada marki (jest przed markowaniem), dedykowany RNS 510 jest o niebo drozszy

 

co o tym sadzicie, czy ktos z Was ma cos takiego??

 

dzieki

dawi1973

 

co o tym sadzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://m.erisin.com/item_detail/357#!detail

 

Zamow sobie na niemieckim albo angielskim ebay przez znajomego i zaplacisz tylko 1000zl z tego co na szybkiego widze.

Ja mam inny model jestem zadowolony.

Jedyne manko w moim ze po ponownym uruchomieniu piosenki leca po kolei i trzeba zmienic albo pobawic sie taggiem.

Jako navi jest iGo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, juz kiedys ogladalem tego Erisina czy on jest kompatybilny z komputerem MFD w pasku? w twoim linku jest cena ok 250 USD a to jest okolo 750 zl , czy to znaczy ze wysylka to dodatkowe 250 zl? czy mozna zamowic z Ebaya z Polski? niestety nie mam zadnej rodziny w Niemczech czy UK i szczerze wolałbym zamowic ten sprzet za pobraniem zeby sprawdzic przy odbiorze. daj znac jakie sa mozliwosci

 

dzieki

D

 

---------- Dodano o 12:01 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:43 ----------

 

jaki system w przypadku car audio lepiej sie sprawdza WN czy Android bo widzialem ze Erisin tez oferuje

 

wszedlem na Ebay i znalazlem cos takiego Erisin ES7036A 7" VW SKODA SEAT PAD MID Tablet Car DVD GPS, za 1195 zl plus wysylka 51zl

 

Nigdy nie kupowalem na Ebay...czy taki zakup jest bezpieczny Twoim zdaniem? jest wysylka z HK i jak sie domyslam musze wplacic na konto (nie za pobraniem)

 

z gory dzieki za odpowiedz

D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pobraniem pewno sie nie da popatrz na erisin.com paypal maja napewno a i pewno taniej niz przez posrednikow.

Sa dwa rodzaje jeden ma Android2... 7836GE ma Android4... takrze przed zakupem zwroc uwage, ja mam tego z 4 i jestem zadowolony.

Tablet biore zawsze do domu zeby nikogo nie znow nie korcilo.

Placilem Paypal z ebay.de i w ciagu 6dni roboczych paczka byla u mnie.

Napisz maila napewno dostaniesz odpowiedz w 24godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kenwood kdc-w312

http://www.technoff.ru/pics/52b/51039.jpg[ATTACH=CONFIG]111769[/ATTACH]

 

ładnie się prezentuje, ładnie gra tylko denerwuje mnie jedno, po zdjęciu panela (nie zostawie radia na wierzchu bo zajumają) muszę od nowa ustawiać stacje, ustawienia dzwięku.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby coś jak w Citroenie Xantii - takie chowane/zakrywane radio/kieszeń, to była chyba jedyna fajna sprawa w Cytrynie :D

gdzie jednym palcem (jak spiołka w passacie b5) można je otworzyć i zamknąć,

po otwarciu wygląda to tak jak na tym filmie:

a jak się wychodzi można jednym palcem zamknąć bez resetowania ustawień stacji i dzwięku i wygląda tak:

ładnie wygląda, nie kusi złodzieja, oszczędza radio na ciągłym zdejmowaniu i zakładaniu panelu, oraz oszczędza nerwy przy każdorazowym ustawianiu stacji w radiu

przeszukałem cały internet i nie znalazłem żadnego patentu na coś takiego w innych samochodach,

jako dowód przeszukania całego internetu wklejam takiego oto kota, którego znalazłem na samym krańcu wszechświata

[ATTACH=CONFIG]111770[/ATTACH]

 

Marek wiem,że to nie ten dział ale jak możesz pisać ,że zamykana klapka od radia to jedyna dobra rzecz w księżnej!!! Mam oprócz passata również Xantię i jak dla mnie rewelka!!!! Miałem passata z 1995 i cytryna też jest z tego roku i powiem,że VW w tym roczniku do piet nie dorasta Xantii!!! A klapka to fakt super rzecz, było to jeszcze w Lagunach.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt.Ta klapka Francuzom wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam sie do zakupu radyjka 2DIN,np.coś takiego.

 

http://allegro.pl/pioneer-avh-x1600dvd-stacja-medialna-6-1-wroclaw-i4040580246.html

 

.W moim passku mam oryginalne sterowanie radia z kierownicy i tutaj pytanie,czy po wymianie radia ta opcja zostanie???Trzeba szukac radia które ma to w opcji czy jak:)?Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje radio 2-DIN do passka polecam Pioneer FH-X700 BT - naprawdę dobrze gra, nie ma problemów z zamontowaniem, a cena ok 600 nie jest wg. mnie zła. Zaś jeśli zależy komuś na nabyciu oryginalnego radia MCD - używane i w pełni sprawne - to pisać na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.W moim passku mam oryginalne sterowanie radia z kierownicy i tutaj pytanie,czy po wymianie radia ta opcja zostanie???Trzeba szukac radia które ma to w opcji czy jak:)?Pozdrawiam:)

 

Jeżeli chcesz mieć sterowanie to musisz dokupić dodatkowy interface który z reguły nie jest tani - rząd kilku stówek - lepszy chyba pilot dedykowany. Jak mogę coś poradzić to raczej szukaj modelu 7 calowego bo umieszczenie radia w pasku jest lekko drętwe (nisko) a sterowanie szczególnie menu dvd ciężkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zamontowałem takie radyjko, koszt sprowadzenia to około 1300zł. http://mekede.en.alibaba.com/product/1521139491-213144801/CAR_GPS_NAVIGATION_for_VW_Magotan_GOLF_5_JETTA_PASSAT_SKODA_SEAT_TOURAN_CADDY.html

 

 

Działa wszystko wraz ze sterowaniem z kierownicy, nawigacja automapa itp. Do tego Polski język, zmiana tła, wygaszacz, jakieś gierki, po podłączeniu modemu 3G mamy dostęp do internetu... Pozdrawiam

 

Jak ktoś będzie zainteresowany to mogę wstawić kilka fotek jak to wygląda w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zmieniłem radio u siebie w audi i postanowiłem że zmienię też w pasku tylko chodzi mi o to żeby miał podświetlenie niebiesko czerwone jak w serii i żeby miał tego bluetooth :) ja posiadam w audiku takiego 20140314_190905_LLS_zpsvxghbvif.jpg philips ce153dr bluetooth i fajna funkcją radia jak DAB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś potrzebował mam na sprzedaż ori radio MCD sprawne bo chce wymienić na inne. info na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, chciałem się doradzić czy ktoś ma może takie radyjko w Swoim pasku http://tablica.pl/oferta/radio-alpine-cde-100eub-CID5-ID41gvB.html#51d252c9cd ?

jak myślicie, czy to dobry wybor ? szukałem w swoim mieście i tylko takiego alpine znalazłem

chciałbym poprawić trochę jakość audio bo fabryczne radio(gamma) tak średnio mi się widzi pod względem jakości dzwieku

Edytowane przez lukaszrs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie zamontowałem takie radyjko, koszt sprowadzenia to około 1300zł. http://mekede.en.alibaba.com/product/1521139491-213144801/CAR_GPS_NAVIGATION_for_VW_Magotan_GOLF_5_JETTA_PASSAT_SKODA_SEAT_TOURAN_CADDY.html

 

 

Działa wszystko wraz ze sterowaniem z kierownicy, nawigacja automapa itp. Do tego Polski język, zmiana tła, wygaszacz, jakieś gierki, po podłączeniu modemu 3G mamy dostęp do internetu... Pozdrawiam

 

Jak ktoś będzie zainteresowany to mogę wstawić kilka fotek jak to wygląda w aucie.

 

czy ten sprzet gra (CD czy SACD) lepiej lub tak samo jak oryginalne zestawy do B6 (RNS 510, RNS 300), jak widze nie ma portu USB na frontowym panelu, czy panel jest zdejmowany (jak tablet) zeby ktos szyby nie wybil na przyklad

dzieki z gory za info

dawi1973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doradźcie mi z wyborem wzmacniacza i głośników bo nie wiem z czego wybierać... chcę żeby to grało przyzwoicie nie szukam czegoś z najwyższej i najdroższej półki ale żeby dobrze to grało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sprzęt gra lepiej od oryginalnego zestawu z B6 , miałem mfd2 . Port usb masz z tyłu radia, trzeba wyprowadzić przedłużkę (ja mam w schowku) . Panel nie jest zdejmowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności