-
Liczba zawartości
258 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O toman70
- Urodziny 09/29/1970
Informacje osobiste
-
Imię
Tomasz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Lubin
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
-
Rok produkcji
2001
-
Link do tematu o samochodzie
65750
-
toman70 obserwuje zawartość → SPIS TEMATÓW B5 (3B i 3BG) FAQ - P O C Z Y T A J, Rozpoczęcie sezonu w regionie 18.04.2015 Lubin, Nie wierz w cuda. Nie istnieją! i oraz 5 innych
-
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
toman70 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
siemka łobuzy daaaawno mnie tu nie było - nie za bardzo jest czas na to Passka już tak mi porysowali i obili, że wstyd było by się pokazać hihihihi -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
toman70 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
siemka no i qzwa znowu wydatek przepływka siadła jak by miał ktoś F 00C 2G2 027 to z chęcią podjadę podmienić na chwilkę [chyba że nowa to kupie ] bo na 100 % nie jestem pewien ale jak ściągne wtyczkę to obroty są oki i można jechać choć wiadomo, że bez przepływomierza kiszka ale płynnie jedzie czyli chyba ona -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
toman70 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
ooooo no to jestem zaaaaaa ale u mnie dużoooo roboty hihihi tylni zderzak trza wymienić hahahhahah bo jeszcze nie skończyłem robić przodu a facecik skodą w dupkę mnie zaatakował -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
toman70 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
no to chyba mam zegarek przestawiony byłem gdzieś 12:15 i tylko audi i 2oje dziadków się kręciło tak czy siak i tak nas małooooo było w sumie 3ech -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
toman70 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Coś chyba nie wyszło albo się szybko skończyło Veni, vidi, vici a byłem po nocce fakt po 12tej ale żeby tak szybko skończyć !!!!!!! ? -
Rozpoczęcie sezonu w regionie 18.04.2015 Lubin
toman70 odpowiedział mmissiek → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
postaram się wbić moim poobijanym paskiem -
Rozpoczęcie sezonu w regionie 18.04.2015 Lubin
toman70 odpowiedział mmissiek → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
hihihi nom troszkę zygzakiem ale trafił obadamy może wbije jak będzie czas wolny -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
toman70 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
spoko nie muszę wcale pisać i wklejać a tak co do tematu to nie wiem o co Wam chodzi nie pytam i to spontan więc ???? każdy temat? czy ..... jaki? -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
toman70 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
qzwa pisałem kiedyś, że kupiłem nowe lampki i nie podobały się Wam no może co niektórym - więc wrzuciłem byście lukneli jak wyglądają na passku hmmm jak chcecie to skasujcie to i TYLE nq -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
toman70 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
mam chwilkę więc wklepie a raczej wkleję włożone lampki nowe chyba koledzy nie tak źle to wygląda -
SPONTAN SPOTY 15.02.2015 Lubin McDonald
toman70 odpowiedział Hugster → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
no tak a ja oczywiście byłem daleko wracałem z pomorza -
SPONTAN SPOTY 15.02.2015 Lubin McDonald
toman70 odpowiedział Hugster → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
hihi dużo Was było -
SPONTAN SPOTY 15.02.2015 Lubin McDonald
toman70 odpowiedział Hugster → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
ehh szkoda, że tak późno przeczytałem teraz po browarkach nie mogę -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
toman70 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
jak by co koledzy to wesołych i spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
toman70 odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
ja nimam może ktoś Ci zrobi fotkę i wymiarki poda jak ma pod ręką a tak poza tym siemanko ludziska
