Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

no dziś bym się przejechał fart że nic nie jechało przede mną ,na boku zaparkowane 2 rozbite czekające na milicje i szklaneczka ,zimowe opony powiozły mnie z 5 metrów do przodu abs ,esp zero panowania ,więc uważajcie panowie na odcinku Horbaczewskiego miedzy Balonową a Bystrzycką tam Skoda salonuje ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w warszawie sniegu wiecej niz u nas...na trasie tez tragedia. niektorzy podobno od pruszkowa jadacy 27godzin 22km przejechane:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

nie ma się co śmiać trza współczuć , już wyobrażam sobie wkór.... tych ludzi ,najgorzej jak ktoś np. z dzieckiem leciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam z dzieckiem , najgorzej jak papierosów nie wziął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
najgorzej jak papierosów nie wziął

 

bo się nie pali ,śmierdziele :lol ja tam daje rade już 4 miesiąc ,no jak się nałupie to zajaram nie powiem :lol ale na co dzień nie ćmocham ,:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj w korku stalem na zwezce jeszcze bo sie akurat tam musial tir zje bac...to polowa kierowcow wychodzila i lala swinsko przy aucie a druga polowa....pewnie z pampersem cisnela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znooowuuu:dobrze Paweł a Ty co mnie nie poprawiasz ze to za tobą i przed Tobą dzisiaj jechałem rano od legnickiej az przez braniborską...a myslałem ze to B6 Zbyszka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no nie chciałem się ujawniać ;) ja cię kurde nie dostrzegłem ,chyba dlatego że do połowy trasy jeszcze śpię ale obiecuje poprawę :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa mogłeś mnie nie widzieć bo do pracy jeżdzę niebieską corsą c - szkoda mi Passata:manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dziś bym się przejechał fart że nic nie jechało przede mną ,na boku zaparkowane 2 rozbite czekające na milicje i szklaneczka ,zimowe opony powiozły mnie z 5 metrów do przodu abs ,esp zero panowania ,więc uważajcie panowie na odcinku Horbaczewskiego miedzy Balonową a Bystrzycką tam Skoda salonuje ,

 

Latam tamtędy często i masz rację, na Horbaczewskiego przy astrze, skręt pod bloki to siekanka! ;) Pod Shellem też prawie bym dzwona wywalił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój król szos, jeszcze tej zimy na oczy nie widział i 18tki cieszą oko :D muszę zmienic na skromne 17tki zimowe bo mniejsze koło niewchodzi przez heble :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj pasztet rozkraczył :( Dobrze, że nie zdążyłem z domu wyjechać. Pluje olejem koło filtra, pięć sekund na wolnych obrotach i bagnet suchy. Aż mnie szlag trafia na samą myśl o rozbieraniu tego przy tej pogodzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam ttylko filtr do wymiany pewnie bo uszczelka przy filtrze nie dala rady z szokiem termicznym. dzisiaj probowalismy tachimetr (taki bajer geodezyjny) ustawic. w cieplym wszysto cacy a jak wyszlismy z biura to wszystko sie zaczelo kurczyc po 40" roznicy...nie dalo rady nawet tego ustawic na dworze:) co sekunde sie rozregulowywal:) zaj ebiscie tu zimno...obstawiam na -20 ale termometru nie mam:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odmę wyczyść i po bólu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że nie zdążyłem z domu wyjechać. Pluje olejem koło filtra, pięć sekund na wolnych obrotach i bagnet suchy

 

Pewnie uszczelka przy chłodnicy oleju, rok temu zimą w B4 miałem to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ile ludzi tyle pomysłów :lol ja obstawiam ..... mechanika

 

---------- Post added at 21:48 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

 

Widzieliście chłopaki :D mamy rozmach

 

http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1349175339

 

ja już zakupiłem a WY ??????????

 

tu też można http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=89630

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowy filtr i znowu to samo. Moim zdaniem to zawór upustowy przy podstawie filtra się zaciął...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności