Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemluk

Zakupiłem Philadelphia 835 do B6 2007r zamiast MFD2 DVD. Automapa śmiga aż miło. podłączenie bez kłopotu. Kierownica działa ok dla Audio. Radyjko uruchamia sie z 5 sekund i to jest wada. Jakość dźwięku wg mnie lepsza niż w MFD. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobrych pieniądzach mam Alpine CDA9886R co o tym możecie powiedzieć? Na chwilę obecną mój faworyt ze względu na cenę też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to dobre radio! ma tez mozliwosc podlaczenia/sterowania malego procesora alpine - pxa h 100. pioneer 88rs ma juz wbudowany maly procesor z mozliwoscia ustawienia equalizera z prawej i lewej strony oddzielnie. alpine z procesorem (pxa h100) ma mozliwosc ustawienia "tylko" prawej i lewej strony razem.

majac w miare dobry equipment mysle ze bral bys pod uwage mozliwosci procesora. dokupujac go do 9886ki bedzie imho drozej niz 88rs´ke. wielki plus ma alpine ze nie trzeba wtedy kabli rca tylko wystarczy kabel ai net i procesor przy wzmacniaczu umiescic (tak wtedy mialem - kable rca mialy 20cm, ai net 5m). dlaczego ai net lepszy od rca? mniej zaklöcen i tylko 1 kabel a nie 6.

 

wiec przemysl to jeszcze bo tanio to nie zawsze dobre rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pioneer 88rs ma juz wbudowany maly procesor z mozliwoscia ustawienia equalizera z prawej i lewej strony oddzielnie.

mogę polecić te radio... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oskar1979 dzięki za pomoc. :zdrowko:

Alpinke mam za 400pln w stanie prawie idealnym więc grzech nie spróbować. Gdyby nie cena Alpiny pewnie wybrałbym 88rs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa modele maja swoje i plusy i minusy. Nic złe nie zrobisz kupując ani to ani to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że będzie lepiej niż na MCD. Jeśli będzie mało to zastanowię się nad h100 bo w dobrych pieniądzach idzie kupić, lub wymieniony tutaj 88RS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej napewno!

malo bedzie jesli bedziesz rozszerzal system na aktywny. 88´ka potrafi 9886 nie potrafi (tylko z h100).

z tego co slyszalem tez potrzebny modul do nosniköw usb - ale nie jestem pewien - wojtek chyba mial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9886R na pokładzie :)

Rożnica w jakości dźwięku i dynamiki w porównaniu do MCD kolosalna :) W końcu GZHC zaczęły grać. USB można podłączyć bez dodatkowych adapterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać jeszcze o taką rzecz...

Czy kupując odtwarzacz cd należy zwrócić uwagę na impedancje.Posiadam głośniki seryjne i teraz nie wiem czy ma to znaczenie,czy może wszystkie te radyjka są już dostosowane odpowiednio.

Wyszukałem jeszcze fajnego KENWOOD-a KDC-U31R i U30

kenwood-kdc-u31r.jpg

 

KDC-U30R.jpg

 

Na zdjęciach wygląda,ze napisy są niebieskie,ale jeszcze dopytam.Wydaje mi się,że kolorystycznie do Paska pasują.

Edytowane przez c-k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo wszystkie radia w czasach dzisiejszych maja 4ohm

Kolory można bez problemu w kenwoodach ustawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ilu Ohm-owe są seryjne głośniki w Passku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory można bez problemu w kenwoodach ustawiać

W tych co podałem chyba nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W specyfikacji nie widziałem,aby pisało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy ten kenwood,jak by faktycznie podświetlenie było czerwono niebieskie to sam bym sobie takiego sprawił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności