Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Sąsiad ma takie .... jak chcesz to ci je podrzuce . 2l turbo . A wcześniej miał b5 he,he

 

---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 10:02 ----------

 

A co w momencie gdy wydawało by Ci się że koleś chcę ci dźwignąć auto i go rozjechałeś ? .... Po służbie niech na ochronę idzie dorobić a nie kozaka zgrywa . To nie qrw.... Miami Vice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty do czego to bylo?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

myślę że o moje zatrzymanie z lizaka ,co zwiałem :lol po prostu nie zaznaczył cytowania ;)

 

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

 

Marcin ty masz zakładzik ze starym ? bo może by było forumowy warsztat z rabatami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie to ojciec ma zakład, a ja siedzę tam w wolnym czasie lub przy "zadaniach specjalnych":manga ceny są ok więc raczej nikt nie narzeka:dobrzeminus że nie mamy vaga ale rozglądam się za tym + jakiś kurs bo powoli bez tego ni rusz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no bez vaga to ani rusz ;) nawet olej skasować trzeba kablem ,błędy diagnostyka co boli auto ,nawet głupie siłowniczki cofnąć od ręcznego zeby ściągnąć klocki ,kolega z oprogramowaniem piraty goni kable + program 300zł jakoś to zamiennik ori serwisowy który ponad tysiaka kosztuje kilka osób brało i zadowoleni sam się przymierzam do zakupu ,głupie światła można ustawiać procent natężenia ,ustawiane ksenonu dobra rzecz ,zmienić skórki w radio no wszystko to co może serwis ;)

 

tu masz namiary na gościa http://forum.vw-passat.pl/member.php?u=675

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w ECU Project, niestety pustki, właściciela nie ma...właściwie to nikogo nie było. Czy to w ogóle działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z całą pewnością działa , dziwne że pusto było bo tam najczęściej jest full ludzi, zadzwoń wcześniej się umówić - tak to u nich działa, bo tak z rzutu na taśmę wątpię by się tobą zajęli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o specjalne traktowanie...byłem przejazdem, pomyślałem - wpadnę. Na miejscu - warsztat wygląda jak opuszczona dziupla, nikt nie pilnuje, można wejść i ... trochę to niepoważne. Nie uważasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no nie jest to warsztat jak ASO to fakt ;) masz tu numer serek zadzwoń Daniel 513399363 lub Miras 502730289 z tego co mi się kojarzy to startują ze strojeniami po 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fakt że miejsce wyglada jak dziupla i stara rudera - z tego co wiem szukają lepszego miejsca które wygląda jakoś....co do strojenia to dzwoń do Mirka jak Paweł mówi...Piszesz że otwarte było - czyli jednak byli - obok mają "biuro" tylko jak ktoś jest 1 raz napewno nie będzie wiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w "biurze", także nikogo. Dzięki za numery telefonu, zadzwonię.

P.S. Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii (offtop) - Panowie jaka żarówka siedzi u was w lampce podsufitkowej ? Mam na myśli tę rurkę. Czy to zwykła żarówka czy specjalna ? Gość w sklepie odeslał mnie do ASO :niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykła rurkowa żarówka...typu teraz ci nie podam - po pracy zerknę i napiszę no chyba że ktoś pamięta i ci wcześniej napisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to jak juz tak sie ludzie lenia to ja spytam o ta w bagazniku b5:) bo mi sie nie chce od pol roku sprawdzic:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem w "biurze", także nikogo. Dzięki za numery telefonu, zadzwonię.

P.S. Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii (offtop) - Panowie jaka żarówka siedzi u was w lampce podsufitkowej ? Mam na myśli tę rurkę. Czy to zwykła żarówka czy specjalna ? Gość w sklepie odeslał mnie do ASO :niekumam

 

Weź tą żarówkę wyciągnij, podejdź na najbliższą stację typu Orlen czy inną i kup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już założyłem. Takiej niekompetencji jaką wykazał się gość w sklepie odsyłając mnie do ASO po zwykłą żarówkę 5W, dawno nie widziałem :debil. Czy macie we Wrocławiu kogoś, kto posiada części z rozbiórki i można się u niego zaopatrzyć w co nie co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już założyłem. Takiej niekompetencji jaką wykazał się gość w sklepie odsyłając mnie do ASO po zwykłą żarówkę 5W, dawno nie widziałem :debil. Czy macie we Wrocławiu kogoś, kto posiada części z rozbiórki i można się u niego zaopatrzyć w co nie co ?

 

Tu masz parę adresów:

 

Ul. Wrocławska 58

55-010 Radwanice (ik. Wrocławia)

tel. 071/311-75-00

tel kom. 604-536-710

e-mail: [email protected]

http://allegro.pl/show_user.php?uid=6632141

 

 

Wrocław ul. Sztabowa ( koło hurtowni Askot)

tel: 605825978

 

I jeszcze jest gościu, też w Radwanicach na ul. Szkolnej 38 ale numer gdzieś przesiałem.

U wszystkich brałem części do swojego byłego paska i byłem zadowolony.Zero zwrotów,wszystko sprawne. Numer mi się znalazł:) 601-719-812 lub 693-710-812

Edytowane przez D1MAE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirków, kierunek oleśnica - po lewej stronie, koło słupa z napisem ELF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

A w wyżej wymienionych adresach są graty do bee 6 ,może jakieś fanty się trafią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności