Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

A w wyżej wymienionych adresach są graty do bee 6 ,może jakieś fanty się trafią ;)

 

Na Sztabowej na pewno coś znajdziesz. Z gościem idzie się nawet potargować. W Radwanicach też na tej ul. Szkolnej gościu ma sporo gratów do paska. Tylko numeru muszę poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze na terenie portu gdzies...ojciec tam byl kiedys po cos moge dopytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś do zbycia zimówek 13 calowych za małe pieniądze używanych ? Szukam dla wujka, któremu się nie najlepiej powodzi ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam - ale 14 , Fulda Kristal Montero 2 185/65 razem z felgami, podaj email na PW to jak chcesz podeślę fotki jakie mam....

Edytowane przez MZiobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Ecuproject na Grobli Kozanowskiej, rozmawiałem z Danielem. Zrobił test Passka, zapłaciłem 100 zł i już wiem, że nic autku nie dolega. Wszystko w idealnym porządku. Jak na 13 letnie auto - dobry wynik. Odradził tylko olej Castrola który lał poprzedni właściciel, polecił szczególnie Motula. No i wspomniał o sofcie, podobno jest na razie dwóch chętnych - a przy pięciu cena 950.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna rzecz jest zadziwiająca....większość tunerów odradza Castrola...a większa część polskich kierowców rajdowych ( i ich mechanicy ) odradzają lania Motula:manga bądź tu mądry:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

każdy chwali swoje :D ja to tak odbieram że sponsor(rajdy) lub niezłe rabaty(warsztat,ecu ;)) i chwalą ,też bym chwalił do tego na bańce zarobi np 20 zł bo z reguły mają w ofercie jak chwałą .

Inna sprawa ja chwalę VW a inny gada że to szrot :lol

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze po prostu kazdy

1) Poleca/odradza swoje

2) Motul mimo wszystko dobrze sie sprawda, przynajmniej w subarowych silnikach

3) Castrol tak na prawde nie ma 100% syntetykow, a juz zwlaszcza na bazie estrowej.

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=26&t=106771&start=0

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=25&t=126535&start=0

Tutaj masz 90 stron forum dyskusji o olejach. Glownie rozmowy stricte techniczne, a nie castrola czy organike z biedronki, bo taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a prawda też jest taka że ile ludzi tyle opinii:niekumam ja leję BP/Castrol ( ten sam olej i mam dojście od dystrybutora w DE ) z normą dla PD,zmiana co 8-10tkm i niczego innego do szczęścia nie potrzebuję:manga

Paweł bo to święta prawda jest że nic lepszego od VW nie ma:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zgodze sie. Subaru :D Ale nie te nowe imprezy, co jak lanos wygladaja ;) Klasyki, turbowanny, turbolodowki, do tego jakis OBK czy inne legacy.

 

A- niestety rozrzut olejowy jest spory, nawet miedzy xxxWyyy z normami A, B i C. Mi, w zaleznosci od oleju potrafil palic 1-2l oleju na trasie wroclaw - zagrzeb. 190km/h i noga na gazie non-stopem (nie passatem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel powiedział, że Castrol to najczęściej podrabiany olej stąd sceptyczne podejście do marki. Ja z kolei dostałem nową bańkę 5L Castrola od poprzedniego właściciela, kupioną w DE. Zaleję tak czy inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Ja tam tez mam castrola longlife szwaby takiego lały i też ładuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej że Castrol o ile dobrze pamiętam pierwszy na rynku z olei spełniał normy olejowe do PD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi oznajmić iż dzisiaj o 18.50 przyszedł na świat najmłodszy forumowy dolnoślązak-mój synek Fabian :serducho .W związku z tym,jak wreszcie zorganizujemy porządny spot dolnośląski stawiam litra czarnego smirnoffa a drugiego na ogólnopolskim,więc zaraz poprawię swój podpis.pozdr.wszystkim. :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Miło mi oznajmić iż dzisiaj o 18.50 przyszedł na świat najmłodszy forumowy dolnoślązak-mój synek Fabian :serducho .W związku z tym,jak wreszcie zorganizujemy porządny spot dolnośląski stawiam litra czarnego smirnoffa a drugiego na ogólnopolskim,więc zaraz poprawię swój podpis.pozdr.wszystkim. :kumple

no to facecik graty ogromne, niech się zdrowo chowa :D i rośnie duży okrąglutki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miło mi oznajmić iż dzisiaj o 18.50 przyszedł na świat najmłodszy forumowy dolnoślązak-mój synek Fabian .W związku z tym,jak wreszcie zorganizujemy porządny spot dolnośląski stawiam litra czarnego smirnoffa a drugiego na ogólnopolskim,więc zaraz poprawię swój podpis.pozdr.wszystkim.

pogratulował serdecznie koledze i czym prędzej chciał życzyć by dzieciak rósł w zdrowiu i zdrowym przekonaniu o tym że VAG nie jest zły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to facecik graty ogromne, niech się zdrowo chowa i rośnie duży okrąglutki

 

Dzięki Paweł,pozdrowienia także dla małżonki i małego dziedzica.

 

pogratulował serdecznie koledze i czym prędzej chciał życzyć by dzieciak rósł w zdrowiu i zdrowym przekonaniu o tym że VAG nie jest zły

 

Dziękuję Łukasz.pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miło mi oznajmić iż dzisiaj o 18.50 przyszedł na świat najmłodszy forumowy dolnoślązak-mój synek Fabian :serducho .W związku z tym,jak wreszcie zorganizujemy porządny spot dolnośląski stawiam litra czarnego smirnoffa a drugiego na ogólnopolskim,więc zaraz poprawię swój podpis.pozdr.wszystkim. :kumple

 

Graty:)

 

---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

 

pogratulował serdecznie koledze i czym prędzej chciał życzyć by dzieciak rósł w zdrowiu i zdrowym przekonaniu o tym że VAG nie jest zły ;)

 

Imię już z grupy VAG:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Imię już z grupy VAG

 

Dzięki.

p.s.

To samo powiedziałem żonie a ona popukała się po głowie i wmawia mi że to po papieżu,ale ja wiem swoje i nawet mi to pasi :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki.

p.s.

To samo powiedziałem żonie a ona popukała się po głowie i wmawia mi że to po papieżu,ale ja wiem swoje i nawet mi to pasi :lol

hehe to teraz pracuj nad córką OCTAVI'ą:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności