Jump to content

Obywatel

 • Content count

  558
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Obywatel

 • Birthday 10/22/1978

Informacje osobiste

 • Imię
  Obywatel
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Słupsk

Samochód

 • Generacja
  B5
 • Silnik
  B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
 • Rok produkcji
  2002

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obywatel

  Alkoholowy Kącik Passata

  Tak bywa po chemicznych produktach piwopodobnych. Spróbuj prawdziwego piwa.
 2. Obywatel

  Alkoholowy Kącik Passata

  Na poprawinach piwo może być ale na weselu to po mojemu musi być wódka plus ewentualnie wino dla kobiet.
 3. Obywatel

  jaki rozmiar felgi i opony

  No i jeszcze pytanie, czy to auto ma służyć do normalnego poruszania się na co dzień, czy ma tylko z fasonem startować spod remizy?
 4. Forumowi audiofile zapewne zaraz Ci powiedzą, że to szmelc, załamka i w ogóle omijaj na kilometr. Natomiast ja powiem tak - wszystko zależy od oczekiwań. Dla 95% użytkowników - zwłaszcza jeśli pozostałe elementy toru audio pozostawiamy seryjne - dźwięk, jaki da to radio będzie więcej niż wystarczający.
 5. Ło matko, toż to jakaś stacja kosmiczna nie radio
 6. Podczas sprzątania garażu znalazłem 4 litry oleju Hipol GL-5 85W-140. Można go zalać do skrzyni Passata czy może raczej sprezentować go komuś na dolewki do mostu w Jelczu?
 7. Jeśli to okazja, to bierz. Prąd rozruchu trochę mały, ale da radę.
 8. To i ja się podepnę. Czas niestety wymienić sprzęgło bo coraz częściej zdarzają się uślizgi. Niestety warsztat, w którym naprawiam auta niechętnie patrzy na wymianę sprzęgła zakupionego na własną rękę przez klienta ze względu na to że często zdarzają się pomyłki i w następstwie komplikacje. Jednak różnica w cenie pomiędzy Allegro i hurtownią, w której zaopatruje się warsztat jest znaczna. Na Allegro Sachs to ok. 500 zł, w hurtowni 780. Skąd się biorą takie różnice w cenach? Czy to na pewno ten sam produkt? Dodatkową komplikację stanowi to, że nie wiem na chwilę obecną, czy potrzebuję samego sprzęgła czy kompletu sprzęgło + dwumasa, co nieco komplikuje zakup przez internet. Trzecią opcją jest sprzęgło Nexus, które w InterCars kosztuje ok. 500 zł. Co najlepiej zrobić: 1. Nie kombinować i zdać się na warsztat. 2. Kupić sprzęgło przez Internet po VINie i modlić się żeby pasowało oraz że dwumasa nie będzie wymagała wymiany 3. Kazać kupić i zamontować sprzęgło Nexus ??? Byłbym wdzięczny za wskazówki.
 9. Ja pierdole Normalnie przypominają się lata '80 kiedy się wycieraczki i antenę na noc zabierało do domu.
 10. Nie zastanawiałem się czy to było na poważnie czy nie. Po prostu chciałem zaznaczyć, że rynek jest pełen "metroseksualnych" i drogich zimówek marek premium, które w prawdziwie zimowych warunkach przegrywają z z rasowymi drapakami typu Frigo Directional. No ale cóż, dziś najważniejszy jest lansik oraz to, żeby były ciche na autostradzie... Podpisuję się obydwiema rękami !
 11. Zimówka wręcz nie powinna ładnie wyglądać jeśli ma być skuteczna w naprawdę zimowych warunkach.
 12. Laufenn to marka stworzona przez koncern Hankook specjalnie na rynek europejski. Jak dla mnie można brać bez strachu - nie są to jakieś chińczyki.
 13. Ja robię na tyle małe przebiegi roczne, ze sezonowe ogumienie prędzej mi sparcieje niż je zjeżdżę. Zimą praktycznie nie wyjeżdżam z miasta. Poza tym co to za zimy są na Pomorzu? Przez wiele lat wymieniałem opony na sezonowe, ale w pewnym momencie powiedziałem basta - to nie ma sensu!
 14. Jaki ciekawy link? Marketingowy bełkot - zero konkretów. A poza tym nikt nie przeczy, że opony zimowe mogą się lepiej sprawować w zimie niż wielosezony. W wątpliwość podawane jest to, czy to jest różnica na tyle istotna w przeciętnych warunkach dla przeciętnego kierowcy, żeby dopłacać do drugiego kompletu opon i zmiany 2x w roku.
×

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy