Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje blop2

 

ja od wtorku wroclaw bede znal tylko w weekendy...ze spotow calkiem sie musze juz wypisac bo nie bede mial na to zupelnie czasu...jazda do warszawki stala sie realna:( pomyslalem ze jak mam emigrowac za praca to wole do wawy niz do anglii...:( i tak c h u jnia:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też:manga i końca nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klina trzeba było z rana pyknąć :D nie dopuścić kaca do głosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto z wlepą jeździ ma taxie??

28112010755.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto z wlepą jeździ ma taxie??

coyott

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zima nie zaskoczyła drogowców, a większość ludzi widzę prędkość patrolowa - drift cup rozpoczęty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś zima nie zaskoczyła drogowców, a większość ludzi widzę prędkość patrolowa - drift cup rozpoczęty

w sobote zimówki założyłem ufff w samą pore, ludzie przesadzają a dzisiaj już laska jedna przegięła, przebiegała na przejsciu dla pieszych przy rondzie powstańców ślaskich przy zielonym dla samochodów :o to też jest super ślisko ślisko a piesi przechodzą i ładują sie pod koła jak w lecie , zwłaszcza emeryci :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj z maślic do centrum jechałem jedynie 2h....moje wk....nie pozostawię bez komentarza, wiadomo zima jest,śnieg sypie ale na głównych drogach tragedii nie ma...więc 30km/h to stanowcze przegięcie, nie wspomnę o niedzielnych kierowcach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w fiaciku nie zmienilem opon...przy predkosci 5km/h goodyer F1 leci na kazda barierke...jechalem dzisiaj za koparka bo miala dobre tępo:) nawet rowerem to wyprzedzam:) trzeba cos szybko szukac a narazie jezdzic paskiem...jutro wawa:( ale c h u j n i a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz to nawet 30 nie osiągają na mieście a to moze za Indim jechałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zima zima ale i tak ekipy zajmujace sie tym sniegiem daja ciala nie wiem jak u was ale u mnie straszna .ujnia czy to w miescie czy na trasie nie pojedziesz wiecej jak 40 no ale ich zawsze zima zaskakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę przyznać, że w Wałbrzychu służby nawet dają radę, zwłaszcza, że cały dzień sypie. Droga czarna nie jest ale da radę w miarę normalnie jechać, przynajmniej na głównych drogach. A zamulają jedynie przerażeni zimą kierowcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, rano jechalem 40 po wrocu, taki fajny cruising. Nie narzekam, kulturka sie zrobila. No i pierwsze wymuszone slajdy na rondzie zaliczone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wieczorem do Lutyni jechałem - zero auta ale za to zabawa 1 klasa...można bokami polatać, znam ją, szeroko jest a corsa c jak gokart po śniegu lata:manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wyglądał mój pasztet po dotarciu z rana do pracy, odległość to jakieś 5 km. A dalej kadecik brata prawie po remoncie, takim jaki przechodził mój passat tyle, że był w dużo gorszym stanie. Ale już lada chwila znowu wyjedzie na drogi :)

IMAG0043.jpg

IMAG0044.jpg

IMAG0045.jpg

IMAG0046.jpg

IMAG0038.jpg

IMAG0039.jpg

IMAG0040.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driftowa pogoda zdecydowanie. Szkoda, że pasek nie ma napędu z tyłu :)

Póki co mój akumulator powiedział

[*] :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dalej kadecik brata prawie po remoncie

 

Fajnie się zapowiada, reanimacja fajnego autka. Daj znać z fotami jak skończycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać, drogowcy z małym opóźnieniem ale, wzięli się do roboty i już są efekty. A co do emerytów, to przechodzi taki jezdnię tuż przed samochodem, mało tego, lezie przez środek skrzyżowania i ma czelność burzyć się do kierowcy że ten za szybko jedzie. Jakby zrobił takiemu z "życi" garaż to może by się nauczył prawidłowo chodzić. Na osiedlach jest tak ślisko że nawet zimówki nie pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności