Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedawno zakupiłem radyjko Kenwood KDC-U31R i pasuje bardzo dobrze do wnętrza samochodu: 20130511_200557.jpg . Co do jakości grania to jak dla mnie gra bardzo dobrze na seryjnych głośnikach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam do siebie jakiegoś radyjka bo mój Blaupunkt z nawigacją to mnie do dreszczy doprowadza z powodu braku MP3 ani USB, za to jest w nim nawigacja, której i tak nie używam. Rozglądam się za jakimś radiem pasującym do podświetlanie B5 FL. Doradźcie coś sensownego za rozsądna cenę, co myślicie np. o SONY CDX-GT40U kolega ma ładnie gra i nie narzeka na niego.

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie szukam do siebie jakiegoś radyjka bo mój Blaupunkt z nawigacją to mnie do dreszczy doprowadza z powodu braku MP3 ani USB, za to jest w nim nawigacja, której i tak nie używam. Rozglądam się za jakimś radiem pasującym do podświetlanie B5 FL. Doradźcie coś sensownego za rozsądna cenę, co myślicie np. o SONY CDX-GT40U kolega ma ładnie gra i nie narzeka na niego.

 

Z góry dzięki za pomoc

 

Zastanawiałem się nad takim radyjkiem ale po przetestowaniu obydwu wybrałem Kenwooda bo ma niebieski wyświetlacz i lepiej grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, co sądzicie o radiach Dynavin D99+. Czy ktoś użytkuje taki odbiornik . Jak pracuje nawigacja ( nie przycina się tak jak w Peningu),czy współpracuje z fabrycznym czujnikami parkowania ,no i jak z ich awaryjnością ? Wszelkie spostrzeżenia uwagi i opinie mile widziane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałem się nad takim radyjkiem ale po przetestowaniu obydwu wybrałem Kenwooda bo ma niebieski wyświetlacz i lepiej grało.

 

a jaki model tego radyjka masz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaki model tego radyjka masz ??

 

Kupiłem: KDC-U31R, jest to jakaś nowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem: KDC-U31R, jest to jakaś nowość.

 

no to mam ciężki orzech do zgryzienia czy wybrać ten co ty http://allegro.pl/kenwood-kdc-u31r-mp3-usb-tani-sklep-kurier-krakow-i3237292396.html czy któryś z tych dwóch Sony http://allegro.pl/sony-cdx-gt40u-cdx-gt44u-tygodniowa-promocj-krakow-i3229832066.html http://allegro.pl/sony-cdx-gt450u-radio-cd-mp3-usb-nowe-gwarancja-i3233344156.html :padaka łatwiej bylo jak jeden był do wyboru ciężko będzie ale dzięki :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech ktoś się wypowie jak Sony gra i jak komponuje się w samochodzie. Kenwooda fotki to mogę CI jakie chcesz narobić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej niech ktoś się wypowie jak Sony gra i jak komponuje się w samochodzie. Kenwooda fotki to mogę CI jakie chcesz narobić :P

 

super to weź mi kilka fotek podrzuć jak możesz będę wdzięczy:ok znalazłem jeszcze takiego JVC podobnie podświetla do Kenwooda http://allegro.pl/jvc-kd-r441-kd-r442-kd-r443-usb-cd-promocja-krakow-i3237292355.html bo z tego co widzę Sony podświetla na Czarny / Negatyw a to kijowo może wyglądać

Edytowane przez r3boot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jutro zrobię za dnia bo wieczorem już jest i wrzucę jak wrócę z roboty z terenu więc tak wieczorem. Dziś zamontowałem wzmacniacz sygnału bo w mniejszych miastach trochę słabł sygnał ale to chyba norma.

To JVC też ładne ale pokrętło główne jakby czarne to lepsze by było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak pisałem wczoraj fotki zrobione za dnia radyjka Kenwood: 20130514_053432.jpg

20130511_200612.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie da się ukryć ładnie wygląda :super: i teraz ciężko wybrać bo to JVC też fajne tylko tak jak mówisz pokrętło srebrne niszczy całość :(( trzeba to będzie przy kufelku przemyśleć ale dzieki wielkie za foto :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu ;) Oby te co wybierzesz dobrze grało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem JVC KD-R443.. link wyżej gdzieś w postach, ładnie pasuje z podświetleniem..

 

problem mam taki, że chciałem połączyć/zamienić kabelki zółty z czerwonym, bo nie pamietalo radio ustawien zadnych procz zapisanych stacji radiowych (za późno skumałem, że można to było łatwo robić.. bo kostka iso ktora byla w pudelku z radiem, byla do tego przygotowana - a ja ciąłem kabelki..) no i cholera podczas tej operacji zolty kabelek dotknal obudowy radia :/ poszla iskra..

 

bezpiecznik wymienilem na glownej plytce w passku, przy radiu bezpiecznik caly ale nawet powracajac do normalnego ustawienia kabli (zolty-zolty, czerwony-czerwony) radyjko sie nie uruchamia..

 

spalilem je calkiem? MIALO JEDEN DZIEN !!! ;( help..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to nie radio tylko kino samochodowe jak takie coś w trakcie jazdy obsługiwać dla mnie bezsens może dla innych coś godnego uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

my chcemy kupić radio, które zmieści się do schowka z lewej str. pod kierownicą. Z tego co patrzyliśmy wchodzi np. Yosan CB300 a z innymi może być problem. Niestety jednak to radio nie ma RF Gain a jest to podobno b. ważna funkcja.

 

Może ktoś z Was ma tam radio i może doradzić co innego dobrego się tam zmieści?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatm szukam jakiegos rozsadnego radia do paska b5fl (cena do 300zl) macie jakies ciekawe propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Proszę Państwa, takie pytanie, czy gdybym kupił nowe radio do Passata (cd, mp3 itp) to będzie się pojawiało na liczniku (tym co prędkość, obroty :P) co aktualnie jest grane? bo teraz przy seryjnym radiu widzę na liczniku, że np RMF w tej chwili i piosenka taka i taka jest grana. A w nieseryjnym radiu też to będzie? pozdrawiam :) moj passat 2003 rok

Edytowane przez BiałyPasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności