Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

eee no szacun :ok jak wy to wszystko znajdujecie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee no szacun :ok jak wy to wszystko znajdujecie :P

Na 32 stronie tego tematu są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzbuje pomocy szukam radia ok 400 zł mam na nie i chciał bym by miało usb . Glosniki posiadam seryjne a radio ALPINE CDE-9827R które bardzo mi odpowiada lecz brak usb :( mogli byscie mi cos polecic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba Parrot Asteroid Smart - z tym że design nie pasuje do B6, brak obsługi OPS, AC, itd.

 

parrot-asteroid-smart-660.jpg

 

Gdyby był Blaupunkt 835 z Androidem to biorę :-)

Miałem okazję kilka minut pobawić się tym Asteroidem i naprawdę fajnie to działa. Cena - około 2500zł

Z dużych zalet to np. możliwość odpalenia Torque,

 

Screenshot_2012-11-18-02-29-20.jpg

Edytowane przez doggie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dalej iść tropem serii CDE to polecam CDE-113BT / 114BTI CDE-125BT / 126BT

Oprócz USB mają też bluetooth parrot wbudowany, bardzo przydatna rzecz...

 

Chyba że koniecznie nowe, to może CDE-131R ? Też bardzo fajne, ale bez bluetooth...

Edytowane przez sebam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Jako ze nowy na forum szukam pomocy tutaj

Sprawa dotyczy Navi.

Mam Passata z 2010 roku i org radyjko rdc310

Chcialbym zmienic na Navi i teraz dylemat.

Orinalne np RNS 5.. kosztuja sporo kasy,znalazlem cos takiego:

http://www.eonon.com/Car-GPS/Specifi.../VW/D5153.html

I teraz pytanie do tych co wiedza troszke o np. Automapie. Czy nie byloby problemu wgrac do tego automapki,Szukajac na allegro znalazlem tylko troche starsze wersje od tego producenta i tam w sumie proponuja z automapa.,na co trzeba zwrocic uwage ??

Chcialbym w przyszlosci zamontowac tylna kamerke...czy nie bedzie problemu z podlaczeniem i komunikacja z kierownica...

 

 

dzieki za pomoc

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zmiany radia i chciałem spytać się was o opinię na temat modelów które znalazłem.

 

http://allegro.pl/pioneer-avh-x5500bt-bluetoth-dvd-2din-divx-7-i3698524650.html

http://allegro.pl/pioneer-avh-x3500dab-dvd-bluetooth-2din-super-cena-i3685969457.html

 

Może ktoś używa, albo miał z nim styczność. Proszę o opinię i ewentualnie jakieś sugestie w tym przedziale cenowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, nieźle wypasiony gadżet :zeco Też przez chwilę mi się takie coś marzyło, ale powstrzymał mnie strach przed złodziejami, no i cena :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś na temat tego sprzętu co dałem wyżej :)? Najbardziej chodzi mi o ten pierwszy szczerze mówiąc :) Będę wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie radio możecie polecić do 300zł może być używane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzięki bo u mnie jest jakieś badziewie voice kraft które doprowadza mnie do szału

 

A co sądzicie np o takiej Alpince? http://allegro.pl/rewelacyjna-juz-niedostepna-alpine-cda-9852rr-i3747294850.html

Czy te radia z seri CDA to jakaś wyższa półka?

Edytowane przez conway87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam radyjko pioneer deh P5100UB. Pasuje kolorystycznie ma super wyświetlacz i gra przepięknie. Equalizer bardzo bogaty. Polecam jak najbardziej do paska. Cena powyżej 300 zł za używke... No chyba że ktoś wyszarpie okazję na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja od siebie mogę polecić te radyjko http://allegro.pl/kenwood-kmm-357sd-radio-z-usb-sd-czyta-wav-i-flac-i3717166065.html posiadam je od miesiąca i jestem bardzo zadowolony

 

Mam podobnego Kenwooda (4751 SD) i zastanawia mnie jedna rzecz - dlaczego producent zamiast zastosować współczesny, kolorowy wyświetlacz LCD - standard w dzisiejszych czasach - stosuje archaiczną technologię LED sprzed co najmniej ćwierć wieku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obys mögl mniej zaplacic za radio, bo nic lepszego nie potrzebujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak przeglądam te radia i nie wiem co wybrać do 300zł. Pioneer Kenwood czy np Jvc. Dodam że będę chciał podłączyć suba i dlatego chcę zeby to jakoś grało. Czy ogólnie w tym przedziale cenowym jest jakaś różnica w tych radiach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałbym do swojego passata b5 kupić takie radio PIONEER AVH-P5000DVD

Jak to wygląda z instalacją i funkcjonalnością ?

Najlepiej by było zamienić radio z climatronickiem. Jest taka możliwość ?

Czekam na opinie co do radia z wysuwanym ekranem w naszych modelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tych radiach? Chyba jedno z nich kupie JVC KD-LH401, Pioneer DEH-P6800MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie tak przeglądam te radia i nie wiem co wybrać do 300zł. Pioneer Kenwood czy np Jvc. Dodam że będę chciał podłączyć suba i dlatego chcę zeby to jakoś grało. Czy ogólnie w tym przedziale cenowym jest jakaś różnica w tych radiach?

 

Cześć. Ja mam tego JVC KD-R741BT . Niebieskie podświetlenie. Nowy ok. 400 zł, wiec może jakąś używke dostaniesz. Fajnie gra, podłączysz suba, spory equalizer. Zadowolony jestem i polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności