Witam!
Dolaczam sie do tematu
Mam pytanie. Zamontowalem sobie 3 dodatkowe przyciski. Wykorzystalem do tego celu przyciski do podgrzewania tylnej szyby. Dzialaja prawidlowo ale problem polega na tym ze nie podswietlaja sie na czerwono. podswietlenie jest blado-pomaranczowe. Co zrobic zeby podswietlaly sie na kolor czerwony?
tak wyglada podlaczenie:
PIN 1: Podswietlenie
PIN 2: Masa
PIN 3: nie podlaczony
PIN 4:
PIN 5: 12V
PIN6: urzadzenia
Do wszystkich pinow dodatkowych przyciskow, przewody sa doprowadzone od oryginalnego przycisku ogrzewania tylnej szyby
Bardzo dziekuje za pomoc.