Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

dobra o sprzegle czesc dalsza...

czy ktos zna kogos konkretnego w tym temacie w dolnoslaskim?

mam fiacika JTD 105 kucy seria . jest zrobione 140 i sprzeglo nie daje rady dluzej niz 10tys km bo zaczyna sie slizgac...czy ktos zna kogos kto by zrobil dobry myk i: zmienil sprzeglo na takie od silnik a 2,4 bo wiem ze jest rzezba ale sie da i do tego dwumas na jednomas ? ktos slyszal o madrym mykaczu sprzeglowym:)? chce to zrobic przez zime zeby w lecie jeszcze programem w gore isc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra o sprzegle czesc dalsza...

czy ktos zna kogos konkretnego w tym temacie w dolnoslaskim?

mam fiacika JTD 105 kucy seria . jest zrobione 140 i sprzeglo nie daje rady dluzej niz 10tys km bo zaczyna sie slizgac...czy ktos zna kogos kto by zrobil dobry myk i: zmienil sprzeglo na takie od silnik a 2,4 bo wiem ze jest rzezba ale sie da i do tego dwumas na jednomas ? ktos slyszal o madrym mykaczu sprzeglowym:)? chce to zrobic przez zime zeby w lecie jeszcze programem w gore isc

Ja podałem namiar na warsztat to mnie wyśmialiście:( a w 1 dzień to sprawa by się zamknęła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na necie strony jakiejs firmy od sprzegiel. Robia customowe pod potrzeby... Mozliwe, ze seryjna konstrukcje Ci wzmocnia

http://www.sprzegla.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko koledzy mam pytanie czy nie ma ktoś potrzeby kupic FILTR PALIWA DO B5 FILTRON PP 839/1 kupiłem do swojego ale nie pasuje bo mam inny model (wkręcany )

Nie mogę go oddac bo zgubiłem rachunek ;( jak ktoś jest zainteresowany to piszcie CENA 45PLN TAKIEJ CENY NIGDZIE NIE MA

POZDRAWIAM rafii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d1mae nie wysmial. z tego co pamietam to akcja tyczyla ul Rakowej, ja sie smialem ze tam kazdy inny warsztat poleca bo tak bylo:) podaj namiar chetnie podjade dopytam

 

---------- Post added at 13:26 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

 

a ta stronke sprzegla com juz odwiedzalem niby tanio maja ale jeszcze nei zazdzwonilem. z tego co tam pisza to taniej mozna u nich sprzeglo zrobic niz kupic sascha:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
d1mae nie wysmial. z tego co pamietam to akcja tyczyla ul Rakowej, ja sie smialem ze tam kazdy inny warsztat poleca bo tak bylo:) podaj namiar chetnie podjade dopytam

 

---------- Post added at 13:26 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

 

a ta stronke sprzegla com juz odwiedzalem niby tanio maja ale jeszcze nei zazdzwonilem. z tego co tam pisza to taniej mozna u nich sprzeglo zrobic niz kupic sascha:D

Post 5633

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pi.er.le ale sie naszukalem tego posta....ale coz:D zanotowalem w poniedzialek zawitam, dzieki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja pi.er.le ale sie naszukalem tego posta....ale coz zanotowalem w poniedzialek zawitam, dzieki..

 

Byłem tam w tamtym tygodniu zapytać o nabicie klimy,cały warsztat zawalony furami,pewnie terminy odległe ale próbuj,ja dzisiaj sprzedałem swojego passka i dumam co następne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

No jak co Bee 6 lub CC ale kombi nie ma wiec chyba ku pierwszemu idzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak co Bee 6 lub CC ale kombi nie ma wiec chyba ku pierwszemu idzie

 

Tylko sedan więc zostaje bee lub A,najlepiej 4x4 ale kasa powala,więc do sylwka konsolidacja środków i obadamy.Teraz mykam żonki grandepunto 1.2 benzynka i pedał gazu cały czas w podłodze karamba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

jak sedan to gdzie wózek zapakujesz ? na dach jak z zakupów w ikea :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sedan to gdzie wózek zapakujesz ? na dach jak z zakupów w ikea

 

Jak to gdzie-do bagażnika,próba była w moim b5 3bg(już byłym) i zero problemu.

X lander-wózek jest bajką jeśli chodzi o składanie,a pamiętam jak 15lat temu miałem małą córę i dumę motoryzacji 126p,to był hardcore.A na lato,łódka na dach i wio na wczasy.Jest jeszcze opcja A6,a tam bagażnik to dopiero bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

No mam x-landera dobry wózek ;) A6 zacna furka też myślę nad taką na ledach w przyszłości ;) ale kombi :D

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekajac na zime...

 

 

ja pierdz.... chyba bym sie osr... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał indi Zobacz post

czekajac na zime...

ja pierdz.... chyba bym sie osr...

nie ma problemu z wydalaniem:) regular prawie spontan:D

a inni mi tu o wozkach dzieciecych gadaja:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że to ja mam tylko jakieś zboczenie na pukcie A6, co widzę to auto to wzdycham. Fajne autko, fajne. Ale nie ten nowy model, ale ten do 2007.

 

ten

 

30_1239045821.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem indi czy bym się odważył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odwaznym a glupim...z tym sie codziennie zmagam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności