Skocz do zawartości
Gość mno

Ile kilometrów przejedziesz na baku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przy napedzie 4x4, w wiekszosci po wawie przejezdzam od 700-900 km w zaleznosci od natezenia ruchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jupi1 no to gratuluję autka! Ja nawet jeżdząc tylko nocą po Warszawie nie osiągnąłbym takiego wyniku:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mojego też zalałem pod korek 62l i do rezerwy przejechałem 600 mil to jest 960 km z tego jazdy po mieście jakieś 70% a 30 % trasa,myślę że jest nie najgorzej:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 1030km na 60L, z czego 70% trasa, reszta to krótkie przebiegi w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz jechałem z kolega passatem 1.9 tdi od kumpla do niemiec i wyszło mi na jednym baku 900km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

933 tylko miasto na trasie 1000 z malym hakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam silnik 1.9TDI 130KM AVF na pełnym baku do zapalenia rezerwy robie niecałe 700 mniej więcej 50% trasa na postoju pokazuje 1.0 nieraz 1.1 czy to nie za dużo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest "trasa na postoju"?:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabrakło przecinka za trasa:) na postoju pali 1.0-1.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mój paszczak na pelnym zbiorniku tj. 65 l zrobi 1150 km ale nie przekraczając 80 km/h,

czyli w zaokrągleniu 5.6 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasior jak było cieplej pił 8L po miescie bandzior jeden, teraz 1-1,5L w góre

Pozdro

Edytowane przez Robido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też tylko miasto robiłem na pełnym baku, krótkie trasy i poranne grzanie na postoju... pełny bak 760km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Ja ostatnio zalałem do pełna i po tankowaniu komputer pokazał mi że zrobie 520 km. Po dwóch dniach pokazuje mi że zrobie 580 km a średnie spalanie wynosi 10,2 l/100 km. Jak myślicie czy to się unormuje. Auto ostatnio było u kilku mechaników bo wymieniałem rozrząd i robiłem sprzęgło alternatora. Może jak sprawdzali i gazowali to komputer wyliczył takie średnie spalanie. Co o tym myślicie?

Pozdraiwam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej B5 (1,6 benzyna) po zatankowaniu do pełna (50 l z rezerwą) przejadę po mieście ok 410 km. Na trasie ciu więcej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój przy 36l LPG 350km, odcinki po 10km max tyle że nie można tego ani miastem ani trasą nazwać, nie wiem czemu tak mało wchodzi gazu, i tak musze na regulacje jechac to mozę mi to wytłumaczą

 

ale po tym wątku nie żałuje ze kupiłem z takim silnikiem, skoro 1.6 wcale mniej nie pali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie trasa Zielona Góra - Zakopane - Oświęcim - Wadowice - Zielona góra - 1350 km i dopiero rezerwa się zapalila 30 km przez domem.

Ps. pewnie wiele osob o tym wie, ale dla niektorych moze to byc cenna informacja:

W kazdym passacie (przynajmniej b5 3bg) i audi a6 w tych wersjach z lat 2000-2004 ( nie pamietam doklanie lat produkcji, a i czy w innych audicach to tez nie mam pojecia,szwagier ma a6 po psostu i tam "to" jest)... przy wlewie do baku jest taki "dzyndzelek" jak zatankuje sie pod korek te 62 litry, naciskajac go, odpowietrzamy bak i wchodz wiecej, jak ma sie cierpliwosc i odpowietrzy do konca, to okolo 70-72 litry mozna wlac, potwierdzone przy kilku dstrybutorach. Tankowalem kilkukrotnie jak wskazowka paliwa juz lezala i po przekreceniu kluczyka nawet nie drgnela i za kazdym razem wchodzilo okolo 70 litrow. Tylko to naprawde czasochlonne, powoli sie odpowietrza i bardzo wolno trzeba lac te ostatnie kilka litrow, ale pozniej jest satysfakcja, jedzie sie 300km i dopiero wskazoka sie rusza :) przynajmniej tak u mnie jest... i dzieki temu zasieg nam sie wydluza o dooooobre 100km. Pozdrawiam i WESOLYCH !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się spotkałem ostatnio z opinią, że 1,8 w benzynie pali mniej niż 1,6. Ile może być w tym prawdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dzwonka do dzwonka średnio wlewam jakieś 55L ON

średni dystans 950 - 1000km z groszami (co ciekawe.. w mieście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na postoju pali 1.0-1.1

na postoju powinien palic ten silnik od 0.5 do 0.8 na klimie wlaczonej i swiatlach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do tematu. Passat 1.9TDI 101KM silnik AVB, paliwo ON-Verva na całym zbiorniku 60l w mieście 850km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności