Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie.

 

 

MFD

Będziesz miał sterowanie na kierze, info na Fisie i poprowadzi do najbliższego sklepu po browara. :)

Pozdro.

 

Fajnie ale w moim aucie nigdy nie było navi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ale w moim aucie nigdy nie było navi

I co w związku z tym? w moim też fabrycznie nie było :)

Kupujesz adapter plug@play do MFD, uniwersalny nadajnik GPS i już masz w 100% funkcjonalną Navi. :hyhy

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy jeśli kupie jakieś radio 2 din będzie trzeba przerabiać wtyczki? Jak wyjąłem aktualne radio oryginalne moim ocza okazało się multum kabli jeśli wtyczki nie pasują to nawet się za wymianę na inne nie będę zabierał , radio z nawigacja i zmieniarka na 6 CD radio obecnie MFD2 DVD C

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda estetycznie,z climatronikiem...tzn,np cd pioneera,czy jvc.Pytam ponieważ mam w swoim pasku oryginalne radio beta i zastanawiam się,czy kupić osobno cd czy może podłączyć do seryjnej bety Xcarlinka?Bo to co mam teraz estetycznie jest super.Tylko wiadomo,że z bety to tylko radio w użytkowaniu,bo kaset już nie mam :)

Jak myślicie?

Edytowane przez c-k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma w becie fajnie wygalda i gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zastanawiam się nad zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

 

Obecnie szukam jakiegoś dobrego i taniego radyjka z niezbiesko-czerwonym podświetelniem pasującym do Passata B5, 1998r.

poszukaj coś z KENWOODa, mają dość szeroką oferte w takiej konfiguracju kolorystycznej i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś na temat tego Pionka?

 

 

deh-1600ubb.jpg

DEH-1600UBB

Edytowane przez c-k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kenwood na poprzedniej stronie osobiście wydaje się ciekawszy i ładniejszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym,że podświetlenie Pioneera wydaje się bardziej pasować do Passka.Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie z innej beczki: jak ustawić korektor RGB w radiu ze zmienną kolorystyką tak, aby otrzymać kolor z klimatronika? Mowa o radiu Pionner deh-x9500bt. Podstawowymi kolorami są czerwony, żółty i niebieski ze skalą od 0 do 60 (210,000 kolorów do wyboru)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja mam prosbe ;) kto by mi polecil jakies radio 2din :) zeby zachowac czysty dzwiek tak jak mam oryginalny :) mile widziane odtwarzanie dvd,usb i sd :) moze byc bez navi. i fajnie jakby wspolpracowalo z kierownica i full fisem :) znajde takie radio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PIONEER FH-P80BT, świetne radio , fajnie pasuje do reszty i rewelacyjnie gra;)

Ktoś tam pisał czy odstaje, troszkę wystaje.

Tzn: ramka jest na równo tylko cały panel troszkę wystaje, ale w niczym to nie przeszkadza i żle nie wygląda.

Polecam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam PIONEER FH-P80BT, świetne radio , fajnie pasuje do reszty i rewelacyjnie gra;)

Ktoś tam pisał czy odstaje, troszkę wystaje.

Tzn: ramka jest na równo tylko cały panel troszkę wystaje, ale w niczym to nie przeszkadza i żle nie wygląda.

Polecam;)

 

a wspolpracuje ci z kierownica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wspolpracuje ci z kierownica?

Nie mam kierownicy multi funkcyjnej, jest pilot w zestawie to jak coś można użyć.

Ja pilota w sumie nie używam bo nie ma potrzeby;)

Co do ramki to ona też minimalnie wystaje, sprawdziłem bo jakoś pewny nie byłem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie potrzebuję pomocy, a mianowicie ostatnio zmieniłem głośniki przednie na Ground Zero GZHC 16X, wzmacniacz Ground Zero GZTA 4.120 MK2, sub Coral HDS810 drzwi oczywiście wygłuszone. Radio mam MCD i tu potrzebna jest zmiana tylko na jakie? Na radio mam do wydania ok 1000pln czy coś w takich pieniądzach da się kupić w miarę fajnie grającego, opcje ustawienia dźwięku w MCD sami wiemy jakie są :/ Oczywiście jest kolosalna różnica między tym co było a tym co jest ale myślę że z tego systemu można wyciągnąć coś więcej. Z góry dzięki za wszelkie info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności