Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja dodam coś od siebie o wachaczach m s. Założyłem do pewnego paska dwa nowe banany master sport oraz nowe nośne deckerman czyli cały dół nowy góra bez luzów. Po 2 tys km przy skręcie coś zaczęło lekko pukać.Okazało się że w bananach gumowe wnętrze tulei metalowej zaczeło się przemieszczać w jedną stronę przez co przy skręcie metalowa tuleja dotyka sanek zawieszenia powodując stuki.Oczywiście waczacze dokęcam zawsze na aucie stojących na kołach.20160910_114435.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i ja dodam coś od siebie o wachaczach m s. Założyłem do pewnego paska dwa nowe banany master sport oraz nowe nośne deckerman czyli cały dół nowy góra bez luzów. Po 2 tys km przy skręcie coś zaczęło lekko pukać.Okazało się że w bananach gumowe wnętrze tulei metalowej zaczeło się przemieszczać w jedną stronę przez co przy skręcie metalowa tuleja dotyka sanek zawieszenia powodując stuki.Oczywiście waczacze dokęcam zawsze na aucie stojących na kołach.[ATTACH=CONFIG]148146[/ATTACH]

 

Eeetam coś Ci się musiało pomylić, to na pewno nie był MS, przecież MS jest najlepszy w swojej cenie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie coś się pomyliło bo to pękający Lemforder jest najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało można obstawiać w ciemno że pierwszy "obrońca" zawsze odezwie się jako Wojtek:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tobie coś się pomyliło bo to pękający Lemforder jest najlepszy

 

Wojtek nie mieszaj w takie problemy lemfordera :D

temat dotyczy master sporta o którym pisał Roger :)

Pozdrówki

marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtek nie mieszaj w takie problemy lemfordera :D

temat dotyczy master sporta o którym pisał Roger :)

Pozdrówki

marcin

 

On tak musi bo za to mu MS płaci...z resztą sam się do tego przyznał:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby móc z wami dyskutować musiałbym się zniżyć do waszego poziomu a że nie chce mi się kłaść to wybaczcie ale nie podejmę dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby móc z wami dyskutować musiałbym się zniżyć do waszego poziomu a że nie chce mi się kłaść to wybaczcie ale nie podejmę dyskusji

 

Ustosunkował byś lepiej się do wypowiedzi kolegi "Roger18sx", ale widzę że Twój "wyższy"poziom z powodu braku argumentów pozwala Ci jedynie obrażać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazą był Twój ostatni post ja tylko odpowiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem master sport już w trzech passatach, więc moge coś powiedzieć w pierwszym b5 afn 97r. u mnie zrobił 20tyś i został rozbity, u następnego właściciela przez następne trzy lata wymieniony został jeden wahacz i poszedł dalej. W drugim prawie 20 na razie pełny spokój a trzeci dopiero dostał więc zobaczymy co będzie. Wszystkie starszy typ tego zawieszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam pytanie do was z racji dyskusji o zawieszeniach. Ja założyłem u siebie testowany na forum SKV GERMANY, postanowiłem spróbować i zaryzykować bo cena praktycznie ta sama co w MS za komplet razem ze śrubami. Ale napotkałem się na dziwny problem.. Otóż zamontowałem zestaw cały sam, skręcałem wszystko na stojących kołach- przejechałem ok 5 - 6 tys. i coś zaczęło mi stukać.. Nie miałem pojęcia co to może być, bo przecież dopiero wymianiałem zawieszenie i dziwna sprawa, coś "chrobotało" przy skręcownych kołach- myślałem że to przegub (który defacto był również do wymiany) i udałem się do mechanika.. Po zdjęciu koła i odkręceniu sworznia w celu wymiany przegubu okazało się że prawy banan żyje swoim życiem :D.. Zareklamowałem ten wahacz i postanowiłem udać się tym razem do mechanika(bo przecież mechanik "robi to od lat i pomylić się nie może"). Oddałem auto do "zaufanego" mechaniora i po wymianie stwierdził że ów wachacz był zle zamontowany.. Pomyślałem ok- może ja zle coś skręciłem..Wymienił mi wahacz przed wyjazdem w góry.. Przejechałem się zadowolony w bieszczady i z powrotem. Aż po powrocie wahacz słyszę że znowu się odezwał..zrobiłem ok 1tys km i już????.. WTF??.. I już nie wiem sam czy ja mam coś z autem nie tak czy co.. Sprawdziałem mocowanie i podłoge od spodu nie widzę żeby był jakiś spawany czy podłoga była krzywa, jest jeszcze oryginalna powłoka ochronna.. Najlepsze w tym wszystkim jest to że całe zawieszenie wytrzymało już ok 10tys i jest cisza poza tym jednym P********ym wahaczem dolnym bananem.. Wyżej przeczytałem kolegi post że również montował sam na stojącym aucie i również wysunęła mu się gumowa tuleja - ja już przerabiam dwukrotnie ten temat. Czy to jest wina materiału?, pytam bo stoję teraz przed dylematem zakupu nowego lub regeneracji oryginalnych wahaczy i już nie chcę trzeci raz znowu zmagać się z tym samym problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musieli zmienić dostawcę. Ceny rosną, trzeba gdzieś ciąć koszty - najłatwiej poprzez obniżenie jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem tyle że na Werttail'ach, wymieniłem zawieszenie na nowe i stuka, okazało się że guma w tulei od tylnego wahacza po prostu się wysuneła a krawędź tulei obija się o sanki. Wymieniłem tuleje na droższą i problemu nie ma :-)

Takie teraz są wahacze, jeden założy i nic mu nie stuka a drugi założy i koniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czeka mnie wymiana zawieszenie myślałem o tych zestawach czy ktoś wie coś o nich chodzi mi głownie czy są warte swojej ceny do jakości wykonania i użytkowania obecnie mam kamoke założona wytrzymała ok 20 000 km.

 

http://allegro.pl/zestaw-wahaczy-audi-a4-a6-vw-passat-b5-dostawa-i6222066043.html

 

http://allegro.pl/zestaw-wahaczy-wahacze-przod-audi-a4-a6-passat-b5-i6199335228.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czeka mnie wymiana zawieszenie myślałem o tych zestawach czy ktoś wie coś o nich chodzi mi głownie czy są warte swojej ceny do jakości wykonania i użytkowania obecnie mam kamoke założona wytrzymała ok 20 000 km.

 

http://allegro.pl/zestaw-wahaczy-audi-a4-a6-vw-passat-b5-dostawa-i6222066043.html

 

http://allegro.pl/zestaw-wahaczy-wahacze-przod-audi-a4-a6-passat-b5-i6199335228.html

 

Po tych nie spodziewaj się niczego więcej niż po tych co masz teraz :) W tej cenie to jedynie Master Sport wchodzi w grę. Albo dołóż kasy i weź coś z wyższej półki. Zrobisz raz a porządnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info chyba tak zrobie jak mówisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On tak musi bo za to mu MS płaci...z resztą sam się do tego przyznał:):)

 

Master Sport wygląda na to, że ma w zwyczaju wielu ludzi opłacać by pisali o jakości, pozwolę sobie dać link do forum A4:

Opinie o Master Sport

 

Widać wyznają złotą myśl ministra propagandy Josepha Goebbelsa:

Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą więc pisząc samemu tyle postów wychwalających własną markę Master Sport liczy na to, że i jakość podskoczy.

Edytowane przez antytrol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tysiąc chińskich firm a nie potrafią zrobić wahaczy żeby przeżyły 1/3 przebiegu co ori lem... Za 500-600 zł na prawdę wymagałbym tylko 50-60 tyś. km, ale te gówna 15 maja problem utrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego do własnego auta wkładam tylko ori używane wachacze poza końcówkami i łącznikami bo te można śmiało z lemfordera zakupić i będzie na lata. Przykład pewnego kolegi. W ciągu 5 lat założył już 3 nowy zestaw wachaczy takie do okolo 500 zł.Robota z geometrią około 300. Koszt 2400. Zrobił może te 90 tyś km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności