Skocz do zawartości
Gość rofor

Czujniki parkowania

Rekomendowane odpowiedzi

ja już zamówiłem 2 nowe bo mnie h.. strzela

 

Dwa nowe po malowaniu starych :D czy tamte dopadła inna przypadłość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2chromowe wymienie ale to pewnie już pujdą do grila R-line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś się orientuje w kosztach "dołożenia" czyjnika parkowania tył (i przód) oryginału w ASO i czy w ogołe jest to możliwe. Łącznie z połączeniem z radiem RCD-310 aby otrzymać OPS/PDC na wyświetlaczu tegoż radia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać kolego że jeszcze nie znalazles tematu który to opisuje. Wszystko jest na forum. W ASO to cena za taka usługę zwali cię z nóg.

A wszystko o co pytasz idzie zrobić bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać kolego że jeszcze nie znalazles tematu który to opisuje. Wszystko jest na forum. W ASO to cena za taka usługę zwali cię z nóg.

A wszystko o co pytasz idzie zrobić bez problemu

 

Zrobienie samemu to koszt pon. 1000zł, wiązki można zamówić, części w większości używane, nowe powalają ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś opisać co dokładnie będę potrzebował i jak to wszystko połączyć? Rozumiem że czujniki 4 na każdą stronę + dwie wiązki (na przód i na tył) do tego jakiś sterownik??? który gdzie umieszczam??? i jeszcze pewnie jakis głośniczek dla sygnału dzwiękowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś opisać co dokładnie będę potrzebował i jak to wszystko połączyć? Rozumiem że czujniki 4 na każdą stronę + dwie wiązki (na przód i na tył) do tego jakiś sterownik??? który gdzie umieszczam??? i jeszcze pewnie jakis głośniczek dla sygnału dzwiękowego.

 

a czy możesz troszkę sam poszukać, wszystko jest opisane, jaki sterownik, gdzie umieszczony, gdzie są buzery zamontowane, dosłownie wsio, tylko poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy możesz troszkę sam poszukać, wszystko jest opisane, jaki sterownik, gdzie umieszczony, gdzie są buzery zamontowane, dosłownie wsio, tylko poszukaj
na początku nie mogłem znależć, ale znalazłem... jest bardzo dużo roboty z tym, chyba zdecyduję się na ASO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzykną ci 4 koła to ci się odechce ASO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można VCDSem odłączyć jakiś czujnik/czujniki? np. cały tył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy można VCDSem odłączyć jakiś czujnik/czujniki? np. cały tył?
Na pewno można wyłączyć cały system parkctronic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pimichalak ja u siebie dokładałem cały komplet i nie tylkou siebie mozna ogarnąc temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są też tańsi ludzie niż ASO którzy się tym zajmują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który bezpiecznik odpowiada za parktronic, w instrukcji jest w skrzynce po prawej stronie nr 3 i nr 13, ale jeżeli to ma być rozpisane tak jak zasilanie zapalczniki (instrukcja 35 po prawej stronie, a w rzeczywistości jest 41 czy tam 45 po lewej) to ja dziękuję. Czy jeżeli wyskoczył błąd na kompie że się jakiś czujnik zepsuł to jak wyjmę bezpiecznik to też mi zanotuje że się system uwalił, chodzi mi o to, żeby nie skasował się pierwotny błąd (jeśli wystąpił)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pimichalak ja u siebie dokładałem cały komplet i nie tylkou siebie mozna ogarnąc temat

 

jak taki temat trzeba ogranąć? od czego zacząć? będzie różnica niż w oryginale (typu inne czujniki/otwory/kolor czarny itp.)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak taki temat trzeba ogranąć? od czego zacząć? będzie różnica niż w oryginale (typu inne czujniki/otwory/kolor czarny itp.)?

 

Można zrobić wszystko tak jak w oryginale, oczywiście z oryginalnymi częściami. W pytkę przy tym pracy ale można, jestem tego przykładem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Cię taki interes kosztował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej tysiaka, tyle że większość gratów używki z alledrogo i sam wszystko rzeźbiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak samo wszystko w ori przód i tył wraz z ops no i tysiaka nie wydałem przykładem jest januszbi jemu tez montowałem i myśle ze jest zadowolony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności