Jump to content
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Recommended Posts

Witam.

W tym temacie panuje dowolność. Piszemy w nim wszystko związane zarówno z forum, jak i w innych tematach. Byle bez bluzgów i obrażania.

Jaki jest cel tworzenia tego tematu?

Np.: Ostatnio zauważyć można, że wielu z userów forum zakłada w działach regionalnych tematy, które powinny się znaleźć w innych działach, np. szukanie usług... Wcale się temu nie ma co dziwić, bo jeśli ktoś szuka na przykład warsztatu we Wrocławiu, to szybciej uzyska odpowiedź w dziale regionalnym od ludzi, którzy tu mieszkają, niż w dziale "Szukam usług", bo nie każdy tam zagląda. Aby jednak uniknąć setek tematów typu: szukam tego..., szukam tego..., proszę o takie i inne rzeczy pytać w tym temacie. Pozwoli to utrzymać porządek w dziale.

W innych działach regionalnych podobny temat przyjął się z powodzeniem, mam nadzieję, że i u nas będzie podobnie.

pozdrawiam

Edited by Blop

To ja rozpocznę ten wątek:D

Panowie poszukuję pewnego mechanika do wymiany kompletu wahaczy:) Możecie mi kogoś polecić:confused:

No i spoko tego brakowało:ok:

Niestety ja polecić Ci nikogo za bardzo nie mogę, ale cieszę się, że już komuś temacik się przydaje. Pamiętajmy jednak, że w nim można pisać na każdy temat, nie tylko związany z samochodami... Ale jak już ktoś pyta o usługi, to ja także zapytam: gdzie w okolicy Wałbrzych/Świdnica jest jakaś dobra myjnia, żeby umyć silnik??

paput

Wiem że w Świdnicy (chyba ul.Towarowa) koło salonu "Jaty" jest dobra myjnia:) Nie byłem ale widziałem efekty czyszczenia środka:D Z tego co wiem ludzie są zadowoleni z ich usług (ale sam nie korzystałem);)

Hmmm... No cóż.

1) Ja kupiłem ostatnio Vaga ale jak narazie czekam na przypływ gotówki bo laptopa nie mam a posprawdzałbym to i tamto... Więc jak ktoś ma lapa to chętnie połącze siły i zdiagnozujemy autka....

Peace....

To ja rozpocznę ten wątek:D

Panowie poszukuję pewnego mechanika do wymiany kompletu wahaczy:) Możecie mi kogoś polecić:confused:

Nie mów że nie znalazłeś jeszcze kogoś do wymiany wahaczy :)

A się zDolny Śląsk tu rozbrykał :D

Fajnie!

Dobra spadam teść ma imieniny ;)

Jutro poczytam coście naściemniali:D

Szkoda tylko, że ten zDolny Śląsk jakoś nie bardzo się kwapi do wspólnego spotu... Coś małe zainteresowanie widzę również spotem 3regionów... Za to bardzo podoba mi się, że niektóre regiony mają ustalone terminy spotkań z góry i albo się na niego przyjeżdża, albo nie... Wiadomo, nie każdy może być na każdym, ale spoty są regularnie raz w miesiącu i zawsze jest kilka osób... Bo u nas jak na razie tylko planujemy i nic z tego nie wychodzi... Także jak się przegapi jeden, to nie wiadomo, kiedy będzie następny. Dobra, to ja już trochę się wynarzekałem i już mi lepiej lol. :D

Nie mów że nie znalazłeś jeszcze kogoś do wymiany wahaczy :)

No powiem Ci że nie znalazłem...Wynika z tego że na Dolnym Śląsku jeszcze nikt nie zmieniał:P:)

EDIT:

Koleś przywiózł fajną B5-ke 99 rok TDI 90 KM(jutro jadę dokładnie obadać):) Na mega wypasie.Z tego co zorientowałem się to tylko nie ma ksenonu.Pytanie czy będzie chodził lepiej jak mój 1.6...Jeździł ktoś w ogóle 1.6 i TDI 90...

Edited by VW_POLO_1.0

gdzie w okolicy Wałbrzych/Świdnica jest jakaś dobra myjnia, żeby umyć silnik??

Nie wiem gdzie jest taka myjnia, ale wiem, że bez problemu samemu można to zrobić ;)

Moim zdaniem, samemu to nawet lepiej;)

Zawsze to można jakąś usterkę lub jej początek wychaczyć.

Macie rację, tylko nie mam na to czasu, poza tym pod blokiem nie bardzo da się to zrobić, bo niestety komendant Straży Miejskiej mieszka u mnie w budynku i nie chcę mieć problemów...

paput zapraszam do mnie na podwórko;) serio gadam!

Hej koledzy.

Skoro mozna tu pisac co sie chce..

1.mam problem z centralnym,szukalem-nic.Zalozylem watek-dostalem Smietnik.Wiec szukalem raz jeszcze i pomocy nie znalazlem.Wiec pytam-dlaczego smietnik?

2.doszedl problem z IC.Podpialem sie pod temat-i nic.Zadnej (p)odpowiedzi.

Mieszkam w kraju,gdzie pojecie na temat naprawy samochodu jest znikome i kazda wskazowka lub podpowiedz jest dla mnie bardzo cenna!

Pozdrawiam.

Edited by Mej

Witaj. Trudno mi powiedzieć, dlaczego temat wylądował w śmietniku. Może po prostu któryś z moderatorów stwierdził, że była już mowa na ten temat i temat usunął, żeby nie robić syfu na forum. Inna opcja to taka, że temat był na przykład w złym dziale, albo miał zły tytuł. Jestem pewien, że nikt tu nikogo nie dyskryminuje, ale też trudno mi powiedzieć, czemu stało się tak, a nie inaczej... Co do braku odpowiedzi na Twoje pytanie... Może po prostu nikt jej nie zna??

Rozejrzyj się jeszcze raz po forum, a jak nadal nie znajdziesz odpowiedzi, to załóż ponownie temat, bo chyba innego wyjścia nie ma... pozdrawiam i powodzenia w uporaniu się z usterkami.

Ok,rozejrze sie raz jeszcze.

Pozdr!

Edited by Mej

Post próbny coś sprawdzałem.

Nie hula mi funkcja: Cytuj zaznaczony tekst w oknie szybkiej odpowiedzi, ale działa Odpowiedź z cytowaniem

Pozdrawiam :D

Edited by 90PS

No powiem Ci że nie znalazłem...Wynika z tego że na Dolnym Śląsku jeszcze nikt nie zmieniał:P:)

i jak dalej nic??\ ja w sobotę jadę na wymianę dwóch wahaczy dolnych w prawym kole, będę robił to u Pana Piotra Maćkowiaka w soft-tuning z Kłodzka, więc dam znać co i jak, natomiast nie mogę polecić auto-komplexu też w Kłodzku (przy wjeździe do Kłodzka przy salonie fiata), bardzo nie miła obsługa i cena porażająca 100zł za wymianę jednego !!

napiszę coś w Sobotę

pozdrawiam

Jeśli już chcecie warsztatu do wahaczy. Jakiś czas temu w Wałbrzychu na terenie huty szkła przy wiadukcie kolejowym otwarli warsztat VW/Audi. Ja osobiście u nich jeszcze nie byłem, ale słyszałem wiele pozytywnych opinii, bo koleś ponoć pracował w autoryzowanym serwisie VW i zna się na robocie. Myślę jednak, że skoro to warsztat nastawiony na samochody z grupy VAG, to ceny będą też troszkę wyższe, ale to tylko moje przypuszczenie. Może warto sprawdzić??

"Auto Danmax"

Daniel Gołębiewski

ul. Wrocławska 16 Wałbrzych

tel: (074) 840 61 01

0 606 415 316

0 603 992 519

Kto pyta nie błądzi - zawsze możecie przedzwonić. Jakby co dajcie znać jakie ceny, a o ile będziecie u nich robić to jakie wrażenia. pozdro

• Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy