Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przegladam sobie ogloszenia i trafilem na takie cosik, spisze sie to w passku ?

 

http://archiwum.allegro.pl/oferta/kenwood-ddx-3023-2din-dvd-dvix-usb-multikolor-i3250372321.html

 

W prawdzie podswietlanie niebieskie ale moze mozna bedzie zmienic. Te stacje maja wiele opcji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadać się nada ale masz u siebie ramkę 2Din?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam, jak bedzie trzeba to sie znajdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to kolego takie proste bo aby zainstalować ramkę 2 din musisz wycinać konsole:/ gdyby nie to już dawno miałbym 2din:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jeszcze sie nei orientowalem, jak dla mnie to podmianka ramki. Widzialem tam jakies srubki pod spodem wew. w polce.

Ale o wycinaniu ? To to nie jest odkrec / przyrkrec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosnola(deska 2din) ma inne mocowania niż 1 din:) bez piłki i wycinania sie nie obejdzie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w pioneer'ach obraz z kamery cofania włącza się automatycznie czy trzeba samemu wybierać źródło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A przejdę gdzieś z mikrofonem z tyłu deski w okolice słupka/ lampki bez ściągania dechy?

 

jack od micro do radia z tyłu podłączyć trzeba i idziesz w okolice kierownicy tzn pod nią i obok skrzynki z bezpiecznikami a z tamtąd przez slupek ...............ja u siebie poszedłem jeszcze pomiędzy podsufitówka a przednia szybą wychodząc na lusterku wstecznym z tym micro i myślę że miejsce jest :ok

 

można a górze slupka zakonczyć ale u mnie mocowanie od tego micro nie pozwoliło go skierować na twarz rozmówcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego:) mikrofon umieściłem w supku:) Powiedzcie koledzy jak ustawić barwę RGB najbardziej zbliżona do niebieskiego Vw? Kombinuje i mi nie wychodzi:/ radio to Pioneer DEH 5600:) samo radyjko super-naprawdę polecam:)

Edytowane przez 126tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,koledzy zastanawiam sie nad zakupem radia 2 din z dvd, moze macie jakis polecony model tak do 700-800zł???ma ktos model Sony XAV 65, albo Peiying 9908????nie wiem jak to wyglada po zamontowaniu i jak gra w passacie b5.

Edytowane przez kamillo33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy proszę o pomoc

od jakiegoś czasu podświetlenie radia niedomaga, tj świeci bardzo słabo - w słońcu jest tragedia, w nocy też słabo. panel climatronic, przyciski, zegary itd wszystko ok.

coś czytałem że to może być "folia" wyświetlacza a może macie jeszcze jakieś pomysły co zrobić z tym fantem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu radio.

 

Wybór padł na Blaupunkt SanFrancisco 320 -

Podswietlenie ideał wg mnie - czerwone przyciski nibieski LCD.

 

Zamieniłem kable do podtrzymania pamieci. Założyłem separator - smiga super!

 

Problem który miałem z trzeszczacym tweeterem - wystarczyło docisnąć jednego pina w kostce bo prawie wypadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , da rady coś wyrwać do 1500zł z navi , chodzi o radio 2din.? Przeglądałem kilka modeli m.in Kenwooda , Pioneera , ale nie wiem czy mają / mogą mieć navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij na GMS 6401 lub nieco droższą GMS 6501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzi mi o markowy sprzęt , chyba nie da rady do 1,5k więc poszukam bez navi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie nówka raczej nieosiągalna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja szukałem dla siebie czegoś konkretnego z navi to kręciło się wokół 3tys:/ dlatego odpuściłem tak samo:P chociaż powiem ci że miałem radio GMS któregoś (nie pamiętam numeru:P) i nie było takie złe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz radio pioneer z serii avh i jestem bardzo zadowolony więc mogę je polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz to które mają więcej bajerów. Wszystkie są równie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności