Skocz do zawartości
Gość rofor

Czujniki parkowania

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba sobie daruje , zdecydowanie za wysoki koszt... Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możesz nie zmieścić się w 5kpln.
Masz na myśli oczywiście Parktronik +zegary +rns 510 Edytowane przez korexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz na myśli oczuwiście Parktronik +zegary +rns 510

 

Tak oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do rns 300 da sie założyć czujniki z wizualizacją?

Prawdopodobnie nie. Która je obsługuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RNS 510 obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak się ma rns 310 to tam nie można zrobić wizualizacji auta przypadkiem ? a właściwie kresek pokazujących odległość auta od danego elementu ? Wydawało mi się, że można ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 310 to na rcd można to zrobić.../

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o założenie samego systemu parktronic , jakie są tego koszta?

 

Nawigację na RNS 510 też będę wymieniał oraz zegary na białe + kółeczko z multifunkcją, tylko nie wszystko na raz bo trochę za dużo finansów to pochłonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o założenie samego systemu parktronic , jakie są tego koszta?

 

Nawigację na RNS 510 też będę wymieniał oraz zegary na białe + kółeczko z multifunkcją, tylko nie wszystko na raz bo trochę za dużo finansów to pochłonie.

 

http://www.carsystems.pl/vw-passat-3c-park-pilot-front-anf-rear-w-ops,id436.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że oprócz tego wchodzi jeszcze wymiana zderzaków? czy da się to jakoś zrobić u mnie na tych zderzakach wiercąc? Chciałbym że najlepiej żeby auto wyglądało jak fabrycznie zrobione:P

 

Piotrek dzięki za link, jeszcze tylko ktoś kto by się tego podjął zrobić ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki i grill do wiercenia, z tym że grill to mi się wydaję że lepiej kupić używkę z otworami fabrycznymi. W Wawce to nie wiem komu by się chciało robić, to cały dzień roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje czarnej listwy do parktronik bez chromu, do passata b5 fl sedan. Niestety na allegro są tylko ze zderzakiem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Poszukuje czarnej listwy do parktronik bez chromu, do passata b5 fl sedan. Niestety na allegro są tylko ze zderzakiem.

 

Pozdrawiam

 

Kolego następnym pytaj w dziale B5. Tam szybciej ktoś odpowie.

Takich listw raczej nikt nie sprzedaje osobno. Więc tylko VW - koszt około 270,00 zł. Nr części 3B5807455B41.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol 12

Witam. Mam problem z czujnikiem parkowania w Passacie b5 fl. Czujniki po prostu nie chodzą :hmm

Dodam że są wmontowane fabrycznie.

Pytanie: Od czego rozpocząć diagnozę? i w którym miejscu znajduje się bezpiecznik? bo od sprawdzenia jego chcę zacząć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam problem z czujnikiem parkowania w Passacie b5 fl. Czujniki po prostu nie chodzą :hmm

Dodam że są wmontowane fabrycznie.

Pytanie: Od czego rozpocząć diagnozę? i w którym miejscu znajduje się bezpiecznik? bo od sprawdzenia jego chcę zacząć :)

 

Jak wyżej od zmiany działu na B5, ale stwierdzenie "po prostu nie chodzą" do diagnozy raczej nie wystarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie zastanawiam się nad założeniem czujników parkowania ale tylko na tył i tylko oryginała, czy orientuje się jaki bylby koszt tego w serwisie. Dzięki już za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Panowie zastanawiam się nad założeniem czujników parkowania ale tylko na tył i tylko oryginała, czy orientuje się jaki bylby koszt tego w serwisie. Dzięki już za odp.

 

W serwisie oryginałów ci nie założą, nie da się ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W serwisie oryginałów ci nie założą, nie da się ;).

 

Aha ok dzięki ;) Szkoda. A innych to szkoda zakładać bo są lipne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, proszę o pomoc. W moim passacie przepalił się moduł parkowania.

Posiadał on oznaczenie 3C0919283C. Chciałbym kupić jakąś używkę ale o tym znaku na allegro nie wystepuje. Większość jest z literą B na końcu. Jaka jest róznica miedzy tymi modułami, czy w moim przypadku moge zastosowac modul z oznaczeniem B. Zaznacze ze moj passat posiada czujniki parkowania z przodu i tyłu, bez zadnych opcji wizualizacji. Czy mozna załozyc moduł z oznaczeniem 3C0919283B zamiast 3C0919283C??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy mam taki problem wymieniłem dwa czujniki w grilu i mam coś takiego że raz włącza się sygnał ciągły i po chwili ustaje i mruga kontrolka od parktroniku a najczęściej i teraz za każdym razem po wymianie czujników włącza się sygnał i piszczy kontrolka zostaje podświetlona ale nie mruga sygnalizując awarię, tak jak by widział cały czas przeszkodę przyciskiem normalnie go wyłączę lub po przekroczeniu 20km/h sam się wyłącza ten dzwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności