Jump to content

marecki3575

 • Content Count

  648
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

1 Follower

About marecki3575

 • Birthday 11/13/1975

Informacje osobiste

 • Imię
  marek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  DJ

Samochód

 • Generacja
  B5
 • Silnik
  B5(3BG) 1.8 T 150KM (AWT)
 • Rok produkcji
  2001

Recent Profile Visitors

1,274 profile views
 1. Poduchy pod skrzynią mam całe, wszystko było zmieniane kilka lat temu, ten odbój to raczej ma za zadanie powstrzymać silnik przed nadmiernym wychylaniem się i odciążyć pozostałe poduchy, napewno padnie szybciej niż reszta poduch, bo jak napisałeś to tylko pianka.
 2. A jakby był uszkodzony to silnik pójdzie pewnie wyżej? To narazie zostawię to jak jest.
 3. Ma ktoś pojęcie ile powinien podnosić się silnik przy ruszaniu, przy sprawnym odboju tym z przodu? Sprawdziłem dzisiaj poduchy i nie widać aby olej z nich ciekł, więc chyba są ok, ale obserwowałem silnik podczas ruszania i tak na moje oko to jakieś 2-3 cm rwie go do góry, a ten odbój to właśnie on jest za to odpowiedzialny aby nie rwało go za wysoko.
 4. Latem jest ok, ale teraz przy zimie telepie jak nie wiem co, nie uśmiecha mi się teraz wydać tysiaka na poduchy😒 Zmieniałem w 2015 r. Może jakość już nie taka jak 20 lat temu, mimo że oryginał.
 5. Koledzy jak długo wam żyją oryginalne poduchy? Ja wsadziłem ori 8 lat temu i po 100 tys km, już wylały. Pytam bo nie wiem czy czasem mechanik zrzucając skrzynię przy wymianie sprzęgła nie spartolił czegoś, wydaje mi się że powinny żyć dłużej.
 6. Witam, odgrzeje starego kotleta? mam pytanie odnośnie śruby torx 12 tej z boku drzwi pod zaślepką aby wyjąć wkładkę zamka przy klamce ,to że nie wykręcamy jej do końca to już wiemy, a moje pytanie brzmi: czy dokręcamy ją do samego końca (oporu) czy też nie?
 7. Witam, odgrzeje starego kotleta? To że nie wykręcamy tej śruby do końca to już wiemy, a czy dokręcamy ją do samego końca (oporu) czy też nie?
 8. Witam. Potrzebuję instrukcji, w jaki sposób programem VagCom 311-2 wyłączyć automatyczne zamykanie drzwi po 30 sekundach. Pasaat B5 Fl 2001r. - nie chodzi mi o zamykanie po przekroczeniu danej prędkości. Mam uszkodzone mikrostyki w dwóch zamkach i chciałbym to wyłączyć zamiast wymieniać zamki. Da się? I jeszcze włączyć opcję domykania szyb z kluczyka.
 9. Różnica w cenie żadna miedzy dwumasą sachsa a jednomasą od Valeo, dlatego wezmę dwumasę. Przeleciałem wszystkie strony tego tematu i zastanawia mnie czy to prawda jak ktoś tutaj pisał parę lat temu, że te komplety oferowane w sklepach czy na allegro, luka czy sachsa po 1300-1800zł faktycznie mają regenerowane dwumasy??? To jakby się chciało dobrą nieregenerowaną to tylko aso?
 10. Koledzy, czy ktoś z was przeszedł na jednomasę w benzynie 150KM? I jakie ma doświadczenia? Jak z komfortem jazdy? zakładać to czy jednak dwumasa?
 11. Ja na wskaźnik nie patrze w ogóle, ile bym go nie ustawiał zawsze pokazuje dziwne rzeczy, on po prostu żyje swoim życiem. Instalacja LPG TECH, trasa 9-10l , miasto 11-12l
 12. Witam wszystkich, będę zabierał się za wymianę wszystkich tarcz i klocków, ale będąc w kanale zauważyłem że przednie tarcze od strony WEWNĘTRZNEJ wyglądają tragicznie. Zużycie jest tylko na środku a na obrzeżach tarczy w ogóle klocek nie łapał. Jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy? Prowadnice stoją czy tłoczek nie odbija? Wygląda to mniej więcej tak - zdjęcie znalazłem w necie, ale moje tarcze wyglądają podobnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy