Jump to content
 1. What's new in this club
 2. Czołem Grupa! Jest tu ktoś z Wrocławia kto może dzisiaj w sobotę (09.01) sprawdzić ewentualne błedy w passku B8 1.8TSi? Ewentualnie wypożyczyć interfejs na parę godzin?. Żadne kodowania mnie nie interesują, tylko czy auto ma jakies błedy zapisane w pamięci. Jadę w okolice Bielan Wr. na oględziny celem zakupu auta ;>).
 3. Czołem Grupa! Jest tu ktoś z Wrocławia kto może jutro w sobotę (09.01) sprawdzić ewentualne błedy w passku B8 1.8TSi? Ewentualnie wypożyczyć interfejs na parę godzin?. Żadne kodowania mnie nie interesują, tylko czy auto ma jakies błedy zapisane w pamięci. Jadę w okolice Bielan Wr. na oględziny celem zakupu auta ;>).
 4. ło paanie, następna próba za rok
 5. ja w tym tygodniu odpadam, Baja Poland...
 6. Witam, Poszukuje osoby, która uruchomiła by w module komfortu widoczność opcji "bieg jałowy" tzw. żeglowanie. W chwili obecnej w mojej skrzyni żeglowanie jest ciągle w trybie włączonym na drive i nie mogę go wyłączyć ponieważ nie posiadam tej opcji w menu. (tutaj temat i filmiki). Jestem ze Świdnicy ale pracuje we Wrocławiu. Z góry bardzo dziękuje.
 7. Jest ktoś kto podejmie się naprawy klap nawiewu w b5. 5? Cały czas dmucha ciepłym powietrzem.
 8. data padła, to jeszcze miejsce i godzina
 9. to jak już coś konkretnego ustalicie to dajcie znać
 10. Teraz okres urlopowy więc może być ciężko...
 11. Tym razem nie wypaliło, długo nikt nie odpisywał i umówiłem się z bratem na alkoholizowanie... Możemy zebrać chętnych na kolejną niedzielę 04.08.19.
 12. Dobry. Może jakiś spot w niedzielę? Jestem w Polsce na wakacjach i chętnie pogadam i dowiem się coś o passacie Pozdrawiam
 13. W niedzielę powiadasz? Damian - mamy grupę na fb, ale w niej się dzieje prawie tyle samo co i tutaj https://www.facebook.com/groups/958501374360397/
 14. @Bart_wro Co wy chcecie dzialac?? ? Jest jakas grupa na facebooku passatow albo grupy vag z wrocka??
 15. @adams działamy coś w niedzielę?
 16.  ×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy