-
Liczba zawartości
586 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Obywatel
- Urodziny 10/22/1978
Informacje osobiste
-
Imię
Obywatel
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Słupsk
Samochód
-
Generacja
Nie passat
-
Silnik
Nie passat
-
Rok produkcji
2012
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
No właśnie w dzisiejszych czasach najważniejsze to znaleźć ogarniętego gazownika. I wtedy zdać się już na niego, żeby zamontował taką instalację, w której się specjalizuje. Niestety silniki z bezpośrednim wtryskiem powoli dobijają branżę LPG. Ja się cieszę że gość, który gazował moje auto nadal prowadzi biznes i mi je serwisuje.
-
Regeneracja czy wymiana zacisków hamulcowych
Obywatel odpowiedział Regannn → na temat → Hamulce, felgi, opony
Jeżeli warsztat, do którego jeździsz współpracuje z firmą regenerującą zaciski, to jak najbardziej jest to gra warta świeczki. Wtedy mechanik sam ogarnia temat i gwarantuje jakość regeneracji. -
Aktywacja tylnych postojówek przy światłach dziennych
Obywatel odpowiedział Perelka → na temat → Tematy techniczne
Tak tylko napomknę - być może nie ma to znaczenia - ale wg polskich przepisów światła pozycyjne nie mogą świecić razem z dziennymi. -
"Szwedzkie światła" w 3BG sedan, można włączyć?
Obywatel odpowiedział mcgiwer → na temat → Elektryka, oświetlenie
Może wystarczy wpięcie tego białego, a zielonego nie trzeba ruszać? Odpowiedź najprawdopodobniej jest gdzieś w tym wątku. Być może jeszcze wypowie się ktoś, kto był aktywny w tym temacie. -
"Szwedzkie światła" w 3BG sedan, można włączyć?
Obywatel odpowiedział mcgiwer → na temat → Elektryka, oświetlenie
W Passacie jest genialnie prosty patent na światła dzienne - robi się tylko jedną zworę. Jest w tym temacie opis tej modyfikacji. Nawet jak bym poszperał w garażu, to mam jeszcze gdzieś oryginalny przewód VW do zrobienia tej zworki. -
Z dwojga złego lepiej jak odcina nogi niż głowę - przynajmniej człowiek nie ma możliwości biegać w charakterze żwawego idioty.
-
Może trzeba przeczyścić styki i samą żarówkę. A może pechowo spaliła się bo np. wcześniej była wstrząśnięta. Trzeba jeszcze raz spróbować.
-
[B5] Jaki akumulator do TDI (diesel, parametry, wymiary)?
Obywatel odpowiedział temat → Elektryka, oświetlenie
Bez przesady. W pojedynkę wytargałem z Passata Banner 80 Ah i wpakowałem 74 Ah 4Max, a ani Pudzianem ani MacGyverem nie jestem -
Do niefabrycznego radia w Passacie separator jest wręcz konieczny.
-
Gratuluję zakupu! Co właściwie znaczy stały napęd 4x4 - czy to oznacza stały rozdział momentu 50/50 na przód i tył? Mi ostatecznie trafiła się Rav4 III - niestety benzyna ale z LPG - oczywiście 4x4.
-
Auto sprzedane
-
[B5] Jaki akumulator do TDI (diesel, parametry, wymiary)?
Obywatel odpowiedział temat → Elektryka, oświetlenie
Też dobry wybór. Sam do drugiego auta ostatnio kupiłem ZAP. Poprzedni aku BOSCH wytrzymał z bólem cztery lata. W ogóle nie ma sensu przepłacać za te wszystkie "przednie" marki. -
[B5] Jaki akumulator do TDI (diesel, parametry, wymiary)?
Obywatel odpowiedział temat → Elektryka, oświetlenie
Mam aktualnie 4Max 74 Ah z InterCars - działa jak należy i jest w dobrej cenie. -
Prawda, a z drugiej strony jak się szuka auta - moja uwaga skupia się aktualnie na Tiguanie II - to ceny to jakiś kosmos - masakrycznie wysokie. Ogłoszenie nie wisi długo, ale statystyki są nieubłagane. Przez kilka dni nie ma nawet stu wyświetleń, a odsłony telefonu 2...
-
Nie było, nie było ? I ostatni odcinek przed zgaszeniem też zawsze było spokojniutko. Masz rację, że trzeba jeszcze rozbudować ogłoszenie. Dzięki za wskazówki!
