Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

hehe to teraz pracuj nad córką OCTAVI'ą

 

Już jedną mam (Patrycja)w lutym kończy 16l. Ale w tedy byłem młody i głupi choć auto też miałem też z VAG----VW scirocco gti wers.USA fajna była furka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Coś mnie słuchy dojszły że Kresek to zagranicą siedzi ? prawda to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mnie słuchy dojszły że Kresek to zagranicą siedzi ? prawda to ?

 

Ja nie mam pojęcia.Ostatni Jego post na forum był 31.10.

p.s

A mnie doszły słuchy iż kroi się nowy regionalny?prawda to?

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

nic sie nie kroi bo kto by chciał takiej fuchy ;) mnie doszły słuchy że wyjechał z PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie kroi bo kto by chciał takiej fuchy mnie doszły słuchy że wyjechał z PL

 

Dla tego jak obserwowałem inne grupy na ogólnopolskim np.zachodniopomorskie to było mi wstyd iż jestem dolnoślązakiem,normalna bida z nędzą.Do kreska nic niemam bo go nieznam-prywatnie to pewnie swój chłop ale do trzymania za jaja nas wszystkich w grupie to raczej słabo.Wiem że pewnie ktoś podniesie lament ale prawda taka,że na tle innych grup jesteśmy w czarnej dupie.Może czas na zmiany,inną politykę,świeżą krew sam nie wiem,ale lider zawsze powinien-taka jego rola.

Sorry Kresek ale może masz inne zdanie,chętnie poczytam co robić aby było inaczej.

Przykładem mogę być Ja sam,konstruktywna krytyka mile widziana.Jadę na ogólnopolski w celu poznania osób o podobnej pasji do mojej,czat zabawa,atmosfera itp. A Jak pomyślę o frytkach na bielanach,paru fotkach pa i do domu,lub wycieczkach za miasto obejrzeć trzy passaty w kupie to mam to w .....sam nie wiem,poprostu nie jestem zainteresowany. I chyba tu tkwi problem iż z nami tak cieńko.Może jakieś nowe wybory,ktoś chętny i ambitny?

Może bez obrażania się na siebie i głupich uwag,każdy wypowiesię w tym temacie,ale szczerze bez owijania w bawełnę co sam o tym myśli i jaką ma propozycję rozwoju naszej grupy regionalnej?

Jeśli kogoś obraziłem to sorki ale ktoś musi wsadzić kij w mrowisko aby wreszcie coś z tego było,odwagi Panowie proszę.pozdrawiam wszystkich dolnoślązaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miło mi oznajmić iż dzisiaj o 18.50 przyszedł na świat najmłodszy forumowy dolnoślązak-mój synek Fabian
Tylko pogratulowac nowemu ojcu i zyczyc zdrowka dla bobaska!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miło mi oznajmić iż dzisiaj o 18.50 przyszedł na świat najmłodszy forumowy dolnoślązak-mój synek Fabian

No to gratulacje Robercik dla Ciebie i "koleżanki małżonki" :) Dobra robota !! Ucałujcie malucha od "dziadka" /ten tytuł mi się należy bo nim jestem :)/.

A co do spotów to masz całkowitą rację.Z Karłowic do Trzebnicy dojedziesz szybciej niz na Bielany. Jak ktoś ma ochotę - zapraszam. Jest tu parę fajnych miejscówek na spota .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do spotów to masz całkowitą rację.Z Karłowic do Trzebnicy dojedziesz szybciej niz na Bielany. Jak ktoś ma ochotę - zapraszam. Jest tu parę fajnych miejscówek na spota .

no i frekwencja tam jest wysoka jak "dziadek" Klapek wyprowadzi wszystkie passaty :)_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne wszystkim za życzenia,a co do spota Irek coś takiego chodzi mi po głowie,sobota,za miastem,rybki z grilla,wielkie ognisko,full alkoholu lub nie(zależy kto co lubi)luźna atmosfera.Może niech każdy wypowie się na temat mojego postu nr5831.

A jak ekipa będzie zgrana to w zimie wynajmować sale w knajpce i też będzie wesoło.pozdr.

 

P.S kliknij i powiel link http://www.pajacyk.pl/index.php

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że na tle innych grup jesteśmy w czarnej dupie.

 

Nic dodać nic ująć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to moja propozycja nt spota

http://www.milocin.com.pl/

 

Jedną z moich pasji jest wędkowanie więc miejsce już mi się podoba :) a i ośrodek też fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientujecie sie czy idzie dostac nowe ramiona wycieraczek w ASO lub sklepie do B4?

Wymiana samych wycieraczek nie pomaga i chyba musze wymienic ramiona :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kockodo, ale co w tych ramionach może się zepsuć? zamontowałeś dobrze nowe wycieraczki? bo można zamontować odwrotnie :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

można też kupić ujowe Boscha jak ja i wywalić po 2 miechach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do B5 kupiłem po zakupie samochodu Beru i są zajebiste 45 tyś km zrobiłem i nie skrzypia ale juz nie zbierają za dobrze, będe wymieniał teraz- polecam, w B4 zaczely słabo zbierać wiec postanowiłem zakupić też beru no i okazuje sie ze słabo zbierają, w lewo idzie dobrze a jak wracają to rozmazuja i ciapają, pomysłałem może podróby kupiłem , wymieniłem to samo, no i tak czytam na forum to chyba coś tam sprężyna w tych ramionach zapewne nie dociska za dobrze. na allegro nie ma nówek ramion więc pewnie będzie kłopot. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to moja propozycja nt spota

http://www.milocin.com.pl/

 

No miejsce fajne:dobrze dawaj Irek konkretną datę i jak nic nie stanie na przeszkodzie to jestem obecny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawaj Irek konkretną datę

podjadę do nich i zapytam w którą sobotę nie mają żadnej imprezy /wesela,przyjęcia itp ,bo oni z tego głównie żyją/.Jak będę znał konkret to wrzucę propozycję. Zapraszam szczególnie Wrocław i okolice bo wszak to niedaleko a miejsce trochę lepsze niż Milenijny czy Elektroworld ;). No i Grzesiu Ciebie oczywiście też bo od Ciebie to też rzut mokrym beretem. ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podjadę do nich i zapytam w którą sobotę nie mają żadnej imprezy /wesela,przyjęcia itp ,bo oni z tego głównie żyją/.Jak będę znał konkret to wrzucę propozycję. Zapraszam szczególnie Wrocław i okolice bo wszak to niedaleko a miejsce trochę lepsze niż Milenijny czy Elektroworld . No i Grzesiu Ciebie oczywiście też bo od Ciebie to też rzut mokrym beretem.

 

 

No to czekamy na info:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dam znać co gdzie i kiedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności