Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Naszło mnie na zmianę radia i wybrałem 3 modele jak poniżej:

 

Clarion CZ703E

Kenwood BT92SD

Alpine CDE-195BT

 

Wiem że mają kupę fajnych funkcji które mogą mi się przydać w rozbudowie CA ale czy któreś z nich ma coś czego nie mają inne? bo nie wszystko jeszcze jestem w stanie zrozumieć czytając specyfikację.

A może jakieś inne propozycje w przedziale 700-900zł? W grę wchodzą tylko nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym Kenwooda ze względu na czytnik kart SDHC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybrałbym Kenwooda ze względu na czytnik kart SDHC.

 

Brawo. Jakie znaczenie ma czytnik kart SD względem rozbudowy systemu. Jak dla mnie CZ703 albo CDE195Bt. Ponieważ obydwa mają aktywną zwrotnicę. Osobiście kupiłbym Alpinę, ale gdy kupowałem Pioneera to jeszcze nie wprowadzili CDE195 do sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na karcie specjalnie mi nie zależy, a aktywną zwrotnice raczej nauczę się obsługiwać.

Niby Clarion 100zł tanszy, wydaje się bardziej dostepny w sklepach ale wyglad jakiś "plastikowy".

Alpine nowy model wiec może być ciekawy.

A jak się ma 5-vloltowe wtjście Clariona do 2V Alpine? ma to duże znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie ma aż takiego znaczenia. Jeszcze nie znalazłem jakiegoś uzasadnienia dla wyższości 5V RCA nad 2V RCA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zaczynam szukać;) jak już coś kupie po to się pochwale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie 2 lata temu kupiłem JVC KD-R90BT

kolor ma regulowany odzielnie dla wyświetlacza i dla przycisków, i jeszcze opcja kolorów na dzień i na noc

w tej kasie rewelka, DSP, aktywna zwrotka, BT, 3x RCA, smiga z dodatkowymi piecami aż miło ;)

mała wada, że przy rozruchu silnika przysiad powoduje wyłączenie jednostki

czyta pliki wav, niestety nie czyta flac, nawet po aktualizacji softu do najnowszej wersji

przez BT ładnie można odtwarzać muzykę, janosik ładnie podpowiada co na trasie, obierać i wybierać połączenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JVC KD-R90BT nie ma aktywnej zwrotnicy, ma tylko zestaw podstawowych filtrów HPF i LPF dla głośników przednich i Subwoofera. Przez aktywną zwrotnicę, mam na myśli pełną zwrotnicę 3 drożną z możliwością poustawiania cięć dla woofera, średniaka i tweetera lub suba, woofera i tweetera.

Nowe radyjka posiadające 3-drożną zwrotkę to Pioneer DEH-80PRS, Clarion CZ703 i Alpinie CDE-195.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zamówiłem Alpine cde-195bt.

Teraz muszę ogarnąć jakiś mały wzmak na tweetery i można zacząć zabawę czasami i podziałem aktywnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepnę się użytkował ktoś lub miał styczność z radyjkiem peiying 9909? czy jest to warte zakupu? http://www.peiying.pl/radio_samochodowe/py9909

ja mam takie radyjko, od razu zaznaczę nie jestem melomanem, nigdy nie planowałem CA itp....

Radio działa bez zarzutu, navi + AM idealne rozwiązanie, radio łapie sygnał bez problemu, karty 16gb sdhc czyta, filmy kupa bo tylko niska rozdzielczość, z wysoką nie radzi sobie procesor i jest rozjazd dźwięku z obrazem.

Ja jestem zadowolony z wydanych $$$$ dużo funkcji z jednym urządzeniu bez zbędnych śmieci typu dodatkowe kabelki, tunery, adaptery itp...

Kiedyś ktoś pisał że duże mrozy i upały wpływają na działanie ekranu - nigdy tego nie doświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki polecił byś te radio ogólnie czy dać sobie spokój i szukać czegoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o czymś takim czyli radio 1din z 7" wyświetlaczem ale ono straszne wystaje. Wolałbym chyba przerobienie paska na konsolę 2din i tam wstawienie czegoś płaskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki polecił byś te radio ogólnie czy dać sobie spokój i szukać czegoś innego?

powiem tak funkcjonalność/cena - super, wg mnie z wad to: wystaje poza płaszczyznę ramki, brak komunikacji z fis, problem z filmami wysokiej jakości.

Nie żałuje wydanych pieniędzy, ale teraz chętnie przesiadł bym się na coś z androidem i wifi/gsm ale to już inne $$$$

 

radio 1din z 7" wyświetlaczem ale ono straszne wystaje.

niestety tak jest że ze względu na wielkość ekranu wystaje sporo, u mnie odpadło 2din bo często auto stoi pod chmurką gdzieś na ulicy, a takie 2din kusi potencjalnego złodzieja....

Edytowane przez Vpuchaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wystające 1din także ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie wystające 1din także ;)

W 1din zdejmujesz panel i znacznie mniej rzuca się w oczy niż duży wyświetlacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przymierzam się do zakupu radia na Androidzie, ale chciałbym wcześniej zasięgnąć jakichś opinii na ich temat.

Czy ktoś widział, słyszał, użytkował, prośba o wszelkie opinie na ich temat, przykłady:

http://allegro.pl/uniwersalna-nawigacja-android-4-4-3g-gps-dvd-dvr-i5447578973.html

http://allegro.pl/nawigacj-android-4-3g-wifi-gps-dvd-bt-dvr-obd2-i5450640237.html

http://allegro.pl/uniwersalna-nawigacja-2-din-android-3g-gps-dvd-dvr-i5352414212.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ja mam coś takiego

 

http://www.gms.pl/pl/_sp/115/gms_6401_new_excellence/

 

dodatkowo kamerę DVR i jestem zadowolony ,kilka lat już mam,miałem poprzedni model i też było ok,problemy były ze starym modelem,potrafił się zawiesić,ale po miesiącu wszystko było ok,model 6401 czasem bluetooth słabo działał ,ale wyszła aktualizacja i wgrali mi nową i jest ok.Polecam bo sprzęt ma wszystko ,nie mówiąc o androidzie i radiu satelitarnym:)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

Hey zastanawiam się nad tym modelem i kamera ale nigdzie nie ma jak nagrywa ta kamerka możesz wstawić jakiś filmik byłbym wdzięczny pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie znacie radyjka które maja niebieski wyświetlacz i czerwone podświetlanie? Jest w ogóle jakieś radyjko które ma stylistykę VW i jego płaszczyzna jest równa z deska?

 

Jedyne co znalazłem to

http://allegro.pl/pioneer-deh-1700ub-1700ubg-1700ubb-tani-kurier-24h-i5638022453.html#tabsAnchor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są teraz wypukłe. Ja bym szukał takiego z Milti kolorem. Ustawiasz sobie kolor osobno na wyświetlacz i na przyciski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności