Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez ze swojej strony dodam pewne spostrzezenia. Kiedys w A6 mialem MS ktore przy sprzedazy mialy 30 tys. I byly w swietnym stanie. W pasaacie kupilem takie tame ale po okolo 10-15 tys. Poszly na zlom nie jestem pewny ale stawiam ze byly skrecane na podniesionym aucie. Obecnie Meyle HD skrecane na opuszczonym samochodzie. Od roku spokoj zobaczymy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to ma ogromne znaczenie co do przebiegu. Przecież to są połączenia przegubowe i tylko tam następuje ich największa praca. Śruba włożona przez oczko sworznia i skręcona daje swobodę poruszania wahacza (każdego). Mój mechanik wyciąga całą kolumnę i zakłada wahacze. Każdy wahacz wstępnie ustawia jak do ostatecznego skręcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, czy to ma ogromne znaczenie co do przebiegu. Przecież to są połączenia przegubowe i tylko tam następuje ich największa praca. Śruba włożona przez oczko sworznia i skręcona daje swobodę poruszania wahacza (każdego). Mój mechanik wyciąga całą kolumnę i zakłada wahacze. Każdy wahacz wstępnie ustawia jak do ostatecznego skręcenia.

 

 

 

Nie rozumiem co chcesz nam przekazać.

Dodam tylko, że na wachaczach Meyle jest napis po nie niemiecku z wykrzyknikiem (nie dokręcać na podniesionym aucie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego polecacie teraz sprzedawce z allegro z master sportami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tam na stronie taki zestaw kosztuje prawie 1200zł.. nie ma sensu tyle wydawać na zawieszenie do auta wartego z 5-6 tyś. Tym bardziej, że tu na forum sprzedawali kiedyś Lemfordery po 1500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do usuniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passat b5 fl rocznik 01.2002, przebieg 365 kkm, zawieszenie przed wymiana na MS, oprocz wahaczy górnych przednich siedziało ori LMO sygnowane (01) !! :zeco

4.jpg

mocno zużyte :gwizdze

5.jpg

6.jpg

 

czytając forum i opinie o MS zaryzykowałem i mam to:

2.jpg

lewy chyba ok :gwizdze

3.jpg

 

zauważone 2 kkm od wymiany ... :kwasny

 

//uprzedzająć, zawieszenie skręcane na opuszczonym pojeździe

 

teraz zastanawiam się czy tracić czas na reklamację, wtrasować tuleję LMO (90zł) czy kupić nowe banany oczywiście tylko i wyłącznie LMO :mlotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet LMO mogło by tak paść, dziwię się że tak szybko sie poddajesz ? a jak kupisz nowy telefon i zepsuje się po tygodniu to wymienisz to na inny model ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składaj reklamacje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passat b5 fl rocznik 01.2002, przebieg 365 kkm, zawieszenie przed wymiana na MS, oprocz wahaczy górnych przednich siedziało ori LMO sygnowane (01) !! :zeco

[ATTACH=CONFIG]147348[/ATTACH]

mocno zużyte :gwizdze

[ATTACH=CONFIG]147349[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]147350[/ATTACH]

 

czytając forum i opinie o MS zaryzykowałem i mam to:

[ATTACH=CONFIG]147346[/ATTACH]

lewy chyba ok :gwizdze

[ATTACH=CONFIG]147347[/ATTACH]

 

zauważone 2 kkm od wymiany ... :kwasny

 

//uprzedzająć, zawieszenie skręcane na opuszczonym pojeździe

 

teraz zastanawiam się czy tracić czas na reklamację, wtrasować tuleję LMO (90zł) czy kupić nowe banany oczywiście tylko i wyłącznie LMO :mlotkiem

 

 

dobrym kompromisem jest RTS i zerknij za tym alternatywnie. Powodzenia z reklamacją MSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet LMO mogło by tak paść, dziwię się że tak szybko sie poddajesz a jak kupisz nowy telefon i zepsuje się po tygodniu to wymienisz to na inny model ?

mogło ale jakoś o tym się nie słyszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pierwszy raz takie coś czytam o MS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet LMO mogło by tak paść,

 

A słyszałeś kiedykolwiek o takim przypadku????

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A ja pierwszy raz takie coś czytam o MS

 

Zmień front, czas porzucić stereotypy i otworzyć się na nowe:)

Edytowane przez marecki3575

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę kupować 3razy drozszego LMO pomimo że u mnie MS się sprawdził i to bardzo dobrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli muszę kupować 3razy drozszego LMO pomimo że u mnie MS się sprawdził i to bardzo dobrze ?

Oczywiście że nie, tylko prawdopodobieństwo takich defektów będzie większe w przypadku tych tanich niż z LMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na tyle większe żeby przepłacać za LMO takie jest moje prywatne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam gdyby vw montował passata z takich części jak co niektórzy tu polecają ciekawe jakby wyglądała jego trwałość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności