Skocz do zawartości
Gość rofor

Czujniki parkowania

Rekomendowane odpowiedzi

Mrugający przycisk to błąd, a jaki to będzie błąd można sprawdzić przez kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mrugający przycisk to błąd, a jaki to będzie błąd można sprawdzić przez kompa.

 

ale wcześniej jak czujnik piszczał non stop to przycisk nie mrugał tylko teraz od kilku dni zaczoł mrugac ja to powiązałem z ta aura za oknami ale nie wiem dokładnie jaka jest przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale wcześniej jak czujnik piszczał non stop to przycisk nie mrugał tylko teraz od kilku dni zaczoł mrugac ja to powiązałem z ta aura za oknami ale nie wiem dokładnie jaka jest przyczyna?

 

Piszczał bo błednie wyczuwał pezeszkodę, a teraz ma jakis błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jest, jak tylko piszczy to zle odczytuje przeszkode, jak piszczy i miga przycisk to blad jest jakis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam objawy takie same jak na forum dzialaly czujniki az pewnego dnia pisk i miganie kontrolki podpialem pod kompa i takie cosik mi wyskoczylo 20130211_114425.jpg czy ktos z kolegow pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam jedno pytanie związane z czujnikami parkowania z przodu.......

Mianowicie czy ktoś z Was "trenował" odłączenie tego badziewia w Vagu ? czy jest to w ogóle możliwe ?

 

Mam już dość tych "pomocników" zwłaszcza tych chromowanych, które wymieniałem już 2 razy.

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry za pomoc.

 

 

/post przeniesiony do istniejącego tematu, nie ma sensu zakładania następnego tematu o czujnikach parkowania /Bimbasz

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się odłączyć samego przodu. Możesz wyłączyć systemowo całość, czyli wszystkie 8 czujników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie da się odłączyć samego przodu. Możesz wyłączyć systemowo całość, czyli wszystkie 8 czujników.

 

Nie łatwiej wyjąć bezpiecznik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że łatwiej. :P Ale ja nie idę na łatwiznę. :hyhy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że łatwiej. :P Ale ja nie idę na łatwiznę. :hyhy;)

 

twardziel hehe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
twardziel hehe

 

Spoko...ja do wymiany jednego czujnika chromowanego z przodu chciałem zdejmować zderzak... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie łatwiej wyjąć bezpiecznik :)
aktory to bo mnie juzz szlag trafia z tym pipczeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam objawy takie same jak na forum dzialaly czujniki az pewnego dnia pisk i miganie kontrolki podpialem pod kompa i takie cosik mi wyskoczylo [ATTACH=CONFIG]96735[/ATTACH] czy ktos z kolegow pomoze

 

koledzy moze ktos zdiagnozuje wymienilem spuchniety czujnik hromowy zalozylem inny ale nie ten od grila tylko ze zderzaka i dalej nie trybi ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiazke sprawdziłes? Może jest gdzieś uszkodzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tez przodu ale sa ok dalej sie nie zaglebialem ale pod kompem pokazuje ze czujniki maja wartosc 255 czyli kabelki chyba ok

Edytowane przez daro44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat rozwiazany jak zwykle niezawodny brzeczyk wymiana bez zdejmowania czegokolwiek na parkingu 15min. I wszystko dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.chcialbym samodzielnie zamontowac w passacie czujniki cofania ale mam dylemat , jak podpiac napiecie do tych czujnikow ... w autach z zwyklymi swiatlami wystarczy podpiac pod swiatlo cofania ale w tych autach sa ledy i boje sie ze komputer bedzie pokazywal bledy jak je tak podlacze, moze ktos z was montowal takie cacka i moze dac mi kilka porad -pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez się podepnę

u mnie parktronik działa, ale jak parkuje do tyłu wyświetlany jest obraz samochodu na RNS tak długo dopóki nie wyrzucę wstecznego,później jak włączę bieg do przodu i chce parkować to wyświetlany jest samochód przez 10s i znika....

wiem ze to siedzi w ustawieniach RNS bo jak włożyłem innego to obraz nie znika.

nie potrafię znaleźć gdzie się zmienia w RNS aby obraz wyświetlał z czujników ciągle lub do przekroczenia 30km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zestaw doposażenia 3C0054630 http://www.volkswagen-zubehoer-shop.de/shop/product_info.php?info=p1256_Parkdistanzkontrolle--hinten--vier-Sensoren.html to te same czujniki co montowane fabrycznie ? tak samo wyglądają po zamontowaniu ? i czy można dołożyć wyłączanie tego przyciskiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności