Skocz do zawartości
Gość mno

Ile kilometrów przejedziesz na baku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na baku bez odpowietrzania zrobilem z PL do NL 1135 km jadac miedzy 120km/h do 185 ale tylko czasem. Moj rekord to 1200 i jeszcze nie bylo rezerwy. Wg mnie spalanie nie tyle zalezy od ciezkiej nogi co i stanu silnika, zdarza sie ze ktos majac to samo auto i ten sam motor ma inne spalanie minimalne chociaz stara sie jechac najekonomiczniej jak moze. ( rozmawialem z gosciam ktory tez mial AVB i palil mu minimum 6.5 w trasie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na baku bez odpowietrzania zrobilem z PL do NL 1135 km jadac miedzy 120km/h do 185 ale tylko czasem. Moj rekord to 1200 i jeszcze nie bylo rezerwy. Wg mnie spalanie nie tyle zalezy od ciezkiej nogi co i stanu silnika, zdarza sie ze ktos majac to samo auto i ten sam motor ma inne spalanie minimalne chociaz stara sie jechac najekonomiczniej jak moze. ( rozmawialem z gosciam ktory tez mial AVB i palil mu minimum 6.5 w trasie)

 

Ponad 1200 do rezerwy? Jak scenariusz wygląda tak - zatankowane -> trasa bez większych przerw (postój wiadomo potrzebny bo przez 5-6h nieustannej jazdy można się zmęczyć) to jak najbardziej jestem w stanie uwierzyć w takie spalanie. Kurcze, że też nie mam gdzie mojego w tak długiej trasie przetestować. Ale może w sierpniu się wybiorę na jakiś "objazd". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłem testa, na 100litrach zrobiłem 1575km, same miasto, ciężka noga ,bez przesadyzmu do 140 km/h ( czasem ,bo w miscie nie mam gdzie tak sie rozpędzić) chyba dobry wynik jak na ten silnik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robiłem testa, na 100litrach zrobiłem 1575km, same miasto, ciężka noga ,bez przesadyzmu do 140 km/h ( czasem ,bo w mieście nie mam gdzie tak się rozpędzić) chyba dobry wynik jak na ten silnik .

 

Hmmm... Ciężka noga i 6,3l w mieście? Coś mi tu nie gra... Jeszcze jedno - jakim cudem wlałeś w AFN'a 100l ON, przy baku 62l? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie pod pytanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Ciężka noga i 6,3l w mieście? Coś mi tu nie gra... Jeszcze jedno - jakim cudem wlałeś w AFN'a 100l ON, przy baku 62l? :o

nie napisałem na zbiorniku , trzeba czytać i rozumieć, wlałem 60 do rezerwy, potem 40,jak sie żyd zapalił ,tyle było nalatane

i nie możliwością jest bak 62 litrowy ,no chyba ze rezerwa w afn, ma 2 litry ,,przy odpowietrzaniu jak tylko rezerwa mi sie zapali ,wlewam 60 i tak mi wchodzi od 25 marca 2009r jak ktos nie dowierza zapraszam,

tak po za tym nieee , mammmm ,klimyyyy:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj automat przejedzie + - 900km na trasie

autostrada 7,5/100

drogi lokale 6,5/100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autostrada 7,5/100

drogi lokale 6,5/100

Chyba na odwrót :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie napisałem na zbiorniku , trzeba czytać i rozumieć, wlałem 60 do rezerwy, potem 40,jak sie żyd zapalił ,tyle było nalatane

i nie możliwością jest bak 62 litrowy ,no chyba ze rezerwa w afn, ma 2 litry ,,przy odpowietrzaniu jak tylko rezerwa mi sie zapali ,wlewam 60 i tak mi wchodzi od 25 marca 2009r jak ktos nie dowierza zapraszam,

tak po za tym nieee , mammmm ,klimyyyy:bry2

 

Rezerwa ma ponoć 8l, bo ma starczyć na 100km. Trzeba było zalać do pełna i wtedy podać ile km zrobiłeś i ile litrów ON zalałeś. Poza tym - temat brzmi "Ile kilometrów przejedziesz NA BAKU".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

 

wyczyszczę spam - otworzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności